Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ez könnyen kideríthető, csak egy k5 kuplungszerkezet és egy tolómérő kell
Jaj, de jó lenne ha ez így lenne! Mondta vki ezt, hogy elméletben jó bele... Ennek utánajárok.
Köszi, nem. Csak utcán használom.
Sikerült beszélnem olyas valakivel aki ezt megoldotta. Nagyon egyszerű, veszel egy komplett K5 1000 kuplungot minden szarságával és berakod. Onnantól kezdve lesz csúszókuplungod is. :) Télire elgondolkodtam rajta én is.
Esetleg komplett üvegszálas hátsó pályaidom?
Kérlek szólj ha sikerült megtudni valamit, én is szeretném megcsinálni az átalakítást a télen. :)
Ismerős elérhetősége? :-) Beszélnék vele szívesen...
egy ismeros megcsinalta csuszora a k3-k4-et, lehetseges.
Felújítani a Zenithnél leginkább. :) Valószínűleg hogy ha valami 10 éve nem volt felújítva, akkor érezni fogod a változást. :)
Üdv! K6 gsxr1000-hez keresek üléspúpot! Kék szín előny.
unatkozas@citromail.hu
Sziasztok!
K7 GSX-R1000 re keresek titán rendszert. Vagy esetleg rozsdamenteset...
Visszaolvasva megtaláltam, 10W kell a villákba. Hátsó telóval kapcsolatban érdekelne tanács!
Sziasztok! K7 első villáiba a milyen fokozatú olajat tegyek (gyári beállítással használom)?
A hátsó teló nem volt még soha felújítva (47e.km), érezhető javulás lenne, vagy ne locsoljak rá egy rakás pénzt? Nem érzek problémát, de ha folyamatosan romlik, már csak akkor érezni, ha nagyon fáradt.
Sziasztok! K4 Kuplung cserében van vkinek tapasztalata? Melyik gyártó legyen? Beszerzési forrás?
Vagy csúszókuplung beépítés is érdekelne! Tapasztalat?
Sziasztok,

Csatlakoznék én is a csapathoz, a hétvégén begurítottam az RSV mellé egy másik vasat is. :) Hamarosan jelentkezek pár eladó holmival valószínűleg, illetve szükségem is lenne pár dologra.
Sziasztok!..tudom hogy vannak itt hozzá értő emberek,azért szeretném megkérdezni a népet ki hogy vélekedik a 2012-es S1000RR-röl???...érdemes megvenni?..valami betegsége??...köszönöm!
Sziasztok! Múltkor láttam hogy valaki hírdetett a fesszabhoz anya csatlakozót. Be linkelné valaki nekem?
Jójó, tudom Csak most vettem és egyenlőre örülök, ha egy jó kiput tudok még rátenni, azért kérdezem!
Padolni nem kell hanem kötelező!!! :-) Nekem elég volt a gyári elektronikát meghekkelni (K4), de nyilván egy PC-vel szélesebb tartományban tudsz játszani...
Nekem ki van, de ha akarod megmarad, katalizátor előtt van.
Ne a gyári elektronikát piszkáld. Ha állítani akarod akkor PCIII a minimum.
K7-en le szeretném cserélni a gyári kéményeket, kiiktatni a katalizátort. Ilyenkor a kipufogó szelepet mindenképp ki kell iktatni? Nem szeretném, h az alsó tartomány nyomatékszegényebb legyen, mert úgyis utcán megyek 80-90%-ban.
Padolni kell utána?
Gyári elektronika +-15%-a elégséges hozzá, h legalább ne mínuszban legyek a végén teljesítményben?
https://new.hasznaltauto.hu/motor/suzuki/gsx-r_1000/suzuki_gsx-r_1000-11913851
Köszönöm. Gyönyörű szép K7-et sikerült venni