Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

kibasz..tt jol nezi ha busat keresnêk biztos raugranek persze ha 3 ezer euro alatt sikerulne megvenni
Vegyél ZX 12-t 1 milláért már jot kapsz,nem fogod megbánni
Nagyon jó állapot, 99-es, 49e km, bontatlan motor
Csak itt van Németországban...
Vedd meg az enyémet
Nem tudtok jó állapotban lévő eladó busát? Nézegettem a hahu-t de elég gyenge a felhozatal (legalábbis indokolatlanul drágák... Motorcserés példányért 1.250.000?!?!)
sziasztok,

megválnék tőle: szinte új Braking STX20D első tárcsapár
Én ma gurultam egyet
Na jó, nem a Busával, csak egy kis Ninjával.
Hideg van...
+3 fok körül volt, de sütött a nap. Melegünk nem volt, de ez már hagyomány lessz remélem. 2007 óta van ez így. (Én gyerekkorom óta megyek egy kört szilveszterkor, ,,mindig"). Most 24 motorral jöttünk össze. Előző évben, 56 motor volt. Ez volt eddig a legtöbb. HÚ DE VÁROM A TAVASZT!!!
szuper. valószínűleg nem volt melegetek, de az érzés kárpótol. ilyen tájban már jegesmedvéket is lehet látni
Boldog újévet kívánok mindenkinek. Szilveszterkor, ismét össze jöttünk.
Boldog Új Évet Busások!
Boldog Új Évet Kívánok mindenkinek !
Boldog új évet kívánok!
Boldog, békés balesetmentes, sok km-es évet kívánok !
Boldog Új Évet Kívánok minden Busásnak,és fórumos kollégának!
Aki velem együtt küzd a 402m-en idén is,annak pedig minél rövidebb futamokat!
Buék DJ ..Jó újra látni a fórumon. Remélem idén újra gurulunk egy párat . Minden Hayabusás kollégának Boldog Új Évet Kívánok..
szia laci. én is nagyon remélem. már alig várom. elvonási tüneteim hihetetlen méreteket öltöttek. lesz mit bepótolni.
BUÉK!!! Szia Dj!!!
Én rendszeresen olvasom a fórumot, nagyon szeretem! Egy kicsit enyhíti az elvonási tüneteimet!
Remélem a nyáron ismét tudunk majd egy-két közös guruláson részt venni! Most úgy érzem sose lesz nyár!!! Addig is üdv neked és mindenkinek!!!
bocsi, és egy kawás is.....
MINDENKINEK BOLDOG ÚJ ÉVET KÍVÁNOK.
hiányok innen kb huszon - harminc hayabusást, kikkel együtt motoroztunk. itt vagytok?
Most jó idő van ! Nincs -4 fok csak -2 fok....! Boldog Új Évet !
Mindenkinek fiuk lányok boldog új évet kívánok!
Hayabusa forever!
zoli! öltözz gyorsan, most indulok. útközben felvesszük bartokatoszt, aztán irány mátraháza palacsintázó.
Németországi szemszögböl kérdeztem rá, nincs német utakra engedély. A britteknél durván hangos kipufogók is simán engedélyezettek. Valószínűlegg nincs benne E-szám sem, vagyis Mo-n sem megy át vele a műszakin a motor és a zsaruk is rögtön az E-számot keresik.
Na pl ilyen mehet a britteknél: