Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Baszakodtak a rendszámért meg a gumi profilmélységéért.Sikerült kidumálni a kerekezést azzal az indokkal,hogy lecsúszott a kezem a kuplungról.A hajlított rendszámért elakarta venni a forgalmit,de lebeszéltem róla.A végén azt mondták, hogy nem akarják elrontani a szezonzáró motorozást.Én persze mindent megígértem,hogy kijavítom a hibákat.Ott a helyszínen lehajtatták a rendszámot,de amikor almentek az emlékező amyag vissza állt.Végeredményben rendesek voltak.
Na igen, megint csak a bohóckodás!
A csopperes is veletek volt?
Még visszatérünk a dologra. Addig gondolkodok rajta.
Helyes
hoztuk a kötelező TL gurulást
Ügyesek voltatok
Majd elmeséli de megsúgom hogy mind a 3-an.
Bocsa a rendőrök előtt kerekezett, vagy mi volt?
Nagy dumás volt Borcsa mint utólag kiderült mi Imivel inkább nem mentünk házhoz a pofonért
Egeren belül lecsúszott az ujjainkról a kuplung , meg az út is szerintünk jobban lejtett ezért dőltünk annyira rá a kanyarra
Részemről ok, sőt. Nekem nagyon bejött az idei uh akár bonyolíthatjuk is. Mondjuk egy mélyebb támadással és ott szállással. Nem hiszem óriási összeg.
Mennyit kaptál Vezér? No meg érdekelne miért vegzálnak egy jogkövető becsületes magyar motorost?
Engem skodával meszeltek le
Borcsa ismerős?
Akkor legyen jövőre Ausztria szezonkezdésnek? Májusi szerintem jó volt idő szempontjából.
A 21-es utat kell felfedezni jövőre aminek egy részén mentünk, meg még nézek 1-2 utat addig.
A kemény mag! Sajnálom hogy ki kellett hagynom. No majd jövőre. Mint mindig.
Bizonyíték a mai "TL találkozóról"
Jó gurulást holnapra, nekem még nem oké s a motor, így kimarad a buli.
Oksa ott leszek!
Kiss Attila ő nála mindig van minden! :) 06-70-632-1829 vagy még a Ricsibontó +36 70 585 0436
üdv

TL 1000 S-hez szeretnék hátsó központi rugót és két darab "légbeszívó csövet " ami a fejidom és a légszűrőház között van

tud valaki tuti cimet hol lehet ezeket bontva beszerezni ?

válaszokat előre is köszönöm!

V
Igen, az lesz az.
Már be is akartam írni, de csak most jutottam fórum közelbe...

Szóval bárki akinek van kedve szombaton Mátrázni egyet:
Találkozó az M3 kivezető McDonalds parkolóban délelőtt 10-fél11 között.
A szerpentinezésen kívül semmi megtervezett program, majd megdumáljuk, oszt úgy lesz ahogy.
Szia! Beszéltem Lukával a mátrázás ügyében,mondta,hogy a tali az M3 kivezetőjénél lévő Mecinél lesz szombaton 10-kor.Ez a hely gondolom ugyanaz ahol a múltkor találkoztunk.Ha jók az infók akkor nyugtázzad.
Hát engem is meglepett a kicsim. Elfosta magát az első teló.
Köszi szépen, megpróbálok ilyet keresni! :D