Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nézd, én használtam Yohsit, Akrát, Bódist. Ár érték arányba a Bódisnál maradtam! Annyival nem ér többet egyik sem, mint amivel drágább! Nekem Bódiss titánnal 239le volt keréken a Busám és a Yohsival is! Csak a yohsi 100 ezerel többe került volna....!
nagyon jók és szépek ezek a bodis dobok. sokáig yosis voltam, de már nem vennék mást.
Persze Barátom!
ízlések és pofonok! Egy kollégánknak a 4:2 tetszik! Ezzel nem lehet mit kezdeni! :)
Ha Kunmadárra készülnek,akkor szólj nekik,hogy ne csajozós 4a2be,hanem a könnyebb 4az1-be rendszert rakják fel,hiába könnyű a titán,ha lehagynak egy dobot az még könnyebb!
ez komoly fegyvertény. megnézzük a dobokat Józsi?
Még csak Január van, de már ez a 4.titán rendszer amit rendeltem a Bodistól Busára! Ez most egy ritkának tartotz 4:2 titan Gp dobokkal! + 1 K7 1000 es girnyóra! :D Szépen gyúrnak kunmadárra a fiuk! Természetesen a motor blokkokat, padolásokat az Ország legjobb Mestere Végh Jana fogja végezni! ;)
hali. keményen kezdődik az éved. a lényeg, hogy te megúsztad. ütköztetek is, vagy elcsúsztattad?
Sziasztok. Rég nem jártam erre, remélem még mind megvagyunk... ;) Segítség kellene. Szükségem lenne egy papíros busa blokkra üresen.. Semmi garázdálkodásra nem gondoltam, csak a generátor fedéllel együtt távozott egy kis "husi" is az alsó részből. :D Meg ha esetleg valakinek fejidom (nem javított!!!) , lámpa, s 4:2-es leömlője van, azt megköszönném. 2007-es rz. Köszönöm, gyors tavaszt, itt már meleg van, s meg is volt az első aszfaltpuszi is. (megint nem vettek észre.... ) :D
Egyik sem kell,inkább majd egy autogrammot szeretnék kérni tőled.
és NYERTÉL - választhatsz...rozsdás ,elnyalt fejű csavsr vagy egy agyonkoptatott hátdó guki között!!!
Én nem akarom,hogy állonverjél egy alkatrésszel,de az a tippem,hogy nem volt lezárva a telód,és zsebre raktad.
Jáááátéééék indul!!!!-aki kitalálja higy mit jelenthet,az ingyen állaszthat alkatrészt !!!!!
Hogy mit?
Jfzfufőf
" öreglány" bontódik! Csomó alkatrész feleslegessé vált , így eladók!!!! Gyári és tuning cuccok egyaránt.....ha kell valami hívj vagy írj:06-70-208-37-17
A hardvert még ha arról van szó megoldom, de jó lenne, ha pl. interfész ügyben lenne ajánlott típus.
A szoftvert honnan lehet leszedni? Mi a neve, fizetős? Köszönöm szépen!
negru01 - Köszönöm szépen! Lehet ilyet valahol komplett készen kapni?
Elfelejtetted hozzá írni amit szoktál! -----> Bár nem értek hozzá...
Ezzel és egy FT232 chipes usb-soros átalakítóval
Sziasztok!

Egy kis segítséget szeretnék kérni a hozzáértőktől!
Milyen eszközzel lehet olvasni és visszaírni a 2008-> után gyártott Hayabusa Denso motorvezérlő elektronikákat?
Köszönöm szépen!
A szociban egy jó Izzsel odavernék mindenkinek.Mire kitalálnának a füstből,már be is érnék a célba.
Akkor csabi nem a szuper D 1000 ben találkozunk,hanem a szoci kategóriában!!! Szerzek valami jó minirigát.... - nagy cssta lesz!- csak győzzök kivárni mire végigmegyünk a pályán... legalább menet közben tudunk majd dumálni!