Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia
Szimpla kellene, ki van véve az alsó dob, vagy micsoda.
Attila
Tessék itt van!
Nekem is csinálta ezt a 750, a vízpumpánál engedte be a vizet (eltömődött az a luk ahol kitudott volna folyni ha ereszt a tőmszelence, ezért befelé folyt) és az olaj kávé színűre is változott meg a tetején fehér hab jelent meg, még a kémlelő üveg is olyan opálos lett egy pár perc járás után, de a motor járásban nem változott semmi.
Újra lecseréltem az olajat, egy olcsóbb típusú olajjal járattam egy kicsit, majd leengedve, szűrőt cserélve öntöttem fel Motul 5100 olajjal, azóta nem csinálja.
Ha vizet kapott utána nehéz kitakarítani belőle, úgy ha nem szedi szét az ember.
Fotozd már le azt a habot, kíváncsi vagyok rá.
Fekete Ferinek mintha lett volna. Olvass vissza.
Sziasztok
K 8 1000 re keresek kipufogó dobot.
lehetőleg Bodis-t.
Ha valakinek lenne érdekel!
Attila
Egy hét csúszással, de megjött a tank. Nincs mit fotózni. A pumpa illesztési felületéhez nem nyúltak. A belseje pedig rozsdásról egyenletes szürkére változott. Profi munka.
Sziasztok. Olyan helyzet állt elő, hogy pár napja észre vettem hogy egy csapatás után "kicsit" habzik a kémlelőablaknál az olaj. Eléggé beszartam, mert a vízhőfok is 66-68ról menet közben felment 88 fokig amikor kinn van vagy 15 fok aztán meg elindult lefelé. Egy szerelővel beszéltem, hogy ez most mitől is lehet. Ő azt mondta, hogy hengerfej tömítést problémát még nem is látott inkább a vízpumpa szokott baszakodni és ott be tud jutni a víz az olajteknőbe. De ha víz kerül az olajhoz ugye az egyből elszürkül..... Na mondom akkor olajcsere, hűtővíz csere. Olajcsere nemrég volt kb 1 hónapja (motul 7100) Mind1 lecserélem. Már az is megfordult a fejemben hogy hamis motult vettem nem is baj ha lecserélem. Elötte levettem a vízpumpár és a tömszelence tömítés tényleg el volt rongyolódva! Nagy nehezen találtam hozzá egy újat. Kicseréltem összeraktam ment bele az új hűtővíz. Mentem is vele még egy kört a "régi" motul olajjal. Hát ugyan úgy habzik. Gondoltam lehet azért mert ha a vízpumpánál belekerült a víz akkor az még lehet nem párolgott el. (De ez a jelenség csak menet után jön elő, ahogy leállítom a motort 30 másodperc és eltűnik a habcsík az olajszint tetejéről.) Jött az olajcsere az olaj gyári színű volt, olyan mint amikor azt beleöntöttem. Most castrolt power1-et vettem bele. Olajcsere után egyből egy kör... Ez is felhabzik. :( A blokk szépen jár megy szépen az összes henger nem szaggat menet közben húz mint a fene nem nyom ki fehér füstöt a kipufogó és nem fogy a hűtővíz az olaj nincs elszíneződve ugyan úgy ahogy a motul sem volt és nem nyom ki vizet a kipufogó. Mi a szar lehet ez?
Eladó!
Merre laksz és mennyiért adod? Ha úgy van elugranék érte!
k2-ről van vízpumpa ha kell, szerintem ugyanaz megy rá
Nincs valakinek k4 1000hez eladó vízpumpája? Vagy vízpumpa tömszelencéje?
K5-6 1000 ugye 8 injektoros, most vettem észre injektor tisztítás után hogy 6db egyforma 2db-nál viszont más a típusszám vége, esetleg tudja valaki, hogy hova kell ezeket tenni?
Kiszedésnél nem figyeltem mert mindenhonnan azt halottam egyformák az injektorok.
Castrolból Power 1 Racing 10w-50 ami használható, az alatt nem gixerbe valók...
Sziasztok. Valaki használt már castrol olajat a gixxeréb? Szivesen kipróbálnám. 10w40-ből van valami jó ami bírja a strapát?
Srácok! Nincs valakinek elfekvőbe környezetvédelmi tiltáskiiktatója K2 1000-re?
Képkezelő, képhost, képfeltöltés. De a legtutibb lenne itt az oldalon a képek közt egy galiéria. Biztos másokat is érdekelne.
Holnap reggel kapom kézhez az enyémet. Lesz rajta némi javítás is. Arra is kíváncsi vagyok, hogy mennyire sikerült rendbe rakni. Hova érdemes képeket fellőni? Ide a fórumba, vagy van valami képtár a fórumhoz?
Ez a beszéd
Áá nem, más gyantázott dologra nem vagyok kiváncsi a tankon kívül.

Kivéve ha nőhöz tartozik...
Köszi a hasznos infót!
Basszameg... Endoszkópra gondoltam.. Viszont teljesen kiment a fejemből, pedig magammal is vittem az endoszkópot. Viszont semmi gond nincs vele, totál rozsdamentes lett a cucc illetve a gyanta a csavaros részt teljesen elfedi!
Azert egy kicsit tobb fantaziat gondoltam hogy rejlik benned Czimby
Egyébként jöhet kép video bármi, mindegy mivel kédzült csak a gyantázott tank legyen benne.
Nem azért de a sztetoszkóppal hallgatják a tüdödet ha nem tévedek?
Vagy van már okos változata amiben van kamera meg bluetooth? :-D