Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kunmadár...

Már ,mint ami gsxR 1.1 vonatkozású.
Elég halott ez a fórum.
Ha hazaérek jövőhéten Pestre, majd dobok fel kunmadarasi képeket.
Volt egy két finom 1.1 a dragban. Bár többet programozták őket elektronikailag egy menet után, mint hogy mechanikusan csináltak volna valamit :D Hát ez a jelen :S De a blokk még a régi :)
Benák Vili bácsi is kint volt a turbójával. Bár eléggé nyomott hangulatban volt, mit nem csodálok, mert valami nem klappolt a géppel :S Így nem is kerestem a társaságát :)
http://ernstl.dragspace.at/200...
Volt jó pár épített streetfighter ill. stundrider gép 1100-ből. Hát
A kivitelezés első osztály, az jó ízlés a béka segge alatt. Lehet köpködni, de de nekem hánynom kell a fighterektől. Pontosabban az ízléstelen fighter gépektől. Persze kinél mi a küszöb.

Összességében csalódás volt a két évvel ezelőttihez képest :( Jani1100-et sajnálom ,ki előre kifizette a 3 napos belépőt. Nem a szervezőket szidom, hisz Hadnagy Józsiék most is beleadtak apait anyait, de lényegesen kevesebben voltak, mint anno. Ok válság...
Viszont meg lett tartva ,nem úgy ,mint az Újszilvási találkozó. Bár nem mintha vágytam volna oda.

Ha valakit érdekelnek képek: http://www.kunmadarasmotorspor...

de ,majd dobok sajátot, azon több a csaj ;)

Jöhetnek mástól is gumiszerelős képek ;) Ne ,csak mi dobjunk :P
@Janfoux
hát a szög a hátsó gumiban valóban elég bosszantó, ezt a képet elnézve viszont nem tudlak sajnálni! :P :D
egy mázlistának is lehet pechje... :)
Így nem is érdekes :S :D
Remélem tudod ki intett neked ma Kunmadarason, Kenyér85!? ;)
Fölraktam az új plexit, egész jó, mi? ;-)
ja és bocs a képekért, hogy se csaj, se segg, se cicik... :-D
Kész a mocim!:)
Vektorálisan jó! De utána ne legyen reklama, hogy ez nem jó az nem jó! A vágás pontosan olyan lesz ahogy te lerajzoltad ,s mellékelted a méreteket!
Esetleg 3D-ben is tudok adni...
Vektorosan kell? Vagy sima képben is jó?
Igen, állítható. Még a Hondámra vettem, de soha nem szereltem rá. Azóta a Hondámat már elvitték, most meg a Suzukin hülyén mutatna a Honda feliratos fékkar... El kéne adnom azon filóztam...

Van-e? Haveréknál 3 távirányító is zacskóban meg fóliába tekerve van...
Miért? Mert 125e Ft(63000Yen) és akkor még Japánból nem ért ide...
A csekkeket meg nekem is be kell fizetni.

Okés! Frankón meglesz, mert értek a tervezéshez, csak sok idő.
Arra gondoltam leveszem a mostanit, ezt felnagyítom, és beforgatom, aztán összerajzolom a régivel(persze méretarányosan), és már lehet is nyomtatni.
Jah, még azt is kell másikat szereznem, mert amit hoztak túl puha. Kell valami erősebb...
Hát hagyd lazán a kar forgáspontját, mert látom állítható a dőlése függőlegesen. Ha dőlsz ,csak elmozdul. :P

Nem tudom, nekem is van pár hülyeség eltéve, de úgy vagyok vele, ha megvettem ,használom. Nekem ez kicsit olyan ,mint mikor megveszi valaki az új tv-t ,s a távirányítóját zacskóba tartva kezeli, hogy ne legyen koszos. Mert van ilyen :P
Minden megoldható!
De miért nem rendeled meg ezt? :D:D:D

Szerkezd meg ,halál pontos méretek alapján, s a vízelvágó kicsapja!
Rajzold le elölnézetből! Azt küld el. Lehetőleg 1:1-hez.
Szerintem így egy olyan 15-20ból megvan. Kurva drága lett az alu is :S
Nagyon baba lett!
Nekem meg ilyenem PT Racig kar van(otthon dobozban), de nem mertem felrakni, mert mondom ha csak eldől a motor utálni fogom magam...
Jah, gondolom, h nem lenne olcsó. Igazából a barátnőm tesójának van marógépe, meg esztergálya, de avval nem igazán lehet a külső alakját megcsinálni. Azt inkább körbe kéne vágni az alutömbből. Ilyesmit akarok, csak nem ennyire csicsapicsát... A kiemelést távtartóval megoldom(mint a képen), aztán máris elég hozzá a 10mm-es alutöm.
Ma az Rf-hez vadásztam még cuccokat + alkatrészbeszerzés volt a többi szarhoz. Kardos Zoli barátomnál megakadt a szemem két mart karon. Fék ill. kuplung.
Az árát nem mondom ,mert sokan elsírnák magukat (én is), de nem tudtam ott hagyni őket.
De ,ha valaki nagyon nem bírna magával : http://www.yanashiki.com/Searc...
Fantasztikus a kidolgozásuk. A cnc munka, az eloxálás, a minőség, tényleg le a kalappal. Most ,hogy feltettem egy percig sem bánom. :)
Természetesen semmi sem megy elsőre. Én naiv elfelejtettem, hogy a 1.1-é nem állíthatós kuplungaros munkahenger. Tehát vékonyabb, 1 centis. Most vagy lemarok a karból, mihez megmondom őszintén nem volt kedvem, mert gány ,meg a szemeim előtt csak az lebegne, hogy megvettem és szétbaszom :S
Agyalás! Hayabusa kuplungmunkahenger! Ugyanaz a retró kocka forma, mint az 1.1, csak az már állíthatós volt gyárilag, így plug n' play. Szerencsére volt itthon egy ,így már ugrott is fel. Természetesen a fékcsőcsavar menetemelkedése is más. Sebaj, szerencsére volt csavarom is. Ami "bosszantó" lehet, hogy a hayának a végén van a fitting csatlakozási pont, az 1.1-é meg elől. Végül is a cső kiadta, nem volt gond. A műszerfal napi számlálójának tekerőjétől viszont megváltam,mert pont fedték egymást :S Úgy sem használom soha.

De most már leállok, mert csődbe megyek. Bekéne fizetni a számlákat is :D

bocs a képekért, telis.
Megoldható ,persze. De kalkuláld bele, hogy akkor a cnc-nek egy 7-8 centi vastag alu tömbből kell elindulnia. Szép lesz azzal nincs gond, de az ára is.
Jani tárcsájába 12.000/db volt az ár. Sajnos nem olcsó.
Bár még mindig jobb, mint egy új Braking tárcsa ;)
Eladó egy gyári gsx-r 1100 kipufogó akit érdekelne írjon itt vagy dobjon egy email-t flatlandboy@citromail.hu
Azta! A fújatnom kell, tudom, kihez megyek....
Nem csak gratulálni szerettem volna .
Kurva jó lett
Indi, tudsz esetleg más alakzatot is vágni? Szeretnék csinálni egy másik lánckerékfedelet a gépemre aluból...
Tán gond?
Jogos, nem kawasaki, de talán még számításba jöhet ;)
Hali
Ezt te csináltad a gyári féktárcsábol
Sziasztok!
a vkit érdekelne 94-től vizes 1100-esbe K&N sportlégszűrő,akkor szóljon , 6000 pénzért van nekem egy felesleges!