Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok én is egy lekes gsxf rajongo vagyok,ja és van egy 750-esem is k5-ös
Már 20000 km van benne és hibátlan. Kár hogy már nem lehet újonann venni.
Az igazság még egy méter sem mentem vele igy mert most télen raktam fel,de ha kiprobálom akkor majd megirom a tapasztalatom róla.
Annyira nem v agyok elvetemült(fanatikus),hogy ilyen mocskos saras időbe ki hozzam a bocimat
170-km/o után szeríntem érdemeseb belefeküdní mert akormá a menet szél elég nagy
A szélvédelem akkor is jobb ha nem hajolsz be a plexi mögé?

Tegnap nekem is megvolt az első idei karikám. Király volt újra gurulni.
Nem zavar hogy sötéteb?
Én speciál kaptam,de kb.10-15 ezer ft körül már lehet kapni.
Az enyém füst szinű.
Azt mondják sokkal nagyobb a különbség szélvédelembe mint a gyárinál.
Mit kóstál egy jó túraplexi.
Szijasztok ma vagy 60km gurultam KIRÁLY voit
Sziasztok.
Na igen de azért nem árt ha a hőfok is egy kicsitt feljebb kúszik.
Az én bocim most kapott egy jo kis túraplexit
Engem nem érdekel a hideg csak a sok jég olvadjon el és hepi.
Nem ártana már egy kis tavasz.
még az odébb lesz!De alakulgat. amugy jo estét.
Emberek ekkora csend már régen volt. Jön a meleg lehet izzítani a motorokat.
Minden GSXF 750 tulajdonosnak, és nem tulajdonosnak nagyon boldog karácsonyt és új évet, valamint belesetmentes motorozást kivánok!
Remélem jól értelmeztem a mail címedet ( znemeth@freemail.hu ) ha nem akkor bocs az enyém a ( capa3@citromail.hu )
Van középsztenderd, de inkább levelezzük le mailto:znemeth@freemail.hu
Mivel magánszemély vagyok és nem motor bontásból élek, ezért nem adnám ki a telefonszámomat és elérhetőségemet egy nyilvános fórumon.
1999 vége.
Egyébként nincs túl sok változás 2002-ig.
Ezen a lábtartóknak más a felfogatása, nem is jó a későbbi modellekhez, hacsak nem maga a lábtartó.
Hali mikori évjáratot hoztál be?
a kmert meg nem irtam bele, látszik hogy egy kicsit tél van és el vagyok tunyulva. Na szóval 55000 km van benne.
Köszi
Hali mindenkinek!

Egy prózai kérdést tennék fel nektek. 2001-es gsx600f-em van elvileg nem sokban különbözik a 750-től. A lényeg a lényeg egy olyan embert keresek aki a gsxf-jébe hasonló mennyiségű km van. arra lennék kiváncsi hogy nála jelentkeztek e apróbb mutorikus problémák. pl vezérműlánc, dugattyűgyürük, vagy szelepszárszimering, stb. (mikor volt csere, ha volt)
köszke.
Nekem kellene egy középsztender ha van.
Sziasztok,
Tavaly hoztam egy GSXF600-at németországból, mert kellett az alkatrész a saját motoromhoz.
A maradék alkatrész még megvan. Írjatok, ha kell (znemeth@freemail.hu).
Ami nincs: index, tükör, elsőlámpa, első futómű.
Ami van: oldal, alsó idomok, motorfedelek, kormány alkatrészek stb.
Nagyon pöpec a hangja a tiédnek is én is ezt halgatom alólam és nem lehet megunni. Gyönyörű a moci is. Ma is megzavartam egy picit mert rossz nézni amikor pihen én meg mennék.
Hol?