Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok. Motorszerelés és gumizás : 70/515-59-57.
Köszönöm a segítséged! Írtam nekik, majd meglátom.
A tutilampa.uw.hu oldalon találsz ilyen indexbúrát.
Az eredeti villogóhoz (K4) fehér búrát keresek. Két darab kellene. Ha esetleg van valakinek, vagy tudja hol vehetnék, azt kérem értesítsen.
Köszönettel: Gy.
Látom, azért most sem éhezett a társaság
GSX a zebrán......
https://scontent.xx.fbcdn.net/...
Eladó univerzális fejidom 20cm át mérőjű kerek lámpás motorokra kivalló állapotban.
Gratulálok a találkozó sikeréhez.
Tisztelettel tájékoztatok mindenkit, hogy az általam meghirdetett kipufogó-rendszer nagyon-nagyon hamar elkelt. Kérlek Benneteket, hogy már emiatt ne telefonáljatok.
Lenne viszont egy kérésem: keresek egy márkatársamat, aki a láncról levágódó olajtól, kosztól és minden egyéb szennyeződéstől egy autó dísztárcsa felhasználásával védte meg (nagyon ötletesen) a felnijét, gumiját.
Az én motoromon a felniket gyöngyházmetál fehérre festettem. A láncolajozóról levágódó olaj nagyon csúnya rajta. Ezt az állapotot szeretném megszüntetni.
Ha valaki ismeri, vagy tud valamilyen elérhetőséget ehhez a valóban ötletes emberhez, kérem szóljon nekem.
Köszönettel: Gy.
Néhány kép az idei táliról
Egy hirdetéshez ilyen képeket.....
sziasztok! eladóvá vált a képen látható motor, alig használt 2000 utáni évjáratú, rendezett papírokkal i.á: 1 550 000 huf, alkuképes!
Köszönöm a hozzászólásod. Meglátom, hogy milyen lesz az érdeklődés. Egy biztos: az értékesítés nem sürgős.
Én nem adnám el!
Ez a motor azzal a gyári rendszerrel a legértékesebb! Vagy az lesz a 10-15 év múlva a gyűjtők körében, mert legyen akár 150-200 ezer egy akármilyen komplett rendszer a gyári rendszer, ha újonnan meg kell venni, és még egyáltalán lehet kapni majd, azoknál is drágább lesz.
Most igazából nagy pénzt senki nem fog érte adni...
(továbbá egyre több műszaki állomáson szívóznak, ha módosítást találnak...)

Ehhez az 1100 es GSX-hez sem gyártanak már gyári dobot-rendszert.Ha valahol van egy megkímélt darab erről vagy az 1100 Katanáról akár 1000€ is lehet az ára, vagy egy raktáron maradt gyári dob 3-500 €.
Üdv minden 1400-as tulajdonosnak!
Elég régen írtam utoljára ebbe a fórumba, ezért biztos vannak olyanok, akik nem ismernek engem. Nagyon szeretem a motorom, ezért állandóan fejlesztem is. Most legutoljára kapott a motor egy VENOM kifufogó rendszert. Emiatt a régi, egyébként teljesen hibátlan komplett KÉTCSÖVES rendszer eladó. Ha valakit érdekel hívjon, vagy írjon. (+36706024044) Mostantól egy hónapig nem hirdetem a Vaterán, se egyéb hadonló helyeken.
Jo
Sziasztok 1400-sek gyertek talira!
Köszönöm.
A tali máj 7 töl 10ig Abádszalók
Mikor, hol lesz tavaszi tali?
Köszönöm István!
első kerék csapágy 6205 2RS1 (25x52x15)
Sziasztok!
Valaki véletlenül fejből nem tudja, hogy milyen/mekkora az első kerékcsapágy?
igen .
Köszönöm!