Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Több képet kérhetek?MEg hogy hanyas ávjárat?
Nekem van 1 eladó (olcsón)
Sziasztok eladó rgv 250-eset keresnék!
Köszönöm!
Szépek lettek a villahidak!
A duda a hűtő felett van. A sajátomat nem tudom lefényképezni, mert el van téliesítve, de találtam képet a neten.
Sajnos a kengyeleket csak így lehet levenni.
Szia!
A villahidak készen vannak.A dudát nem találom.a te motorodon hol van?Megtennéd hogy lefényképezed?Van még egy gondom.Az első kerék 16collos,a féktárcsa aránylag nagy.A fék-kengyeleket nem lehet levenni mert olyan kicsi a kerék hogy nem fér el,megakad a felniben.Hiába veszed ki a csavarokat!Végül a féktárcsa rögzítőcsavarjait vettem ki úgy sikerült az első kereket kiszerelni.
125-öshöz van eladó hűtőm. Nem tudom ugyanolyan e....
Heló!

Nekem van eladó trafóm. Ha érdekel itt le tudjuk dumálni: babgulyas@gmail.com
Sziasztok vásároltam egy régi szériás rg 125-öt és a szerelő azt mondta,hogy azért nincs gyujtás mert a gyujtotrafo kábelja el van szakadva .Az lenne a kérdésem vane valakinek eladó.Elöre is köszönöm.
Köszönöm!
A felsőbe két sima imbusz, az alsóba két hatlapfejű van 12-es kulcsmérettel.
Szia!Tudnál segíteni nekem,hogy az első teleszkóp szárakat megszorító csavarok milyenek?Az alsó,és felső teló-hidakra gondolok.Nekem ahány csavar annyiféle.Imbusz,(hagyományos)imbusz-félgömb és hatlapfejű.M 8-as menet de a kulcsnyílás csak 12-es.Ilyenek vannak!Szeretném tudni az adott helyen eredetileg milyenek voltak!Köszi előre is!
Utoljára 3000 forintért eladó. Jövőhéten viszem a méhbe ha nem kell valakinek. Váltó, kuplung benne van, dekli is rajta van vízpumpával. Kedd reggelig még lehet érte jelentkezni.
Sajna már nincs meg, ennyi maradt: http://aprod.hu/hirdetes/suzuk...
Engem érdekelne a hűtő.Mennyi lenne?
Hello.
Suzuki Rg 80 hűtőt keresek.!
Üdv.
Valakinek igazán lehetne már egy rgv banánvillája
Sziasztok!
RG80-as blokkra lenne szükségem, maga a blokk érdekelne gyújtás henger dugó nélkül. Ha darabokban van főtengely sem kell.
Tibi
A fórumozóknak 3000 Ft az ára.
Hello!
87' -es RG 125 Gammához van eladó kockalámpám!
Ha valaki érdekel, írjon!
3 ezerért viheted.
Hello. Megmaradt cuccok eladók. Mostmár eléggé útban vannak, de azért a méhbe nem szeretném elvinni.
http://www.kepesmotor.hu/motor...
Ha nincsenek eszközeid, akkor el kell ballagni egy ombréhoz, akinek vannak.
A motor lelke a blokk, annak nem ártana kifogástalannak lenni.
(persze, ha szerelő csinálja, az sem garancia semmire..)