Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ez a z6 volt.
És mennyit megy el a Z6-al, mert a barátomnak 8 ezer körül lekopott az viszont igaz, hogy nagyon ragaszkodik az úthoz. De valamit valamiért. A D205 keményebb egy kicsit, de hosszabb élettartamú. Ez a motor nem igazán a döntögetésről szól. A Mátrában nekem mindkét oldalon a lábtartó koptatója leért a D 205-el de nem jelzett csúszást.
lehet benne valami mert ezzel 13000km-t mentem.sokan azt mondták hogy 6000-nél nem fog többet elmenni.
Amíg nem volt rajta a plexi addíg 110 felett már kényelmetlen volt, de így 150 körülig kényelmes, nem akar leszakítani a szél.
A tavalyi motorkiállításon ígérték a Z7-et de sehol semmi. Azt mondták, hogy az egy olyan keverék amelynek a futó felülete kemény gumi az oldala pedig puha. Azóta a Dunloptól is hallottam hasonló pletykát, de tények nincsenek.
nekem metz z6 van rajta . nagyon fincsi
Gyönyörű ez a motor...

Milyen tempóig elég a plexi?
Dunlop D 207 RR (120/70 ZR 17). Hátul is volt már ilyen, de most D 205 sportmax van.
te is szeretnél venni?
milyen gumit tesztek rá?
Holnap viszem szervízbe, tudod közeledik a tavasz. Gumicsere, olajcsere meg azt mondta, hogy hátha lehet valamit csinálni a telóval. Remélem nem lesz nagy hó.
Bár csak a városon belül viszem, de nem szeretném ha eldobná magát.
A szerelő szerint csak komletten lehet cserélni (na ezt nem hiszem el!)
Valahol olvastam, csak azt nem tudom, hol és mikor, hogy csak valami karmantyút vagy gumigyűrűt kell cserélni.
szerelőtől is kérdezted már?
Sajna már egyiken sem. Már másnak is hallottam hasonló problémát:(
egyik oldalon sem?
Egyáltalán nem emel rajta semmit. Amikor megvettem még emelte.
nagyon keveset mozdul.a vonalakat nézd
A tekerőkét hiába csavarom semmit nem emel az előfeszítésen, nem azért mert nem sok szükség van rá. Csak kíváncsi vagyok.
2szezon 25000km.99%-ban 2személy túra
Te mennyit mentél vele?
nekem semmi baj nem volt semmivel,
Egy kérdés. Valakinek volt-e gond a hátsó teleszkóp állító szerkezetével?
Skype v. MSN ? Molnár Imre Gyöngyös
Semmi komoly motoros még nincs, csak családi lakókocsikázás.
Tavaly Erdélyben voltunk, mint a képeken is látszik jól megpakolva:)
már írtam.nyárra van valami túraterv?