Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszönöm a válaszokat akkor majd neki állok. Ezt a videót találtam
http://youtu.be/VzfLdSbWOiI
Ugy kell, jol tudod. A feltoltes utan ( itt varj nehany percet hogy a termosztat mindket oldala megtoltodjon. Pici lyuk van a termosztaton) en beinditom a betolto sapka nincs rajta nehany masodpercig es leallitom. Majdjd ujra tele toltom es lezarom. (varj 1 -2 percet ujra) kiegyenlitot full szintig majd addig jaratom amig a ventillator bekapcsol. Varok vele ha lehet nehany orat es ellenorzom a kiegyenlitot. Ha lehet oldalsztenderen mindezt.
Nem minden motoron lehet es kell a legtelenites. Javareszt kawasakinal van legtelelnito csavar.
Vízpumpárol leveszed az alsó csővet lefolyik a régi.Visszateszed a csövet a tankot fel kell nyitni és a blokk hátulján a termosztátházon van a légtelenítőcsavar.Azt kitekered majd a hűtőbe elkezded önteni az uj cuccot és figyeled a furatot.Amikor ott megjelenik a fagyálló visszatekered a csavart és addig öntöd tovább még tele nem lesz a hűtő.A kiegyenlítőtartályon is van 2 jelzés a szintnek a kettő közt kell majd lennie.Ez az egyszerű módszer...a hűtőbe és az olajhűtőbe is marad egy kicsi úgyis leengedés után ezeket csak úgy lehet kiszedni belőlük ha leveszed a hűtőt meg ilyesmi de ha nem értesz hozzá ezeket érdemesebb kihagyni.Én az enyémet beindítottam kb 1 hónapja majd leengedtem belőle a fagyállót...majd tavasszal ha indul a szezon feltöltöm.
Sziasztok!

Szeretném lecserélni a fagyállómat K5 ös paripán. Mi a pontos menete,légtelenítés stb-re gondolok. Láttam egy videót ahol le engedik a vizet a vízpumpánál majd feltöltik a rendszert és ennyi de többen írták hogy ez így nem jó mert melegszik a gép stb.
15-47.
Jah, BUÉK Bogyeszbá
te még élel? 14-48-al lesz az az igazi
Szia,
16-45 és 110 szemű lánc.
http://www.jtsprockets.com/cat...
Én most raktam fel Afam-ot ismerősnek. Frankónak tűnt a minősége. Élettartalma tavasztól lesz tesztelés alatt...
Sziasztok!
Segítségetekre lenne szükségem!
Van egy k2 600asom és arra lennék kiváncsi hogy a gyári lánckerek fogainak számára?
Meg hogy Rk vagy afam ot vegyek?!
Szia! RAM Air cső rácsod véletlenül nincsen?
Igy igaz, helyes a kibövités.
Hello!

Részben igazat adok djanónak, mert nagyon el tud szaladni a ló az emberrel és rengeteg pénzt el lehet szórni. A k6 már alapból is egy nagyon jó motor pályára. Én is csak most kezdtem pályázni és úgy gondolom ami leginkább segít, hogy gyorsuljon az ember az a tapasztalat és rendes gumi pályára. Erre kell leginkább költeni, egy bizonyos szintig. De van amit így is úgyis meg kell venned és egy rövidebb áttétel sokat számít. A pringre én úgy hallottam az 1000nél szoktak -2 +2-t vagy -1 +4-et rakni. Hatszázra gondolom hasonló lehet. Én ebc epfa-t használok, de mind jó lehet amiket írtál. Leginkább jól fékezni kell megtanulni azt mondják és akkor a teljesen gyári fék is jó. El szokott puhulni a féked? Ja, amit érdemes azért venned az egy pályaidom szett, mert az első csúszásnál behozza az árát.
Szia nagyfero!
Ha csak hobbi szinten pályázol, akkor a gépet ne bántsd, mert az kész van!!! Kár beleölni több 100 ezer Ft-ot!!!
sziasztok!
hobbi szinten pályázok "sajnos" és most jött el a pillanat hogy pályamotornak építem át a motorom K6...
pár infot szeretnék ezzel a konkrét típussal kapcsolatban ha valakinek van tapasztalata főleg pannonia-ringes áttétel, illetve fékbetét típus érdekelne, hallottam minden félét hogy melyik jo vagy jobb ferodo xrac vagy brembo rc, netán sbs ha valaki használt ilyet vagy próbált már többet is megírhatná a tapasztalatát , illetve gyári féknyereg főfékhenger féktárcsa,fémfékcső kombóhoz mivel az van jelenleg...
köszönettel: fero
Sziasztok! Eladó, esetleg ha valakit érdekel: http://www.jofogas.hu/budapest/Suzuki_Gsx_R_teleszkop___kormanykifli_58421983.htm
hello farokidom van gyari azon a festés nem szeép van palya idombol épitett utcai r1 hatsó lámpávl hivj fel és megbeszéljük06202566937
Szia,faridom erdekelne a lampaval egyutt es a vaz resszel!
Gsxr bontás k2es alkatrészek olcsón kérdezz és írom az árát posta van
Hello nekem van hívj fel 06202566937
Hello. a Suzukinál asszem 800ft / db. Egyszer kibírható ha nem tervezel többet elhagyni.
Sziasztok. K7 600-hoz keresek ülés csavart...egy eltűnt :( hova/mikor nem tudom... tölteném az akksit és nincs meg...na mind egy... van esetleg valakinek vagy honnan tudnék szerezni? (szakszerviz gondolom) köszi
Hello, ha ki-be kapcsolgatással megszűnik akkor valószinűleg csak kontakt hiba. Vagy az olajnyomás kapcsoló hibás. Ha értesz angolul itt van pár kép, ebből ki tudod szűrni, hogy hol keresd és hogy hogyan lehet letesztelni. Ha nem menne az angol vagy más akkor jelezz. Küldök képet az olajnyomás kapcsolóról, hogy hol van kb a motorodon, hogy hogyan tudod letesztelni. Valamint mérd le a biztonság kedvéért az olajnyomást is. 3000 fordulat mellett, meleg olajnál (60 fok) 14-57 psi közt kell lennie. Vagyis a 750-nek tuti, nekem az van. Az olajnyomás értéke pedig onnan van, ha kell utánna nézek hogy a 600-nak is ennyinek e kell lennie gyárilag, de szerintem igen. Remélem tudtam valamit segiteni. Üdv
Udv. Motorepitesbol kimaradt aprosagok:
Elado k4 faridom es ulespup.
Sziasztok, eladó a kis K6-osom! :)

http://www.kepesmotor.hu/suzuk...