Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Elvész a nyomaték alacsony/középtartományban.
Kifejtenéd bővebben, hogy miért? Elméletileg minél nyitottabb annál kisebb a fojtás nem? Vagy ezeknek a gépeknek kell az ellenállás?
Létezhet...
Sziasztok. Létezik az, hogy db killerrel a kipufogóban erősebbnek érzem a gépet? Üresben is mintha gázra jobban harapna. Egyenletesebb az alapjárat is. Leo vince factory evo II
Ja a szimmering két ajka közt nem volt kenőanyag, a gyáriban meg még ott van a fehér zsír.
Tuti, hogy új mert megvan a régi is.
Arra gondoltam, hogy ha el lenne tömődve a kartergáz visszavezető akkor lehetne bent akkora nyomás ami kipukkantja. De belefujtam és simán kifuj az olajbetöltőn ha azt kitekerem, ill a légszűrő irányába is szabad az út.
Ha nem gyári magas a hátsógumi akkor csal.
Köszi szépen!az lehetséges hogy gyári áttétellel kb 10% ot csal a kilométeróra?
Honnan lehet szerezni manapság 2000km-es blokkot? Vagy ez melyik modell? L5-L6?
17-42.........530 110 csap
17-42.
Hellósztok!

Egy kis segítséget szeretnék kérni!meg tudja nekem mondani valaki hogy GSXR 1000 K4 en mekkora a gyári lánckerék elől-hátul?előre is köszi!
Nem szokták pasztázni.
Mert lehet nem volt új???
A kis lánckerék mögötti szimering egyben kijött a helyéről (némi olaj társaságában) Ez csak be van nyomva a helyére vagy illene pasztázni is? Mi miatt jöhetett ki? 2000Km van a blokkban.
Írtam üzenetet.
1.- GOPRO HERO2 MOTORSPORT EDITION! 35 000 Ft
2.- GOPRO HERO 3 BLACK EDITION RENGETEG EXRAVAL 75 000 Ft
3. .GOPRO HERO 4 BLACK EDITION RENGETEG EXTRA 125 000 Ft
4.- GOPRO HERO 4 BLACK EDITION RENGETEG EXTRAKKAL 125 000 Ft
Tel: 06 70 77 37 822
Shox nyári szett XL 28 000 Ft kifogástalan az ár fix

Spyke 56-os méret Verseny overál fekete75% marha bőr 25% Kenguru bőr
160 000 Ft
tel: 06 70 77 37 822

Vadi új, fehér fekete neon EREDETI SPYKE egyrészes versenyhuák eladóak készleten 56-ot méret csak kép erejeig lett a zsákjából kiszedve a ruha Eredeti Spyke egyrészes motoros borruha feltűno jelenség az utakon vagány és ami a legfontosabb látható viselet
56-os méret 80-95 kg-ig max. ajánlom
Szemelyesen Tatabanyan vehető at
06 70 7737 822
Bolti Ár Töredéke 150 000 Ft

Tel: 06-70-7737-822
Szia
En csak egy 2011 750est tudok 18 e kmrrel
Udv
Rossz poén volt, bocs.
mi bizonytalan? a technika?
Mert még bizonytalan.
sziasztok. hasonlo a ket motor ugyhogy irok ide is hatha ezt valaki hamarabb olvassa. adott gixer 750 k6. berakom egyesbe a fokozat kijelzo lepked 1-2-1-2de csak ebbe az miert lehet? koszi elore is.
Sziasztok!...K7-K8 1000-et vennék 20e km,vagy kevesebb környékén 2M-ig!...köszi!
Nézd meg szerviz állásban van-e hibakód. Nekem az exup hiba miatt világított anno.
Nem villog a piktrogram, csak a lámpa világit!