Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Milyen szezon ? A fűtési ? Mi a tököm van nektek a vasakon , olajkályha ? Még elvannak vermelve a busák , ne molesztáljátok őket ! Minden esetre hólapátot vigyetek placcot takarítani , legyen helye Mikinek !
Autoscouton nem szabad nézelődni, pláne olyat egyből hagyni kell, ahol csak email-cím van és vagy nincs leírás vagy nem hibátlan a német nyelvezete.
mobile.de-tudom ajánlani, jópár gépet találtam és vettem onnan, nincs rossz tapasztalatom vele.
Nem semmi!
Köszi az infót meg a képeket!
Üdv Uraim! Szombaton 5. motorkiállitás Debrecen Audhan-nál a 33-as ut mellett,délután Hidi Miki show,kezdődik a szezon!!!!!!!!
Nem tudok róla, de itt biztosan írunk majd emlékeztetőt.
Sziasztok! Motorvásárlás elött állok szeretnék Hayabusát venni, érdeklődnék hogy valaki tervezi eladni a masináját. 2003-2005 évjárat édekelne főleg. Üdv :)
Sziasztok márkatársak! Megosztanám veletek Hayabusa tartóstesztem eredményét. Több mint 100 ezer km után szét kellett szednem szelepszár szimering csere miatt. A sok km és az elmúlt 14 év kikeményítette és komoly mennyiségű lerakódás volt már a szívószelep szárakon. Izgalommal teli kíváncsisággal szedtem szét, nem tudtam mire számítsak ennyi km után, de nem kellett csalódnom! A szimeringeken kívül minden hibátlan, kopásnak és elhasználódásnak semmi nyoma. Vez láncfeszítő is csak 1/3 ig van kint a gyári láncal, szelephézagok jók, hengerfalon a hónolás körbe egyforma hibátlan! Vezérműtengely csapágyak, bütykök szintén. Gyerekek ezek nagyon jó gépek! :)
Azt nem mondtam...
Ha nincs el lehet kezdeni szervezni valamit,?
Szia,Juliusra lehet tudni már van tervben találkozo,vagy tura?
Busát veszel?
Egy kis érdekesség:
Motorkeresgélés közben rászaladtam a csalókra, kicsit leveleztem velük és a szokásos előre utalás és majd küldik a motort (jelen esetben Dániából)...
Természetesen már jelentettem a hirdetést az illetékeseknek! Rohad férgek...

https://www.autoscout24.de/ang...
Sziasztok!
Nincs valakinek a hátsó lengőkar csavarjaihoz szerszámja?
Budapesten vagy környékén.
Szeretném újra zsírozni a lengőkart az új paripán.
Esetleg jövőhét szombatra kölcsön tudná-e adni pár sörért cserébe?:)
Üdv!
2008 előtti modellre érdekelne...
Nincs valakinek olcsó, akár csúszássérült (de azért egyben lévő), fényezéshibás farokidomja eladó?
Régebben a MOL 4T Racing 10W50-est javasoltad. Azota azt használom és nekem nagyon bejött /B-King/
Muszáj lesz, már-már depressziós leszek. Le is megyek a garázsba és ráülök egy kicsit ...
http://youtu.be/QEyMD9xurF0
Király volt nagyon,remélem lesz az idén is valami "móka"...
2015. Pécsi (Mecsek) és a Balaton kerülő Hayabusás találkozó
sna

csinálod

Szia,a fényképek mikor és hol készültek,rengeteg hayabusa,nem is látni a sor végét
Kezd egy kicsit hosszú lenni ez a hideg, mikor lesz már tavasz....
Látom már készültök fejben a nem fagyos aszfaltra:) Sajna egyenlőre még a portalanítás van:)
Minden motoromba eddig castrol actevot locsoltam,meg voltam vele elégedve,válto nem ragadtt ,kuplung nem csuszott,ennin nem ette,csak minimálisan,
Ha valaki jó olajat szeretne olcsón, az ENI 10W-60-as motoGP fantázianevű terméket tudnám ajánlani. Észter technológiás, mint a M..ul 300V, csak sokkal olcsóbb. Ez az az olaj, amit egyáltalán nem fogyaszt a motorom.