Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Húúúú ne haragudj ezt benéztem!! Így sztornó a gebés projekt. Viszont arnyjaro(svclub.hu) árul K3-tól sportdobot,szintén brutális hangal, és kedvező áron!
narsil itt a támogatóink link alatt találsz róla képet és hangot is.
Szia az svclub.hu-n keresd Gebét. Ő árul régi 650-es re dobot nagyon olcsón. Az övén hallottam brutális hangja van!Meg aszem van hozzá bukógombája és progresszív első rugószettje is.
Sziasztok! Nekem tavaly volt egy balesetem a vassal. (sv 650 s,k4) Mozgóképessé tettem. Kellene még egy balos tükör,és egy jó hangú dob,használt is jó Jelenleg robogó tükör van rajta,és horpadt a dob.Ha tudtok vmit a közeletekbe,megköszönöm!!!!!! Széles utat....Szisztok......
Ja az elérhetőség: teufel@chello.hu.vagy 06306242163
Sziasztok, van egy kéktankom 2003-as apró sérüléssel 50e ft-ért eladó.
Új ár 140e+áfa
sziasztok!

Motort szeretnék legkésőbb jövő év tavaszig. Az adatlapomon láthatjátok, hogy kezdő motorként sok ismerősöm és jó barátaim a Kawa Er6-t ajánlották, de az én fantáziámat az SV650 is felkeltette. Tapasztalt "kollégákat" szeretnék kérdezni, hogy mi a véleményetek erről, kezdő motornak SV650 belefér, ha vérmérsékeletem nyugodt és önkonrollt tudok gyakorolni? Bár legfontosabb kérdésem az lenne, hogy ha egy hosszabb túrákra - belföldi -tervezném a vasat, és a derekam elég problémás fiatalkorom ellenére, sajnos lumbágós lettem tavaly, tehát ezekre tekintettel, üléspoíciója kibírható, kényelmes, elviselhetetlen, vagy milyen minősítést kapna? Segítsetek a választásban!

By, Köszi!
Sziasztok!

Bocsi, hogy itt zavarok, de gondoltam beteszem ide is.
Van egy eladó SV1000S mocim. Sötétkék, 2005-ös, 1 év garival, 9500 km-el. A gép teljesen karc és sérülésmentes. Bódis dobok vannak rajta, K&N szűrő, kis rendszámtartó, ledes index, bukógomba, új metzeler sportech m3 gumik, wilbers progresszív rugó szett(még nincs beszerelve).

Tel: 06-70-33-77-989

iá: 1 790 000
Anyagiak miatt... de ha úgy alakul újra motorozok de csak V2-ön...
Andrew! Miért adod el a gépedet??
Ahogy olvastam az SV topic korábbi hozzászólásait, meg voltál vele elégedve...
Ez egy kamu kép: Gsxr-SV-Gsr egyveleg
fake
Hi!
Láttátok már az új SV 700-ast???
Jövőre jön!
Majdnem mint egy GSR...
Azért szép!
Eladó lett a motorom, érdeklődni a fabianandor_@freemail.hu -n lehet SV1000S
Hello!
Köszönöm az infót!Nagyon szép a géped!Gratula
Köszi a telefonszámot, utánna járok!
hmm de szép gép van a képen gratu akinek iylene van biztos jól is megy
széles utat!
Szia Tybee, próbáld meg az Sv-bontónál tel:06204831680
Sziasztok.
EdiGS kérdésére válaszolva országúton normál(140-150)-es tempónál 5-5,3litert szürcsöl az 1000s.
Azt nem tudom hogy a fejidom nélkülin változik e a fogyasztás, bár ez gondolom attól függ mekkora a vitorla.
Mondjuk az én drágaságon Dombóvár-Bp. távon utassal, csomaggal beszívott egy tankot!
De tavaly a 650-es em is képes volt 9,3-at fogyasztani!
Hellótok.Azon gondolkozom hogy 650sv-t veszek.Nem tudtok nekem küldeni videókat vagy olyan oldalakat ahol vannak.
E-MAIL:farago19@freemail.hu
Sziasztok márkatársak!
Egyik havernak van egy SV 650-e és nagyon megfogott a hangja(Finster dob).Azt szeretném kérdezni,hogy az SV1000 fogyasztása kb mennyi normál tempónál(140-150)!Előre is köszi
hali. Tud valaki SV650S-hez vízhűtőt bontva, ha igen akkor kb mennyiért?
sziasztok sv tulajok! tls-em van,kéne hozzá pár cucc,nincs vkinek közületek a látókörében ilyen?
Jah, ez az egyik "srácunk" motorja, amúgy a farokidomon is rajta van a klub címe, sőt, idéntől van a 2. évad kupasorozat, infók: www.svcup.com :)
Sziasztok!

Örömmel látom, hogy itt is van sv fórum :) Az a nagy helyzet, hogy van egy klub is, ahol sok jó és rossz emberke tanyázik www.svclub.hu Akit esetleg érdekel a dolog, akkor kukkantson oda, lehet valami haszna is lesz. Lehet kapni idomokat pl. rendszámtáblatartó, teljes pályaidom stb., tankvédő, első - hátsó sárvédő stb.. Sok információ található a www.svmedia.hu -n is. Ha kérdés adódik szivesen válaszolok (csak ide ritkábban járok :))
Bekerültem a boldog SV tulajok táborába egy 2003-as SV 1000 S megszerzésével. Hmmm, ezek a Gianelli dobok :) Isteniek :) Mini rendszámtáblatartót lehet vhol készen kapni vagy valam eccerűt eszkábálni, ki tud ebben segiteni?

Üdv, ToTó