Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia
A valtoelektronika az erdekelhet. Mi egyeb kell hozza azon kivul amid van? S mennyi lenne az ar elkepzeles. De a drag segedvaz is erdekes lehet. Arrol esetleg van keped?
Van néhány K8 alkatrészem eladó műszerfal, drag segédváz+gyári segédváz gyári fekete farok idomszett, starlane váltóelektronika
Ne aggodj par ev par szaz indulas es menni fog
Csak nyugi,nemhiába vagyok amatőr,úgy is indulok!
Akkor szedd ossze magadat vaze mert az ero ezek szerint nincs veled s igy indulni egy futamon..
Igen,azt sem ártana,mert egy éve abbahagytam.
Elkezdesz gyurni?
Még jó,hogy ilyen öreg vasat vettem,az enyém csak 2009-es,de ez a legkönnyebb ezek szerint.
Jó nekem a vége felé,inkább a legjobb időm ellen fogok küzdeni idén,aztán ha minden jól megy,akkor majd jövőre erősítek egy kicsit.:)
2013-tól már 267kg.
Attol fugg mit akarsz..ha ragaszkodsz az utolso helyhez akkor tok felesleges a tuning
Amugy is ha a dobogora vagysz akkor 2-3 mila minimum
Bagy hízok még,de akkor tuningolni kell a gépet.
A legjobb reszt el ne hagyd vazze
Ha nem reggelizek rendesen,akkor nem bírom ki délig,és leájulok a motorról! Maximum a szalonnát,és a kolbászt tudom kispórolni belőle!
Vagy a verseny reggelén nem 8tojasos rantottat tolsz be reggelire
Köszi!
Az 2 kiló,tehát versenyre tehét jobb a régi. :)
Ha Yuasa van beszerelve akkor akár 170 A indítóáramú is lehet
Gyari yuasa 175os..yt12-bs
Köszi 160A-est néztem. Nem tudod mekkora a gyári?
Legjobb választás, ha 150 Ah feletti indítóáramú akksit veszel, mert az könnyen megforgatja a motort, nem nyögve teker, mintha lemerült lenne.
Hi
Wet 580lbs 2008
Wet 586 lbs abs 2014
Sziasztok! Milyen akkumulátor kell az első szériás Busába? Addig eljutottam hogy YT12A-BS 12V 10AH való bele. Az indítóáram erőssége viszont 120-190AH-ig van ezeknél a típusoknál? Gyárilag mekkora érték van megadva? Aki tudja segítsen, mert úgy néz ki a tél nem tett jót az akkunak! Köszi!
és gyönyörű
Nagyon szép ebben a színben is!
Nem tudja valaki,hogy az ABS-es verzió mennyivel nehezebb a réginél?
A legjobb amit a kiállításon láthattam...