Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Több helyen eltörött, darabok is törtek ki belőle.
mi baja lett a blokknak?
Csum srácok! az érdekelne engem h 92 suzuki nc11a (RG 80 gamma) tipusu motoromra, milyen motor cdi-s gyújtása menne rá. mer ugyanis ennek nem beálló gyújtása van. :s KÖSZI A LEHETSÉGES VÁLASZOKAT. :)
valaki tud nekem segíteni hogy a suzuki rg 125 89 es évjáratúnak a kuplung lamellának milyen vastagnak kell lennie?
Holnap hívlak, köszi...
Upsz, bocs
06203392470
Érdekelhet a dolog,,,de egy számot lespóroltál a telefonszámból.
Szia
Nekem van egy tv 250-em eladó.Most raktam bele két új dugót(prox), 37km van benne.
Ha érdekel 0620392470
Hello láttam hogy jártál sajnálom a dolgot !
Szeva! Sajna, nem hiszem, hogy meg fogom tudni venni,,,ennél kicsit több veszett oda a blokkomból,arra kell koncentrálnim.
Hello!
8000Ft plusz posta, súber dobbal együtt kompletten!
Eladó Rgv Vj 21 henger 0km-es !
Köszönöm szépen,ezek tényleg nem rossz áron vannak,csak hát mit rejthet a belsőjük?
Mindenesetre egy próbát megérnek.
Van valakinek Suzuki rg 125 poweres blokk eladó?
A karbit mennyiért adod?
Időközben én is kereskedtem,,,de mindenesetre megköszönném a linket,,,sőt, mi több, utána is nézek...
Köszi még egyszer.
Hello te zoli. Lehet hogy tudok neked blokkot. Van az aprodon 2db rgv egy ember árulja mind 2öt. Keres rá szerintem meg tudnál vele egyezni. Az egyik motor megy meg minden a másik darabokban van. Mind 2ö papiros. Meg probálok neked linket keresni aztán be másolom neked ide.
Hello! Lenne egy olan kérdésem, hogy ilyen rg-hez is jó az a kipufogó, vagy csak az "új-hoz"?
Ja,nem maradt volna csak a gomb meg a zipzár!Szerencse a szerencsétlenségben!
Mint derült égből a villámcsapás...
Tavaly végre normális cuccok kerültek bele,(henger, dugó) a főtengelyben pedig 3 éve lettek cserélve a hajtókarok,,,azóta kb 4-5 ekm ment beléjük,,,gyakorlatilag be lettek járatva,aztán meg tavalytól lettek küldve...
Két hete vasárnap kinn voltunk a Bükkben,már jóval közelebb az Egri végéhez,,,egy kanyarból gyorsítottam 2.-ban, egyetlen hangos kattanás és már csapkodta is a hátulját...
Hát ennyi.
Ha mindezt kanyarban,,,akkor valószínűleg alkatrész ként kellett volna eladnom,mert nem csak a blokk lett volna tropa...
És hogy történt?
Sziasztok! Eladóvá vált a motorom.

http://aprod.hu/hirdetes/elado...
Hát ezért is írtam, amit írtam,,,nem alkatrészenként újítom fel,,,mert kb másfélszer annyiba volna,,,mint amit az egész motor ér...
Ajjaj!Gondolom minden összetört!Ilyenkor nem szabad számolgatni egyenként mi kell,és mibe kerül.(egy mars utazás ára,oda-vissza)Komplett blokkot kell vadászni!