Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Üdv! Nem tudja valaki, hogy a régi SV 650 esen a helyzetjelzőnek milyen tipusú a csatlakozója? Ami a kábelkötegre csatlakozik.
szia
SV1000S és SV650S méretre felfogatásra ugyanaz. őt kérdezzed meg ha még mg van neki, a felfogatásokat az én motoromon lévő alapján gyártatta le. ha jól emlékszem veszprém környékén lakik a srác.
http://www.kepesmotor.hu/suzuk...
Vagy ha esetleg valaki leszeretné váltani hasidomra azt tudok adni ráfizetéssel természetesen.
Sziasztok!
SV650S-re oldalidomokat hol lehet beszerezni, vagy van valakinek eladó és milyen árban. A szín lényegtelen.
Sv650S! Vagyis fejidomos.
Köszi
Szia
Ezt már gondolom láttad : http://www.hasznaltauto.hu/motor/suzuki/suzuki_sv_650_n_25kw-10942050
Sziasztok!
Valakinek esetleg eladó SV650S A2-vel vezethető nincs eladó? Vagy nem lesz tavaszig?
Fekete vázastól felfelé!
Köszönöm!
suzinál be lehet,de elég borsos áron...
én is csináltattam utgyártottat..5nap alatt megjött...a gyári koppintása. de jo minőség...
Gyári matrica szette lehet kapni K4 SV650S hez a Suzukinál vagy, hol lehet beszerezni? Az orrára meg a hátuljára nem találok a többit meg utángyártottat ebayen vagy néhány matricával foglalkozó helyen csinálnak.
......szívócsonk.
nekem van ha még nem tudtál szerezni :30 664 35 27
1000ft-ot megér...
kocsiban szoktuk használni a total olaját, eddig nem volt vele gond.
ha esetleg vkit érdekel,ma láttam ezt az olajat a szigetsztmiklosi auchanban, sárga matricás(akciós) 999ft/l
gyanitom....idióta...,áh
szerintem ő maga sem tudja...
minek linkelgeted ezt az idióta faszságot mindenhova?
köszi,akkor már nem keresem...kb 15körüli számra emlékeztem...
Köszi szépen! Hirtelen valami bonyolultabbra gondoltam.. :D
könyv szerint 11Nm
tankot megbillented az elején lévő 2 csavar kivételével...pálcával kitámaszt...majd szépen alá lehet férni...a hozzáadott szerszámkészletben lévő kulcs pont jo is hozzá...lehetőleg nyomatékkulccsal meghuzni, nem ökörmodjára,mert hamar elbassza a menetet,ha naon meg van huzva.... sajna nem emléxem a huzási nyomatékra...
Boldog Új Évet srácok!
B.Ú.É.K mindenkinek !
Hello! Ülés levesz, tank felemel és már hozzá is férsz.