Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

jó már az MSN ed?
Szevasztok motorosok!
Van egy 125-ös Rg gammám 1991-es évjáratú!
Szeretnék hozzá egy új láncszettet rendelni!
A baj csupán az,hogy nem tudom, hogy ezt hol tehetem meg.
Ha van tippetek kérem írjatok! kangacser@freemail.hu-ra
köszi!!!
nekem is pont ez a problemam, hogy mentem a motorral, egyszer csak leallt. es szinten nincs szikra. azaz...neha van, neha nincs. valami nme kerek. legy van a levesben. ha sikerul szereni valami leirast, kerlek szolj nekem is. koszi: tsiga
sajna szar az msn-em a jövőhéten megcsinálom
addig mailozzunk.
add meg az msn címedet inkább:) 2T RulZ!
Van msn-ed?
Szerintem tudnék segíteni.
Nézd meg ezen a lapon linkelem:
www.bikepics.com/suzuki/
Ezen a lapon az összes valaha gyártott motor összes típusa fenn van képekel és leírással.
Egyébként látom te is elég komolyan veszed a mocizást e-mail-ozhatnánk küld egy e-mailt a címem:
apriliaaf1em@freemail.hu
Meg egyszer egy közös motorozást is össze dobhatnánk pár mi a barátaimmal is 2t-sek vagyonk.
125-ösök meg 250-esek. :)
Sziasztok!

Nekem is egy rg 125-ösöm van 89-es.
Sajnos tegnap előtt hazafelé menet leállt. Elvittem szerelőhöz, aki szerencsére nem lakott messze a leállás helyszínétől, aki azt mondta, hogy nincs szikra. Otthagytam, de tegnap este kitalálta, hogy ő inkább nem csinálja meg, mert nincs hozzá leírás, és nem tud kiigazodni rajta.

Van valami ötletetek mit csináljak? Esetleg van valakinek egy service manual-ja?

Köszi
Gabisz
Hello Van egy 88-as RG 125 Gamma eladó.Új akuval friss műszakival. Sajnos anyagi okok miatt meg kell valjak tölle. 150.000. Ha valakit érdekel, 06303734181.
Mégse új motort veszel?
van gyárilag 200ccm-es RG. nem tudja véletlenül vki h az teljesen egy az egybe felcsavarozható-e a 125ös helyére?
Végül is olyan nagy viszonyítási alap nem kell hozzá mert ha jól átgondolod akkor el tudod mondani hogy mi az ami tetszett benne vagy mi az ami nem, tudom sok vélemény van de mindent ki lehet centírozni idővel!
msn szabadospeti@parisat.hu

Lehetne írni egy frappánsat de most nincs rá időm mivel gépészmérnöknek tanulok és kiadtak egy jó nagy rajzot amit jövőhétre be kell fejeznem.
De később segíthetek benne , ja és még csak pár 100km ert mentemvele .és nem sok viszonyítási alapom van 25 ös gyorsaságik hoz ,mert robogóval- simóval- Pannóniával stb nyomtam eddig az utakat.
ööö...izé!
Az msn-címed megadod?
Hú!
Most láttam csak hogy írtál!
nincs időm ma megcsinálni mert megyek el, de viszont megadom a magazin címét!
Keresd meg rajta a Gilera Crono 125-öt. Na kb olyan részletesen kéne hogy leírd vagy csak iszonyatosan tömören leírod a lényeget de abból sokat tehát nem szinezed mással csak hogy mondjuk:Kanyar megbízható, gumi tapadása jó a visszajelző lámpák meg minden hogy min egy olyat össze tudjak belőlle dobi nameg nem ártana valami történet is röviden hogy kiő mi ő

itt a cím: magazinok.hotdog.hu/csakegymot...
CMA Motor: 06 30 9475-135 Ha jól tudom ez egy bontó telefonszáma.
Kérdezd meg és ha esetleg te találsz helyet ahol lehet kapni Rg cuccokat írd már majd ide le .
Hy!!
Havernak van egy 80ccm-es rg gammája, kellene hozzá gyári pufó! Nem tudná valaki hogy hol lehte szerezni??
egy kép a lánckerékről.
Tele volt repedésekkel de még ez nem is nagyobb gond volt kétkomponensü ragasztó +üvegszálas háló+Poli eszter filler (üvegszál erősítéses gitt)+ rendes autós gitt ami finomab + 3 nap csiszolás közben újra gittelve egy párszor
ezután nitró szóró tapasz 2 szer mindig újrapolírozva csiszolva +4 réteg festék közte mindíg gitt mert az idomok szilikon sprével voltak valamikor lefújva és mindíg szétnyomta a festéket (hát igen legelőszö egy szilikonlemosó sem ártott volna de azt mondják sokat nem ér) És minden réteg közt csiszolva a hibák+ 400 assal ez volt sok idó minden alkalommal 2-3órát ültem a víz mellett és políroztam :)
összesen kb 1hét még talán több is száradásokkal együtt. És egy hiba még van a jobb oldalán de majd a Suzukis levonó úgyis eltakarja.
És mienek voltak az idomok?
shephard felraktam a képet amit küldtél de most látom a nevedre kattintva még van egy pár ha megengeded azokat is felrakom.

www.szpmotor.gportal.hu
Még annyit hogy a plexi nagyon jól véd ( jó magas). Robogómmal megyek 70 el és érzem hogy befúj a bukóba ennél meg 120 nál sem. Csillapitása is jó nem pattog az úton. A fékek viszonylag jók de ezek a vékony kerek és az érdekessége elől kissebb kerék van mint hátul. elég kistestü motor a kategóriájához képest és a kamrás power sem a csúcs de egy 89-es hez , én azt gondolom az akkori idők kiemelkedő motorjai közé tartozott.
Ha valami nem igaz cáfoljátok meg nyugottan én is kiváncsi vagyok a véleményetekre és a cikkre is.
Igen van msn-em már fel is vettelek.
RG Gamma -ról a véleményem mivel én elég magas vagyok egy kicsit kényelmetlennek találom.
Viszont tényleg nyomatékos, kanyarokban nem igazán próbálgatom mert a 2.nap ahogy hazahoztam télen kicsúsztam amit szegény idomjai meg is sínylettek. aztán Dani tól vettem rá újra ,nem mondom azt sem volt könnyü lefesteni és megcsinálni.
Még annyi mivel előre alacsonyabb gumit míg hátulra magasabbat vettem mint a gyári ,emiatt az eleje lejjebb van és ezért az első kerék útfekvése is jobb de lehet hogy emiatt kényelmetlen számomra.
A váltó nagyon pontos sosem ugrik mellé stb.
Indításkor füstöl rendesen az enyém ráférne a blokkomra egy szimering csere vagy lehet hogy víz szivárog be valahol ,ezt még meg kellessz néznem.
Összességében tetszik nekem a motor ,de még van mit csiszolni rajta.
Semmi, most szar(dugó gyűrű és barátai)Köszönöm a választ majd lessz még kérdésem csak nem érek rá ma este már. Egy magazint szerkeztek a hotdogon és ahoz kell info a 125-ös motorok leírása rovatban de mivel nállam kimerül a dolod a crononál ezért kell a ti segítségetek is!Eddig 13 motor leírása van meg(műszaki) és ehez kell a menet és stb vizsgálat is de nagyon sok 125-ös speed-et fogok feltenni ha mások is segítenek ebben(cagiva, gilerák, rs, gamma, nsr, tzr meg minden új régi)
Mégegyszer köszi még jelentkezek!
Van msn-ed?