Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Addig húzogasd ki-be a szárat míg meg nem szűnik a szörcsögés.
Ez is 400 as a tiéd nem ilyen volt, majd igy probálom én is majd csak jo lesz. Köszi.
Hát én a 400-asét anno úgy csináltam hogy be töltöttem és kupak nélkül össze nyomtam és ha jól rémlik nagyon lassan kellet ki húzni. Ezt párszor meg kellet csinálni és utána tetején a dugót vissza tenni. De a tiéd ha állítható ott más helyzet.
Köszi mindenkinek, akkor légteleníteni nem kell mert arrol nem írtatok, a facsavar csak plusz alkatrész egy köszörű volt vele az asztalra fogatva.
Minél sűrűbb telóolajat! 15w 20w
400 manualjában bent van a mennyiség.
Kisebb tömeg miatt kicsit kevesebb kell mint a 600-asba. Osszad el a litert és kész.
az akart lenni csak nem sikerült a link :D
Nem megy ez ma nekem.
Így pontos
ezt google: 47°20'42.8"N18°24'10.1"E
Május 1jére jó lenne egy RF találkozót veletek össze hozni. Már jó pár ki maradt.
Ez a hely?
Köszi, áprilisig tuti nem készülök el sajnos, csak május fele kezdődik a szezon.
Igen bocs hogy a lényeget hagytam ki!
Tehát Zámoly és Csákvár között a körforgónál.
9-19óráig Április 8.ka szombat
10es olaj kell bele gyárilag és pontosan 503ml per szár.
De ha jól emlékszem valamelyik régebbi kolléga biztatására én 15-ö olajat tettem bele és így nem egy hinta lóra emlékeztetett kicsit keménynek tűnt de sokkal jobb volt a járása meg nézése XD
Köszi, pontos dátum van már?
400 Bandit könyv 169. oldal.
Üdvözletem!
Ha esetleg valaki kedvet kapna és eljönne:
Leírás találkozó:
Köteletlen beszélgetős találkozó mindennemú szabálytól és kötelezettségtől mentesen.

Bárki bárkit meghívhat az eseményre, minnél többen vagyunk annál jobb.

Hely akad bőven. Egyetlen kikötés hogy a száguldozásért mindenki maga felel. Mivel valószínüleg amennyiben a találkozó újfent sikeres lesz véhetően a helyi hatóságok is tiszteletüket teszik a helyszínen.
9-19óráig

https://www.google.hu/maps/place/47°20'42.8%22N+18°24'10.1%22E/@47.345216,18.4006033,17z/data=!3m1!4b1!4m5!3m4!1s0x0:0x0!8m2!3d47.345216!4d18.402792
Csak Tasi meg ne lássa ezt a posztot. :D Remélem a facsavar nem azért van ott amire gondolok. 5deci olaj kell bele, 495ml.
Sziasztok, tud e valaki segíteni rf 400 első telóba milyen olaj kell és , hogy kell légteleníteni?
Egy működő megoldás pl (14/49 áttétel):
Első: JTR 443
Hátsó: JTR 807
DID 525 114szemes lánccal, (90le)
Köszi szépen!
Köszi szépen!
Szia!
Én anno innen vettem szerintem jó árvolt és tanáccsal is el láttak amikor kérdésem volt.
A termék megnevezés végén ahol a szürke jel van az a gyárinak megfelelő lán fogaskerék, ha nem akarod módosítani akkor az kell.
http://nagyvas.hu/kereses_tipu...
http://totalbike.hu/technika/nepperuzo/2016/05/15/japansag_ar_teljesitmeny_szelvedelem/
Sziasztok! Lánc és lánckerekek cseréje előtt állok. Jól jönne pár jó tanács!
Honnan? 400-as, tehát nem találok sehol. Valamelyikkel lehetne helyettesíteni? Pl 400-as Bandit?
Melyik márka jó, melyik felejtős?
És még minden ami eszetekbe jut! :)
Köszönöm szépen előre is!
Persze, figyelem nyilván az időjárást, és tudom, hogy lezárják ilyenkor...irtam is ha 15fok lesz tartósan akkor mennék. Voltam sok nagy hegyen nyugaton, délen, de keleten még nem.
De július is jó, szóval ha időjárás ok, akkor gooooo...ha valakit érdekel irjon mindenképp!