Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Helló ilyen lett az új kipuff, van hangteszt is
csiaki19@freemail.hu
Adsz 1 mail címet! Kűldöm a tel számot! Egy telót megér szerintem!
Hol lehet venni ilyent?
45-körül sacc/kb de ninőség,és ÚJ!
Okés várom nagyon! Ennek mi az ára ha szabad tudni?
Helló! N&A Racing a neve és Magyar, nekem is az van fenn a gépemen szépen muzsikál van 1 gsxf-750-es a családban holnap lesz feltéve rá ugyanaz a kipuff amit itt láttál,teszek fel a videók közé hangpróbát róla, úgy talán többet lehet majd tudni a hangolásáról!
Megszabad kérdeznem hogy az milyen kipuff?
Sziasztok! A legegyszerübb,ha valakitől kér az ember egy gyári dobot arra az egy napra,vagy vesz egy csomag mosogató szivacsot ás beletömködi.Vizsga után könnyen eltávolitható,csak egy nagy gáz kell hozzá,és arra kell még odafigyelni,hogy vizsga alatt ne sokat járassuk a mocit.
Itt egy kipuff kép, szép szerintem, a hangjáról nem is beszélve!
Hello!
Jól néz ki a " biciglid", fekete felnivel is jól nézne ki! Engem így is meggyőzött
Nekem ilyen van rajta, igaz szerintem ha fekete lenne a felni akkor jobban tetszene.
Én ennek a papírján nem találok "E" betűt. A rendőr nagyon nemérdekel de a műszakinál meg kell álni,ott nem lehet mondani,hogy azt sem láttam ,hogy van ott valaki nemhogy rendőr! Már persze ha az autók kőzött utolér.
Hello! Ebben maximálisan igazad van, de ez a "rend" szigorú őrét nem érdekli, őt az érdekli, hogy a havi bevételt hozza! És egyre inkább ez lesz a helyzet, hogy b@szogtassuk a közlekedőket, szedjük a lóvét, mert a motoros vagy az autós nem lő vissza, a kocsmában meg nyírják egymást, oda veszélyes bemenni! Arról nem is beszélve, hogy micsoda veszélyekkel jár egy nyitott sportdob , a közlekedőkre nézve! Ja, és van még egy szitu, amikor mindegy milyen dobod van, mikor szemből a köcsög kielőz, - teljesen szabálytalanul- és leüt a motorról. Én így jártam.
Hali! Na engem cseszegethetnének vagy nyitott dob és a süket&vak úr v hőlgy talán hallani fog és élek! Vagy a gyári és kivan taposva a belem!Na erről ennyit.
Hello! Én úgy tudom, hog az "E" betűst fogadják el. Sőt,már hallottam olyat is, hogy a rendőrök is cseszegtették az egyik srácot, hogynem E betűs a dob.
Nekem egy YOSHIMURA dob van rajta és elég jól szóll, de tudja valaki,hogy a vizsgán átmegy a sportdobbal ?
Köszi, de nekem úgy gyártják, méretre . Kiváncsi vagyok, hogy fog szólni, majd beszámolok.
sumakker! Ha király dobot akarsz magadnak korrekt áron,akkor látogass el a zx-6r fórumra ott láthatsz véleményeket!
Egyetértek! Nekem is folyamtban van az ügy, így sem rossz, de azért ha odahúzom neki, azért szóljon.
Köszi! De megy rá 1 nyitott sport dob az ügy érdekében
Helló!
Király kis "bringád" van, sok balesetmentes km.-et vele! Ja, és csak ésszel, mert rengeteg idióta van az utakon, akik nem látnak és nem hallanak.
Itáliai 2001 07-havi 29000 km-el még van 1 kis papír munka meg reg-adó de 670-be megáll
Hellóka! Itt a család az új bringája
Hello!
Először a karácsony projekt, utána következik a motor! Lehetne egy kicsit jobb idő, gurulni egyet.