Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok! Eladó a régi plexim. MRA gyártmányú, KBA 37960 típusú. 18.000.- ra gondoltam. Használt, több éves. Törés, repedés nincs rajta.
Szia !
Köszi szépen ! Továbbítom az ismerősömnek.
Szia!

Itt sok mindent megtalálsz bár az árak nem éppen barátságosak:

http://www.bike-parts-suz.de/i...
Hali a gsx 1400 eredeti tükrön 13,5 cm a két gumi közti távolság
Esetleg tudnátok mondani valami alternatívát oldaldoboz rögzítéshez? Azon kívül, hogy elmegyek egy szakihoz, aki hajt nekem a motorra egy konzolt! :)
Bandit 1200 ön ugyan az a tukor van, abban topicban hamarabb kapsz valaszt...
Sziasztok!

Esetleg valamelyik kedves Fórumozó nem akarja eladni az oldaldoboz tartó konzolját? :) Mert igényt tartanék rá, ugyanis a Givi már nem gyártja! :(
Szevasztok!
A tükör szárán lévő gumiharangok távolságát szeretném megkérdezni tőletek:
Köszönöm!
univerzális fejidom 20cm átmérőjű kerek lámpás motorokra.ár 15000ft te +36303716804
Sziasztok ! Érdeklődi szeretnék,hogy hol tudnék (pontosabban az egyik ismerősöm) GSX1400 hez alkatrészeket beszerezni?Nema szokásos,gumi,lánc,stb. érdekel, hanem pl: önindító szénkefe és hasonlók. Vagy bontókat tudnátok esetleg javasolni?
Tanúsíthatom,tényleg patika!
Szevasztok!
Elérkezett az idő, hogy megváljak gyönyörű motoromtól. Jövőre 66 éves leszek és a motorom egyre erősebb, 128LE, 141 NM) én egyre gyengébb lettem.
Elsődlegesen a márkatársaknak kínálom fel, hátha a saját motorjukat cserélnék jobbra, vagy az ismerőseik között akar valaki ilyen gépet venni. 36000km van benne, 2004. évi kétcsöves kiadás.
Az idén nyáron láthatták a motort, akik a Balaton kerülésen részt vettek. Az ára 1.550.000Ft, ami a valós értéket nagyon-nagyon alulmúlja.
Nem engedem hosszabb lére a mondandómat, mert akit érdekel, az megkereshet. Tel: +36706024044. Kérésre képet küldök és elmesélem a fejlesztéseket is.
Üdv: Gy.
Mivan bácsi, feldolgozatlan problémákkal birkózunk? Törleszteni akarunk? Mindegy, már megvan a megoldás.
Nehez megmerni kemlelön az oljszintet a padlotol? Aztan ezt felmerni a ket deklinel?
Hello,
GSX1,4 blokk oldalán levő két alu deklit akarunk leszedni hogy újra eloxáljuk, kérdés hogy ehhez le kell engedni az olajat vagy alatta az már nem olajtér?
Néhány kép a taliról
Szeretettel várunk mindenkit Ősszi találkozóra jelentkezni club oldalon www.gsx1400.hu
Nekem van komplett, eredeti eladó fékcső garnitúrám. Első-hátsó + fékerő szabályzó. Egyben odaadom 20e Ft.-ért. Ha érdekel keress meg.
Szasztok mindenkinek.

Essóóessbe az egyik barátom 1.4-esére kellene használt gyári első fékcső garnitúra. Van-e vkinek esetleg otthon ledobva fölöslegösen ?

Előre is kösszenet !
Szia! Mi köszi hogy jöttél. Gyere máskor is!
Sziasztok ! Szeretném megköszönni, hogy a kis Bandittal részt vehettem a szombati túrátokon. Minden nagyon klappolt, a társaság, a motorok, az időjárás... stb. Köszönöm még egyszer és további sok, szép balesetmentes, élményekben gazdag kilométert kívánok mindenkinek. Pár kép a találkozóról:
Pár kép a találkozóról
Sziasztok!Szombaton 11-én GSX 1400 Balaton kerülés
Találkozás Balatonakarattyán a Lukoil kutnál 9 órakor
mindenkit szeretettel várunk ....