Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Akkor irok másikat!
rechner irtam emailt+kaptad?
ez talán segit .
Üdv.Emberek! A Jézuskától kaptam a fa alá egy ltz-t, most az a gondom vele,hogy a benzincsapon nem igazodom ki. Van rajta a 3 állás:RES,PRI és On.Melyik-mi!Meg a benzincsapon hogy van,mit kell nézni a kis nyilat,vagy a rövid tompa felét!? Most úgy közlekedem vele,hogy a tompa vége lefele van,csak azon aggódom ,hogy a benya elfolyik reggelre! Köszi!
Hali tervezek egy ilyen gép vételét, és akarnám használni közúton is, érdeklődnék h mit gondoltok a zöld rendszámról? Mert azt tudok szerezni, csak h a rendőrök esetleg hogy viszonyulnak hozzá? esetleg valakinek volt ilyen "élménye" mert vagy permetezőnem vagy fakitermelő járműnek lehet minősíteni, csak h megéri e a vesződség esetleg ugyanúgy bünti lesz a vége s a rendőr röhögve írja meg a papírt :D előre is kösz Joco
küldöm!
Az jó!
Küld el az e-mailemre a pontos címet és postázom.
~6800 lesz kb rendben?
Okés,rendben
Ma elmegyek a haveromhoz és megmérem az LTR-én, és még este jelentkezek a válasszal (akkor is ha nem)
amúgy itt az e-mailem: atsz350@gmail.com
okés
és az ltr-re való jó szted az ltz-re?
Ja és kérdésedre válaszolva Fehérvári vagyok!
Köszönöm mindenkinek a segítséget!
Velencei hegység, Bakogy, Várpalotai lőtér. Attól függ mennyi időm van.
Természetesen, főleg, hogy közel vagyunk egymáshoz. Györtelek---Mátészalka +10 km. Ha egyenesben lenne a dolog akár személyesen is kifizetem, stb.... Csak én nem vagyok jártas az e-bayes rendelésekben.
És akarsz olyat?
beszállnál?
Hello! Nekem 2 db kellene az SXV-hez. Megnéztem jó bele.
uhh, nekem a RedBullos telóvédő tetszik
ha hideg az olaj akkor még üresbe is forog a kerék és az is normális
Gergely szfvári vagy?merre szoktál motorozni?
ha a földön nem viszi, tehát meg se mozdítja a gépet, akkor szerintem semmi gond vele. az enyémet is viszi a "levegőben", és ha belegondolok, más motoromnál is vettem már észre. de ha kézzel megfogom, már meg is áll. én ezt nem gondolom hibának. sőt ha a robogóm sztenderen áll, akkor annak is pörög a kereke. jó mondjuk az más, de talán mégse....
Ha felemelem a motort(kerekek a levegőbe)Ltz 400, s beteszem egyesbe, behúzott kuplungnál is pörög a lánc.Ezt menetközben viszont nem érezni. Mi lehet a baj? Kopott kuplunglamellák?
Van aki azt mondja, hogy ez normális.
A gumi vadi új!(Maxxis Razr) Az volt az első naja, mikor hazafelé észrevettem hogy üt a bal hátsó. Érezni nem lehet csak menetközben látszik, ha aszfalton megyek. Kicsit meglepett, hogy ennyi ugrálástól ez lett.
értem. mondjuk az is igaz, hogy a földúton is megbüntethetnek, de nem hiszem, hogy engem meg tudnának/ akarnának állítani a földes úton. mert mondjuk azért énis lemüszakiztatnám, hogy ne cseszegessenek mikor 1-2 km-et megyek az aszfalton, de ha ennyit se lehet, akkor szerintem nem nagyon éri meg ezért pénzt kifizetni. persze kinek hogy, nem vonom kétségbe. egyedül talán egy biztosítást kötnék/ lehet hogy kötök is. az talán nem hasztalan