Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szerintem ez a "csörlő" nem rossz megoldás!:)
De lehet rajta még javíttani.........
A kábel nem bírja sokáig szerintem,ha dörzsölődik az ütközőnek és a kilépőnek,valamit kellene ezekre a helyekre okosíttani.......lenne ötletem....
A kábelt állandóan viszed magaddal táskába?

Amúgy tetszik!:)
Te vagy Petya?
Vélemények?
Tudom, csak próbálom keresni a legjobb megoldást
Köszi szépen. Majd megkérdezem.
Quadosnorbi........van nekem gyári telószettem!/vatera/
Hát,nem olcsó bele.........egy 100ast rátudsz verni az elejére......
Finster Zoltán tel.száma 20-9435701. Az enyémet is ő szerelte. Klasszissal jobb mint a gyári.
Hali srácok.
Érdeklődnék hogy mennyi lehet egy LTZ komplett eleje felújítás szilentek,kormány körüli dolgok.
Kínálnak egy elég lepukkant gépet jó árban paíros de lóg füle farka egyedül a motor tünik jónak.
Előre is köszi.
üdv.Dév.
Tudsz adni egy elérhetőséget?
Cegléd, Finster Zoltán, teló felújító, profi
Üdv. emberek,egy barátomnak volt kisebb problémája a minap,szüksége lenne jobb első lengőkarra ltz 400-hoz....ha vki tud segíteni megköszönném,elsősorban bontott érdekelné
Helló! Esetleg a két blokkfél?+ Balansztengely? nincs közte?
Van egy eladó K&N sportlégszűrőm LTZ-400-ba.Újszerű állapotban.
SÜRGŐSEN ELADÓ!HÍVJ VAGY ÍRJ MEGEGYEZÜNK 1000%.
tel.szám:0630/238-66-97
email-cím:boldizs.erik@hotmail.com
Üdv Urak!

Ha esetleg érdekel valakit van pár eladó dolgom........
Komplett gyári kipuf rendszer.....
2első-2hátsó felni,akár gumival...
Főbiztositék...
Komplett hátsó lámpa...
Kormány...
Hátsó lánckerekek...
Gyári henger-dugóval...
Láncvédő burkolat....
Gyári teleszkópok 2első-1 hátsó/piros rugós/...
Vezérműtengelyek...
Valójában az enyém is repedt! Csak az az idegesítő, h. mindig beázik és elpattan az izzó!
az 50et csak durván mondtam, lehet nekem is 44et mondott a srác. Én is néztem az ebay-t, de hát az se sokkal olcsóbb (ha kijön egyáltalán olcsóbbra, nem vágom szállítást), és még így is egy vagyon. Annyit nekem nagyon nem ér..... mondjuk az enyém teljesen jó, annyi hogy repedt, meg kitört egy kis darab a refi részéből, de átlátszó széles ragasztóval megragasztottam, és teljesen korrektül világít. Csak addig voltam megindulva a cserével, míg meg nem tudtam mennyibe kerül....
Igen törött! Én is kérdeztem a full-gas-ba, úgy emlékszem 44ezer! Az ebay-en 179 dollárért van új+ szállítás!
tied törött? vagy mire kell? Én megkérdeztem full-gas-ba, újra azt hiszem 50 ezret mondtak, úgy 2 éve....
vaterán nézzetek körül, láttam ltz cuccokat
Valaki nem tud légszűrő fedelet? Nyitott rendszer miatt, kell neki a több levegő.
Előre is köszönöm
Valaki nem tud komplett első lámpát? Használt és új is érdekel!
Előre is köszi!
Sziasztok!
Nincs valakinek eladó LTZ vagy LTR gátlója, elsők, vagy valakit, aki újjít fel, mert az enyém nyikorog.
én is örülnék ha vki tudna valamit segíteni kaposvár környékén!
Szia Cash83!

E-mail címem: somogyvari@fabinet.hu
(quad vizsga után érdeklődtem)