Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok 750 bocihoz nem tud valaki komplett benzincsapot, vagy valami felújító szettet? Üdv
Csakis Mol EVO 100! Kevesebbet fogyaszt vele kb fél literrel,és sokkal jobban megy!
18000 km. után. A könyv ezt írja. Elméletileg 18 havonta is cserélni kellene,de èn minden 3. olajcserekor cserélem a légszűrőt.
18000 km. után. A könyv ezt írja. Elméletileg 18 havonta is cserélni kellene,de èn minden 3. olajcserekor cserélem a légszűrőt.
Milyen időszak alatt cseréled ,kilométerre avagy évente ?
Heló! Bármelyik Suzuki kereskedésben kapsz. Sajnos elég drága (10000) ezért nincs polcon és rendelni kell. Néhány munkanapon belül a kezedben van. Mindig ezt használom és tökéletes.
Köszi gyárira gondoltam , az a biztos
http://rodeoride34.hu/kapcsolat
Gyarit tennek bele...

Vagy u.gy. pink motors Tatabanya.
Sziasztok érdeklődnék hol tudnék beszerezni a vashoz gyári szűrőt ?
Van valakinek biztos tippje 21x19cm ovális szélekkel kb 4-5 cm vastag (ezt nem mértem le ) .
Ilyen :
Üdv kartársak!
Nincs valakinek elfekvőben lámpa feletti kis idom meg egy óra taró idom? Vagy tudtok valakit aki bont?
DID-re cseréltettem! A múltkor amikor voltam nálatok kamiont gumizni akkor hallgattam meg a te gépedet és rájöttem,hogy az enyémnek nem pont ilyen hangja van! Most nagyon szépen jár. A lábtartó gumit már akkor is beszéltük. Az a baj,hogy külön gumit nem tudsz cserélni csak komplett lábtartót,mindössze a koptatót lehet kicsavarozni. A gyári új 15 körül van.
Srácok! Nincs valakinek komplett bal első lábtartója. Mármint csak amin a lábad van...? /Elkopott a gumi és igen gatyán néz ki.../
A fogyasztás? :))) Egyszer évekkel ezelőtt Budaörs - Gyöngyös parketta gázon 2 kiló felett az M3 -on. Beszívott 10 Litert!!!! Most nyáron az Albán túrán halál kényelmesen csomaggal 120-130 al nem hittem el 4,8 Liter erre varjatok gombot! :))
Nekem 42 nél volt halál... cserélni is kellett. Úgy tudom elég sok bocinál fingik kia vez lánc elég korán,mert szar a gyári. Csere csak DID-re! Nekem most van benne 72 és semmi hangja. Üdv: Tommy
Premium 95 Shell ...
95 benzint használok én is. Az a tapasztalatom a prémium üzemanyagokkal,hogy télen azokkal sokkal könnyebben indul. Én minden hónapban egyszer elindítom télen is a gépet es üzemmelegre járatom,ha száraz a pálya megyek egy két kört is vele.
Sziasztok! Nálam az átlag valahol 6 alatt. Általában hosszú túrákon szoktam mérni akkor pedig 2 személy+tanktáska+2 oldaltáska+hátsó doboz játszik.
Az ideji Dolomit túrán ebben a felállásban sehol nem érte el a 6 litert. A Német autópályán ugyanígy megrakva folyamatos 180km/h. mellett beverte a 8-at is. Nem sokaltam azt sem mert jól haladtunk végig 180,néha előzés közben még 2kiló fölé is szaladt az óra és mint említettem f@szig megpakolva!
Sima 95
5,5 liter
Ti milyet tankoltok? Sima 95 vagy valamilyen extra benzint?
Nekem a legdurvább fogyasztás 6,2 liter volt eddig. Horvátországból jöttünk haza. Végig autópálya, átlag 160-as tempó, 2 személy, rogyásig pakolva.
Alakul ,elmentem tankolni a 100km 2 személlyel 5.7 lityi . Azért beszerzek egy gyári légszűrőt ,meglátjuk megy-e lejjebb .
A spuri jó! Használd nyugodtan. Én is és többen is rendszeresen használjuk.
Amúgy én a fuelly alkalmazással vezetem minden tankolásom és most nézem, hogy az elmúlt 1 év átlaga 5,1 liter.
Üdv. Egy haverom ajánlott hátha neked van egy ilyen felnid.köszi Gábor voltam Sárvárról
No nálam pont ez a probléma bárhogy megyek 5 liter környékén sosem jártam .
Van egy 2.5 v6 vasam sima szívó benzin, ha azzal finoman közlekedem 7.8-8.5 között
eszik , ha hajtok pár literrel többet a város + horror tehát van kontraszt, itt+ nem nagyon .
Bár az is igaz van ,hogy evvel is csak dolgozni megyek rövid távra és városban 25 km oda-vissza ez gondolom azért növeli a fogyit .
Majd megnézem így kipucolt szűrűvel mi a helyzet, tegnap ketten mentünk a nejemmel fürdőre ,de nem hajtottam
jobban 100-nál csak pár előzés volt amikor igen ,a szűrőben azért volt némi kosz és ahogy nézem 100km alig mozdult ki a üza mérő .
Mi a véleményetek a spuriról, érdemes használni talán kicsit pucolja a karbit avagy csak parasztvakítás ?