Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Üdv,
a Suzuki RG 80-am eddig olyan 2 és fél litert evett de most kicsit nyikorog ha nyit a membrán és 34 km-en megevett 3 litert ... Mi lehet a gond?
Hello

Van egy eladó rendszámos 125 ös rg gammám (1987) nagyon jó állapotban henger dugo csere óta kb 3600-4000 km t ment, mindene működik gumikbanis kb 4000 km van. Csere csak terepmotorra.
Köszi!:)
valakinek suzuki rg 125 92-es ujabfajtához karburátor alkatrész eladó? konkrétan a 3rom részből áró főfúvoka érdekel! és a sűber tű!
Hello keresek rgv,rs 250-ehez hengert !
Sziasztok egy kis segítséget kérnék suzuki rg 125 1992 újabb fajta 5-7 ezer közt rángat pillanatra megáll (hogy merre is menjen) majd mikor a power teljesen nyit szépen megindul már mindent kipróbáltam kipufogót kiégettem pewert fiszre kötöttem ( nyitott és zárt állásba is) új gyertyát vettem bele gyertyapipát cseréltem és a fordulatszámmérő néha gondolt egyet és ugrál össze vissza majd 2 nap után ujjra normálisan mér valakinek akinek volt már ilyen problémája írjon vagy aki sejti mi lehet a gond előre is köszönöm!
Kössz november óta csinálgatom :D
Eladó az rg 80-as mocim! érdeklődni e-mailben!
ugy kell hogy mosószeres vízzel kimosod aztán ha akarod akkor egy minimális olajjal megitatod! de ugy hogy az egészhez kell vagy 5ml!(de nem muszáj!
Szerintem igen.Különbözik.A régebbinek pl a felső csapszeg méret asszem 12-es a 92 utáninak meg 14-es.Persze ez nem jelent semmit de azért lehet,hogy mégis.Pl a lökethossz egyezik mindkét évjárat esetében?Mert a 125 ccm-et többféleképpen meg lehet oldani.És akkor már bukta.Szerintem nem egyezik.
De jó annak, akinek még ennyi ideje van a motorjára...
Irigyellek. Egész pofás lett...
Lassan kész van a gép:D
http://www.sportmotor.hu/motor...
Üdv köreinkben!
Szaisztok!Rg 80-as levegőszűröt(az a szivacs) hogy lehet takarítani?
Az újabb 92 utáni RG főtengelye különbözik a Gamma (-91) főtengelyétől, vagy ugyanaz a kettő?
Nincsmit :D
sziasztok +1 tag rg80 gamma 1991es
na én szarok rá hogy kinek bassza a csőrét! :D azért köszi! :D
Én ha motort adtam el hirdettem itt fórumokban, használtautón, képesmotoron, jófogás, és ha ezek készen vannak ide is raktam fel néha galériát de pár nap után leszedtem mert van akinek bassza a csőrét..
figyi már! hová lenne érdemes fölrakni a mocit hogy el tudjam adni?
Sziasztok!

Eladók Suzuki Rg/Smx/Rmx 50/80 blokk alkatrészek szinte minden van.Ha valakit érdekel kérem jelezze.
Ami kókány az nálam már nem Simson..:D
esetleg az a simo megy annyit ami gyári és nem kókányolnak bele! mert amibe már belenyúlnak az meg van....!
én nem akarok simsont venni :DDDDD mert az egy kalap szar! :D
Akkor sok sikert a Simson vételhez ;)