Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Fura a kérdésed, mert szerintem adja magát. A kormánytengely furata és a két telószár közé. :P
Én ha magamnak csinálnám, lemaratnám a komplett hidat (szétkönnyítve, hogy nézzen is ki v.hogy, persze tartson) + hozzá az általam kitalált két kormány tartó konzolt. Én így indulnék,ha a sajátom,s ha már nagyon fighteresedni akarnék. Ok. Drágább.
A másik, mint ahogy látjuk az összes használtautós fighteren, elmegy, megveszi valamelyik cégnek a kormánykiemelőjét, átfúrja a gyári villahidat, alulról két anya és jajj de jó. Tény. Olcsóbb.
Vessetek rám követ! Az Fj-n így csináltam! De az mászkálós motor! S az újabb szörnyűség! Fighter! Csak az gyárilag tényleg hányás.
Majd dobok képet, ha hazaértem. 2-3 nap. Ha minden igaz, az xjr kormánykiemelőket kapott.
Sziasztok!

Tudok egy eladó GSX-R 1.1-est érdekelne valakit? 1991-es, olajos,átalakított, streetfighteresített. (CBR600 F2 hátsóidom, forditott első villa (SHOWA) fém fékcsövek, yoshi kipuff, Renthal kormány, nagy kereklámpa elöl kisplexivel) Asszem használtauto.hu-n fennvan.
Mi pénzért mennek manapság az ilyen motorok?
Szia Indy1100!

Én is éppen most szeretném átalakítani a gépemet SF-re. És nekem is kellene egy átalakított villahíd! Azt szeretném megkérdezni, hogy ezt a villahídra tartókonzol hegesztéses történetet merre szoktátok megcsináltatni? Mert nyilván nem mindegy, hogy hova hegesztik fel a kormánykonzolokat!
Én személy szerint nem szeretem a gumis ágyazást, mert rosszul vagyok mikor a kormány mozog a kezembe. Pl. hayabusa. vagy az összes okádék cruiser...bár azokon télleg illik, s úgy is csak karosszékek.
Két kormánysúly.
De tény, komfortosabb.
Milyen gumiágy nélkül motorozni? Mint mikor leszállsz a gixxerről két óra után, s olyan a kezed, mint mikor egy rezgőcsiszolóval dolgoztál. :D Mert ugye ,ott sem gumiágyazású. szerencsére ;)

Van egy Fj 1200-esem. Ha gondolod próbáld ki azon. Engem nem zavar. Ott így van megcsinálva. Az sem egy villanymotor :P
Csak egy jótanács gumiágyba tegyétek ha csináljátok mert bizonyos fordulatokon szétreszket a kormány.
Hali. Hát sajnos a W-n tényleg ott az a fejidom tartó konzol.
Figy. Gyere el. Nézzük meg.

Jobbat nem tudok mondani. Semmi sem lehetetlen. Gányolni természetesen nem akarok! A kiemelőket lemaratnám aluból, s ráavizni egy gyári villahídra. A konzolt meg valahogy máshogy "vezetni" el. Persze ebből is szerkózni egy másik gyárit, hogy bármikor visszaalakítható legyen.
Én ezt az utat járnám.

Számom tudod ;)
Szia Indy1100
Egyszer már beszéltünk kormányemelös projektröl,azota megnézte pr ismerösöm és azt mondták nem fog elférni mert ha egyenes kormányt "faragunk" rá akkor a fék,és kuplung tartáj beleér az idomba a magasság miatt.Vagy ha nem az akkor az idom tarto konzol nincs jo helyen...
Ezért lehet hogy muszály átépiteni(S-F nek)
milyen szépek a szerb lányok!
mondjuk pont nem ez itt az alábbi képen..
Ezt kellett volna betenni Vili!

Ő jobb! ;) Ok, a képkompozíciót nem firtatnám :D
Jééé. Mit találtam ;)

http://picasaweb.google.hu/srb...
Szia! Maga a blokköntvény javított. Ergo egy régi sérülést foltoztak be, amit beszámoláskor nem vettem észre és a váltó 5. fokozat zúg.
A többi cucc jó, talán egy oldal dekli nincs már meg. Írj mélt, vagy hívhatsz is: 70/247-8568
Üdv
rodeo
Várom az sms-t :)
Ha esetleg van valakinek felsö vilahid elado az kérem jelezze!
93-98 -évjáratuhoz kellene.
Jo az a vizes....
úgy látszik egy ezeregyes megy, másik ezeregyes jön.
vasárnap óta újra boldog gixer tulajdonos vagyok.
igaz nem olajos, hanem vizes, de olyan gyönyörű állapotban van, és olyan szépen szól, hogy nem bírtam otthagyni.
hamarosan csinálok képeket!
Sziasztok!

Van eladó GSXR-1100-hoz pontosan nem tudom az évjáratot de szerintem kb 90-91-es:
2 gyári tükür (karcmentes)
gyári plexi (elfogadható, nem törött nem repedt)
oldalidomok
mindkét oldali féknyereg (előre) fékcsővel együtt
kormánycsutkák
akit érdekel hívjon!
Tel: 06703846755
e-mail: szollatgabor@gmail.com
Szia !
Érdekelne a blokk! Kompletten mennyi volna?
Uraim!
Gsxr1100 '91-es blokk alkatrészek eladók:
jó hengerfej
henger
szép főtengely a hajtókarokkal
kuplung
stb
Rossz hírem az, hogy azt is elvitték.
Jó hír viszont az, hogy megveheted továbbra is, meg hogy Magyarországon van.
Sajnálom, nem tudtam másképp megcsinálni.
Sms-ben köldöm az illető elérhetőségét.
Ilyen ajánlással könnyű! ;)

Örülök is meg sajnálom! Örülök, hisz ezt akartad.. sajnálom, mert nélküle nem ugyanaz vagy, de bennünk tovább él. R.i.p. :)

Ki vette meg? ;P

Megnyugtat a tudat, hogy nem kapott vele együtt mindent. ;)
Ha minden jól megy Vili, kapsz egy kis újévi ajándékot tőlem ;)

Ezt meg ,csak úgy ;)
Elkelt a turbós Gixxer. Az életem egy darabkáját vitték el.

NE! Hasonlítsuk a 2-őt egymáshoz! :D

Nem szidom a busát, mert brutális a teljesítményleadása, csak az a sok kilúgozott dolog rajta nekem már nem bejövős.
Szerintem a vázhegesztése meg egy kalap szar! Hegesztésnél törik! Wáááá Csináltunk egy-kettőt. Elég lehangoló :( A felnik lágyak. stb. Nekem a gondom az új motorok, autókkal kapcsolatban a minőség :( Ár/érték viszonyban nem igen fedik egymást a dolgok :S Busából a blokkja kéne. A többit kidobnám.
ez igaz, de a busa azért nem rossz.
persze nincs ugyanaz a feeling azon, mikor rácsimpaszkodsz a gázra, de azért sokban hasonlít az 1100-hoz.
Nekünk nem. Mi tudatosan vettük a gsxr-1100-et, s nem a busát, s más nejlonokat!
Érdekességként még hozzáfűzném, hogy ma a pályákon, kevés kivétellel, a hajabusának látszó gépek, hajabusának látszó gépek. Mert a valóságban gsx-r 1100, vagy nagyobb részt gsx 1100, kazánok tolják az első kereket. Hát nem érdekes.