Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kezd egy kicsit hosszú lenni ez a hideg, mikor lesz már tavasz....
Látom már készültök fejben a nem fagyos aszfaltra:) Sajna egyenlőre még a portalanítás van:)
Minden motoromba eddig castrol actevot locsoltam,meg voltam vele elégedve,válto nem ragadtt ,kuplung nem csuszott,ennin nem ette,csak minimálisan,
Ha valaki jó olajat szeretne olcsón, az ENI 10W-60-as motoGP fantázianevű terméket tudnám ajánlani. Észter technológiás, mint a M..ul 300V, csak sokkal olcsóbb. Ez az az olaj, amit egyáltalán nem fogyaszt a motorom.
Köszi az infot,kiprobálom a motult.
Szia ! Én Motul 7100 teszek bele, most Roadtec Z 8 van rajta. Volt már, BT 023, Z 6, és BT 014 is. A BT 014 gyorsan kopott középen is és félidőnél csúszott is. A Z 6 sarkosra kopott és erősen kagylósodott. A BT 023 jobbnak bizonyult mint az előzőek, de nem voltam oda érte. A mostani Z8 jó választásnak tűnik, esőben is. Ha cserélni kell, a következő Roadtec 01 lesz.
Csak MENJÜNK MÁR !
A '99-es Busát elvitték...
Eladó egy 2000-es évjáratú Hayabusa.
Technikai részletek:
Kilométer állás:15500km
Műszaki érvényes 2018 év végéig
Gumi, fékek, lánc és a többi kopó alkatrész kifogástalan állapotban.
Hiba: a Busa motorja működik, fe igényel pár finombeállítást.
Időnként menet közben rángat és a gázreakció nem 100%-osan tiszta.
Ezért ajánlott egy szerelni vágyónak.
A motor be van még jelentve és a garázsban áll.az ár alkuképes.

Megjegyezném hogy egy 17 éves Busában 15.500km??? Meg milyen finombeállítás kellhet egy Busa motornak, pláne ulyen kevés km után???
Kérj egy fotót a műszerfalról, gyanítom nem 340-es óra lesz benne.

Merre van a gép? Ha Baden Württenbergben van, esetleg megnézhetem.
Szia Zoli,milyen motorolajat használsz a hayába?
Gumit milyet használsz?
Köszi skacok,a forditást,hatesz vasát is megtaláltam a mobole.de.
Szia csaplarzs.
Amit a fordításban a" fekete663 " nem tudott" az asztjelenti hogy a motor a forgalomból nincs kivonva és a garázsban áll .
Hat igen evente 8-900 km teljesen realis..
Sracok aki regi busat keres miert nem nezitek meg hatesz gepsarkanyat
2000 évjárat, 15500 km, Vizsga következő év végéig, lánc és kopóalkatrészek makulátlan állapotban, a blokk működőképes, de némi finomhangolásra szorul, menet közben néha rángat, és a gázt nem veszi 100%-osan, ezért valami szerelő hajlamú embernek ajánlja. (Valami regisztrációról is ír, de az nem tudom mi lehet) Az ár irányár
szia hatesz,leforditanád mit ir az elado a hayabusárol?
köszi
Zum Verkauf steht eine Suzuki Hayabusa aus dem Baujahr 2000. Technische Details: Kilometerstand: 15500km TÜV: bis Ende nächsten Jahres Reifen, Bremsen, Kette und alle weiteren Verschleißteile im tadellosen Zustand. Mängel: Der Motor der Hayabusa läuft, jedoch benötigt er ein paar Feineinstellungen. Motor ruckelt zwischendurch beim Fahren bzw. die Gasannahme ist nicht 100% sauber. Daher etwas für Bastler. Fahrzeug ist noch angemeldet und steht in der Garage. Preis ist Verhandlungssache.
nem rossz az ara latszolag tiptop..
szia
volt suzuki szervizvezeto tothlaci êrden..ot keresd
Azt még az előző tulaj nyalta rá (tudnámminek) de ha már rajta van, maradhat...
3200 a vége
2006-os bordó feketevázas +36209280551
Sziasztok!

Tudnátok ajánlani egy jó szervizt ahol fel tudnám újítani a hayabusám hengerfejét. szelepvezetőket és szelepeket szeretnék cserélni rajta.

Köszi.

Üdv,
Anti
najo legyen
meglatjuk hatesz kollega mit mond
Csak ha van némi szalma az idomban az útszéli bálákról,és bizonyíthatóan ugratott is egy-két dobbantón!
maicooo
ez emeli az árāt legalabb 100euroval
Úgy látom a matrica alapján,hogy részt vettél vele a Man szigeti TT versenyen.Ez erősen lenyomja az árát ugye?