Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Rászántam magam az egyedi fejidom tartó konzol készítésére.
Hát..

Jövőhéten kész a szinnterezése.

Enyémnek megjöttek a horganyzott cuccai...

UA: Megkaptam leveled. Elektronika, tengelyek, karbi mindenképp kell. Karbim van 40-es, de én azt semmi pénzért nem adom.
Kezdj el ezekre vadászni. Bontókkal beszélgettem, nem sok sikerrel. Küld el lécci a számod!
szollatgabor@gmail.com
Tankom van ha teszel fel email címet köldök róla képet.
Sziasztok!

-89-es Gsxr-1100-hez gyári dobot, benzincsapot, tankot keresek.

-Van egy pár eladó alkatrészem 92-utáni 1100-hez első féknyergek, lábtartók, kormánykifli, kormánycsutkák, első plexi, gyári tükrök, faridom alatti müa. burkolat , egy két oldal idom,
-89-eshez hátsó felni
Elküldtem a másik postafiókomról, hátha odaér
90-es évekbeli speed :)

http://sportmotor.hu/motoros_v...
Jani!

Linket már nem merek dobni, mert itt folyton szar ,így:

Digitale Temperaturanzeige SUZUKI GSX-R 1100

100 Eu
Tibi UA ..nem jött e-mail tőled 7. -én. Meg úgy amblokk semmikor.
Erre küldted? popi1100@hotmail.com?

Kifogyott ma a co-m ,így holnap tom befejezni a fejidom tartó konzolt, így nem is dobok képet.
Viszont kitéptük az enyém szívét!
Karöltve HF-le egy RF ével és go gépműhely. Idomok fényezőnél, csavarok horganyzáson, aluminium cuccok polírozónál, bla-bla.
Küldtem neked e-mailt 7-én Bandit ügyben. Nem várjak válaszra?
Még eddig csak nézegettem a "folyó ügyeket", a szédszedéssel úgy vagyok, hogy nem akarok barmolni, mert még nem szedtem szét ilyet...bár ha magam csinálnám sok drága szervízes munkaórát kerülhetek el, és nem annyira bonyolult a cucc, mint a mai össze-vissza tekergethető telók, itt csak előfeszítés van, a csillapítást meg a 20as olajra bízom
Miért nem szeded szét?
Én sosem nézem a számozást, max az eladó a csapágyboltba.
Tolómérő ;)

Más nem igen marad a blokktartó füleiden kívül. Esetleg a bölcsőváz oldható részeinél lehetne még megoldani a felfogatást, de ez is ,csak a ball oldalon esedékes ugye.

Fúrd át a vázat! Ne szarozz! Vascsövet keresztbe
A vez tengely végződésre én is gondoltam, de gyorsan el is felejtettem, mert egy nagyobb csattanás, és kuka az egész, nem elég erős, akkor marad a blokkfelfogatás, bár azt sem tartom valami hú de erősnek, arra egy "csőváz", és arra a gomba, kicsit magasabban, a kipufleömlő környékére...
A lecsupaszított képen is jól néz ki, még ennyi idő után is.
Jah, 41-es belsőcső átmérőjű telóhoz mi a mérete a szimeringhez? lehuztam a porvédőt de nem láttam semmi számozást...
Megjött az "új" hűtőm is. Van némi különbség. A régi már vicc kategória volt.
Leszakadt fül, lamelák...azt hagyjuk, elcsavarodva, 3 szor hegesztve

Sakto a tiédről dobok képet kedden!
Látni kéne.

Az 1.1-nél szokták a két veztengely végződés felfogatásához csatolni a maratott háromszögkonzolt, és arra a gombát. De szerintem nem túl okos, mert így a blokkot is benyomja.
A tied eleve idomos. Én is valami burkolat alatt csövezésen gondolkodnék a helyedbe, majd kivezetni valahol, s rá a gombát.

Az enyém lassan elfogy
Üdv! Valakinek ötlete, hogy hogy lehetne bukógombát szerkeszteni a bölcsővázas szuzira? Valki, valahol mondta,hoszu távtartó kell, oszt oké, ja persze, egy esés, és ugy törik le hogy csak na. Gondoltam egy idom alatti "bukócső", és arra gomba... Ez is elég komplikált... Bár lehet ez lenne a legjobb valódi védelem ami nem csak dísz
Az ebay-es linkek beszúrása valamiért tényleg nem megy , az ebay.com, meg az ebay.de oldalakon azt írtam a keresőbe, hogy GSXR-1100 Mikuni
itt van egy a nagyvizen túlról, a másik már német, de az meg 38 mm-es.
Ezzel csak az a probléma, hogy nem postázza GB-n kívülre...
Nekiálltam a tavaszi felkészítésnek :)

Az email címem: popi1100@hotmail.com
Jani1100!
Valamiért nem ok a linkelés de elég ha beírod a keresőbe hogy gsxr1100-40
Szia!
Motorszereléssel kapcsolatban szeretnék kérdezni tőled néhány dolgot, kaphatok egy mailcímet?