Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszi az ötleteket már megoldottam !
Hello
Legolcsobb az ebayrol 25 hazhoz szallitva afaval.
Vagy muanyagoshoz viszed lenegativozza de az se lesz olcsobb
Akkor ki kell tömni mögötte papírral,az könnyű is,meg akkor nem tudja benyomni a menetszél.
Nem vettem végül gumit,mert kiderült,hogy a Shinko csak versenyen használható,utcán nem,én meg nem tudom mindig trélerezni a vasat,ahhoz meg nincs kedvem,hogy minden versenyen cserélgessem a kerekeket.Lehet előbb utcára veszek egy újabb Michelint,aztán majd csak később Kunmadarasra egy Shinkot.
Ja,ja,köszi az elmés ötletet,de van egy kis menetszél is!meg aztán annyira nem is akarnám elcsúnyítani az " öreglányt"8-} készül már a géped? Gumik? Már cssk 3 hét a szezonig!!!;-)
Szerintem ragaszd be a helyét szigszalaggal,az sokkal könnyebb,mint a plexi!
Hello!Van valakinek esetleg egy régi busába való rossz elsó lámpája? Nem baj ha nincsen meg a bele,csak a plexis része kellene!
Új versenyzőről is hallottunk es új motorrol is 2014 es Kawa full full blokk. Király is készített 2 ezredest de nem tudni kik indulnak vele! Jó kis verseny lesz ez az év! Sok sikert fiuk!
Van pár megmaradt busa cuccom( 99-07),megválnék tőlük! Segédváz:20 e,kipufogó:40 e,magasnyomású hütősspka( autlaw):6 e K&N sportlégszűrő :20 e és apróságok 5-10 e!mindenhibátlan állapotú!
Hello! Lehet tudni hogy ki jön D1000 - be 1000- sel???
Új versenyző...???
A váltóelektoniával kspcsolatba csak annyit hogy nekem is az " olcsó" van és hibátlanúl működött két évig,aztán lecserélték egy újabb fejlesztésüre és az is hibátlanúl működik! Agoék szerelték és állították be!!!
Nekem Dekoros csinált az 5. Kerületbe jobb mint az új és 5000 ft volt. Igaz 2 éve volt
Köszönöm a segítsêget!
Szia
A gyari lenne a legjobb de az horror.
Van ez ami minosegben a legjobb utana igaz mas lesz mint a gyari
https://www.moto-sticker.com/s...
A magyar matricas szerintem gyengebb ennel. Mindhez volt szerencsem, most raktam fel az enyemre egy kinai matricaszettet ami szep de gyengebb minosegu mint az ebayen is arulo motostickeres bulgar srac
Erről van szó! Nekem nem sikerült a szervizbe beállítani...! Ezért kicsivel többe került....! Ez viszont gyári cucc volt nagyon profinak mondható. De neked ezt nem kell bemutatni tudom, hogy ismered.
Sziasztok! Segítséget kérnék! Bordó fekete 2006 os busámhoz matricaszett kellene jobb oldalidomra és fejidomra!esetleg valakinek elfekvőbe vagy tud olyat aki csinált ilyet!
Nyilván, ha valaki beszereli, nem árt, ha be is tudja állítani, hogy mikor szakítsa meg a dolgokat...
Viszont ma elkelt a gyorsváltó, segédváz! Csak volt aki befektet rá! D1000 res Girnyóba lesz!
Volt ilyen megoldás nekem is! Nem akarom megnevezni a céget aki ezt csinálta, de te tudod, hiszen beszéltünk is annak idején róla ha jól emlékszem! Szóval nekem a 2. fogaskerekem bánta.....! Tehát nekem inkább semmi ne legyen, mint hogy vegyek valami olcsó megoldást aztán meg 10X annyiba fog kerülni....!
Jo de neked vegtelen mely a penztarcad nekem meg vegtelenul csörög a sok apro benne
Ezzel az a baj hogy neha forditva ulok fel a motorra nemhogy ecu iras , elektronika, kapcsolo kivalasztas berakas..de az otlet jo koszonom
Suzuki motoroknál csak egy kapcsoló kell a váltórudazatba, meg egy ellenállás, és egy ECU írással meg is van a gyorsváltó, nem kell elektronika. Bár én nem nagyon értek ezekhez, csak vagy 5 éve van így megoldva a váltás a motoromon.
Persze van olcsóbb is! De ez nem az a fajta!
Koszonom akkor nem kerem a healtech ujonnan picit olcsobb beszerelve, utcara boven eleg az is. Biztos megeri valakinek lehet maico mester raugrik hatha jobb lesz az indulasa
Koszonom
Váltóelektronikához semmi nem kell meg van minden hozzá csak be kell kötni! 90.000 Ft
A 60 e ft az melyik tetel? Mind egyutt?
60.000 Ft