Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!Lenne egy kérdésem,lehet marhaságnak tűnik.K2-es Gsxr 600-ban van e,ha igen akkor hol,és kell e foglalkozni üzemanyag szűrővel?Talán a tankban a szivattyú környékén?
Hello

Van egy eladó K&N Suzuki Gsxr K4-K5 600-750 sportlégszűrőm alig használt. Kitűnő állapotban.
Kószi
K6-os hoz valakinek erdekes lehet egy Yoshimura dob összekötővel?
Jofogas.hu oldalon fent van 80.000ft
A fényviszonyok miatt látszik ilyen lazának a lánc?

Jó kis gép
Köszönöm a választ.
A motoralkatresz.eu n kapsz legolcsóbban DID láncot ami az egyik legjobb.Tavaly vettem tőlük Én is
Sziasztok!

600-as k6-hoz milyen láncszettet ajánlotok?

Köszönöm
Eladó k6-ra sötét bubis plexi 10e ft-ért. érd:zoli_motor@freemail.hu
Japán kocsik... Bazzeg... Nekem a Skyline az etalon. Az R34 GT-R. Van ilyen autó kint?
Gratulálok a döntésedhez!
Szegasztok, valakit érdekel egy ilyen elektronika ? GSXR-hez való környezetvédelmi tiltás kiiktató.
gázolajjal a hajók meg a mozdonyok mennek...
Hi,
Motul 5100
Üdv urak. 2003 GSX-R van. Mijen olajat tanácsoltok bele?
Német Tdi...
Nekem a favoritom az 5-ös és a 6-os. A Mitsubishi helyzete az nem túl rózsás, viszont a többi gyártó mintha sportautó fronton kezdene végre magára találni.

Akkor nincs benne db killer.
nekem is a régi evo-k dizájnja jön be....valahogy egy idő után a japók ezt is el*****....

Füldugó kell hozzá, olyan a hangja :D
EVO Kár, hogy a régi jó dolgokból semmi sem marad lassan. Az EVO is utód nélkül búcsúzik. De ez más téma....

Fasza galéria, látom akra van a motoron a legszebb dob ehhez az évjárathoz.
Clam: úgyúgy, szaladgálnak is a japó kocsik, az olcsótól a viszonylag drágáig. Eldobsz egy követ három evo-t találsz el :D

Csináltam egy pár képet is, meg egy táncos-zenés videót :)
http://www.sportmotor.hu/album...
Istenem, ha ez itthon is így lenne...
Ja, mehet a sok import spéci japán kocsi!
Az előző tulajnak a ruhája is jó volt!
na itt lehet tekeregni. A hegyekben nem ellenőriznek a rendőrök, ilyen kvázi félmegegyezéses alapon, hogy cserébe a turisták lakta tengerparti részeket békén hagyják, nem szálguldoznak stb...Egész jól működik.
Hahahaha, jobb kormányos (nem gáza utóban egyébként) ez jó :)
A fotó az előző gazdit mutatja, november közepén még 30C volt itt...A július augusztus embertelen 35C+, de áprilistól már van rendes tapadás. Ha viszont így melegszünk, már márciustól :D
Sztem a fekcsore gondolt, a fekkarnak a fekhatasra nem sok koze van, max ha van melle egy jobb munkahenger is. :) ha majd fekbetetet kell cserelni sztem be fog ferni a taskaba, ebc nekem bevalt, mondjuk a vesrah meg jobb allitolag, de ez majd tavasszal kiderul mikor kiprobalom.
Az ottani utakat meg nagyon irigylem, innen az alfoldrol minimum 200kmt kell mennem ha normalis utakat akarok. Meg jo h nem jobbkormanyos a motor :D