Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Érdekelne,majd márciusban keresnélek ez ügyben.Melyik keverék?Mert tudom,hogy már kétféle van belőle,az újabb még puhább fajta.
Szia! Van új gumim de 60 pénzért vettem én is.... 55 ért árulom még 1db maradt.
Szia Józsi!
Nem maradt a garázsban használt,vagy új Shinkód,amit eladnál sporttársi áron?
Szia Józsi!
A márciusi gurulásról lehet már tudni valamit? Utiterv, találkozási pont, ilyesmi!
Alig birom kivárni, sose lesz március 12!!!!!
Köszönöm Albi! Versenyző vette meg, kérte ne áruljam el ezt tiszteletbe is tartom! Végre egy hozzáértő aki még csak nem is alkudozott! Még gondolkozik rajta milyen kategóriába induljon! :) Egy biztos! A súlya miatt biztosan jobbat fog menni tőlem akár hol is indul!
Sziasztok
Ismer valaki olyat aki kicsereli a ledeket mas szinure a k9es busaban? Muszerfal kezben tehat motort szerelni nem kell
Koszonettel
Csáó
Megvannak még a tárcsák, milyen árban adod?
Gratulálok a motoreladáshoz! Bár nem árulid el higy ki vette meg( sejtem:-) !),de azt lehet tudni,hogy milyen kategóriába indul? D1000 vagy szuper D1000????
Sziasztok!
Van egy pár BOS sportkipufogóm eladó 1. Szériás Busára! E- jelzéssel, gyári papírjaival dobozában. Kivehető hangtompítóval. A képeken láthatjátok. Ja, és a grafit szürke gyári üléspúptól is megválnék. Asszem 2006- os szín!

Köszi
ubs-922?
Sziasztok! bajzekr1220 nak üzenem, hogy nekem van egy nagyon szép Busám amit nem hirdetek sehol de lehet meg válnék tőle. 2002 évjárat. Üdv: Sanyi
Remélem addigra tavasz lesz.
Elkelt a Szépségem! :) Így Kunmadarason is ott lesz! :) Már az új inkommitó gazdájával! :)
Most kaptam a hírt, hogy Március 12. én lesz a motoros tali nem pedig 13. án!
Így van! Autószerelő vagyok és nem árulok el gondolom nagy titkot hogy hogy katasztrófális állapotban van az autók 60-70 %-a a hanyag tulajoktól és a nem rendeltetésszerű használattól. Gondolom a motorpiac is hasonlóan alakul.
Kobikerrel egyetertek, nem minden regi busa szar mert a bontoban epp az van vagy mert a tulaja egy gondatlan fasz volt
Koszi :)
Akkor ezek szerint most ezt megcáfolom. Nekem már bizonyított.
A k8-al sajnos nem sokat érek... De azért köszönöm!
Huuuuuurrrrrrrráááá!!!!!!! Na végre!!!!!!!
,,Apa kezdődiik"
Én ott leszek! Már nagyon várom a találkozást a régi és az új sporttársakkal!
Nekem k8 van! Fekete karcmentes! ;)
Végh tech Ő a legjobb az Országba! A többi Mekkelek!
Sziasztok! Zoo Hayabusa motoros társunk tervezett egy gurulást Március 13 ra! Elég összetett programmal erről később beszámolna! Esetleg ha van kedvetek, mindenkit szeretettel vár! A helyszínt még egyezteti! De az biztos Március 13!!!!!!
Küldtem fészbukon üzenetet.