Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hi mindenki!
Andrev: A1-ről is kb. ennyi lenne áttérni A korl-ra esetles A-ra?
Helló Tommyboy! Érdekelnének a bukógombák! 2003-as Gsxr 600as kellenének. Mennyiért csinálsz? Milyeneket? (Pirosat is tudsz?) Előre is kösz!
Képek........ Super mi!!!!
Ehez mit szoltok a képhez?...
Szevasztok Gixeresek mizujs megy a mocizás...ez a legjobb moci!!!superbikét néztétek nyertüüüünk a K5öz mit szoltok ez a legjobb gép nemde... vettem nagy robogot gixerest....hogy tetszik!
na bazzzz..... minden nap bemondják, hogy meg halt egy motoros, ezért a szülők is ugy döntöttek, hogy nem támogatják a mocizást, és megvonják a támogatást, szal még dolgoznom kell nyárig a kis gixerért... már nem bírom mindenhol motorosok full protektorban, lámpáknál integetnek egymásnak, azt hiszem h sírva fakadokamikor egyet is látok... teljesen magam alatt vagyok, azt szeretném, hogy egy nap 48 órás legyen és suli utánmég 24 órát dolgozassak, hogy összejöjjön az a maradék 150ezer forint
Bence azszem kb 25.000 Ft az A ra A korl. ról és csak egy rutin + egy városi vizsga kell. Hát akkor???
HI Keress a családba valakit akinek van A-s jogsija és az ő nevére vedd a vasat
Felhívom a suzukit a hitelfeltételektől! erre közlik h kell jogosítvány! de nekem csak A korl. van akkor most mit csináljak
ezzel mit lehet kezdeni?????
igen jól látod sérült a dob de megteszi.Nem a külső a lényeg.A bejáratást illetően pedig a ma tervezett motorokat nem igazán szükséges bejáratni mivel olyan illesztéseket és anyagokat használnak ami megállja a helyét és a motorokat úgy tudom járatják egy kis időt a gyárban , persze nem 100 órákat hanem csak annyit hogy ellenőrizzék a működését.Amúgy a gépet Novemberbe vettem át és azóta épült át a külső mivel 90%-ban pályán fogom használni.Az a pár ezer pedig amivel pörgettem kb idáig 12-13 ezer,persze még azért nem ropiztatom le.
versenyidom, használt kipufogó. nem biztos, hogy ezen a motoron használták...
legyünk kreatívak :o)
én is ezt kérdeztem tőle tegnap a motorban lévvő kilóméterrel kapcsolatban.
mindenki maga döntése. a motor szereti, ha pörgetik...
Neharagudj de zsír ujj a vas még be sincs járatva 2-3 száz kilóméterrel, azszem egy olajcseréig csak pár ezerell szabad pörgetni te már gyepálod a száját? Hmmm nem semmi én nem tenném tuti Azszem 1500 kmig vagy meddig gyengédnek kell lenni vele csak 6000 ig szabad pörgetni nem? Te meg már pálya?
Egyébként a képet nézve nem is látszik újjnak ha csak a dobot nézem mintha tiszta karc lenne vagy csak én látom rosszul?
sziasztok !

Mióta megvettem a 600-as K4-est csak most mentem vele a napokban.(kicsit fáztam is) Elötte egy Honda 900 RR (99évj.) volt és csak ahhoz tudom hasonlítani.Hát azt hittem hogy bajom lesz az erővel de nem igy volt nagyon pipecül vette a gázmarkolat csavarását.Azért nagyon nem hajtottam meg mert eléggé új a paripa (kb 230 km)de nem is sajnáltam. A fék fenomenális igaz átcseréltük fémfékcsőre az elejét és amúgy az egész pályára átépítve.Csak jót tudok első benyomásra mondani a gépről.Majd igazán kiderül a Hungaroringen meg a Pannonia-Ringen de most mondom , hogy Király !!! Ha akartok az átépítésről fotókat www.blacklabel.atw.hu/ megtaláljátok.
Április 2-án Hungaroring !!!
HI Bencce nekem volt egy 2003 as 750-esem amit megvett a sogorom lecseréltem egy 2004-es 600-asra akkór vond le belölle a tanulságot mert ha nincs tapasztalatod akkór hiába irom hogy a futómű meg a fékek meg motorerő meg a kezelhetőség . Ezt elolvashatod egyébként a Superbikében is
az újabb jobb. tesztek megmondják, hogy mit változtattak.
keresőbe 2003 gsxr600 s lesz egy rahedli teszted...
2003-as vagy 2002es 600as mennyiben különbözik a 2004estől? nem a külsőre gondolok (szeritnem szebb a lámpája egyébként az ujnak ) hanem teljesítménym eg mégis miben jobb?
Anyu vette jóóóó?
Nanemááá Tomi!! Neked nem a papa vette??
Senkinek semmi köze ahoz, hogy a másik milyen anyagi forrásból vesz magának motort!
Basszus Medve, egy par hete egy csomo felni volt Gixerre az e-bay-en. Most meg mar sajna nincs egy darab sem . Azert nyitva tartom a szemem, aztan ha latok valahol, akkor majd jelentkezem.
Tomyboy: Te valami nagyon jaszkari gyerek lehetsz! Itt a motorosok összetartanak és nem széthúnak! Ki a **** vagy te hogy csak úgy le hülyegyerekezed a másikat???? Ne is haragudj de ezzel is a saját inteligenciádat vázóltad fel röviden.....
Hello!
Van valakinek tapasztalata a külföldőr behozott motorokról?
Miket kell fizetni,mi menny kb, meg ilyenek.

Előre is kösz.
Mér Én ezt mondtam??? Te Birka fej Egyébként elég IQ bajnok lehetsz ami a modorod illetti Sebaj megért mindenki, ha te nem is másokat.... csak nyugi ....
Kérjél anyádtól hülyegyerek! Szerinted mindenki köcsög és apja anyja veszi neki a motort?