Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

En ezzel vitatkoznék.
karbis es 2t motorhoz akkor se nyulnék többet ha jól megfizetnének. Megutaltam őket egy életre.
Nem az a motort vetted meg véletlenül, amelyiken csak az egyik oldalon van kipufogó dob? ...mert, akkor az a hiba!!! Azért nem megy!
Sziasztok! Tud valaki megvètelre 98- as 1000 s hez fejidomot ès oldal idomot fejidom csak lámpával együtt!?
A plexi kifejezetten ment a levesbe.
Van elfekvőben nekem is még egy piros duplabubis MRA, de berendeltem egy teljesen átlátszó duplabubist, hogy lehessen kamerázni mögötte.
Azért köszi!!!
Szia! Ènsemvagyok szerelö,csak láttam mivel hogy csinálja nem bonyolult dolog. Règen a kètütemüeket magam megcsináltam . deamióta nègyütemel gurulok ahoz nem nyulok. Kètütem az egyszerübb.
Azt gondoltam hogy valami mérövel csak nem láttam még ilyen eszközt, kiváncsi lettem volna rá, mivel sajna én nem vagyok szerelö...
Ha esetleg a plexid is ment a levesbe, nekem van egy sötétített elfekvőbe, azt fel tudom ajánlani, mert én nem fogom már feltenni mióta a dupla bubis van.
Megjött!!!
Nagyon patika!!Köszi még egyszer!
Egy nyomásmèrö órát raktak rá egyböl mutatta a tutit! Kompreszio az jo minkèt hengerben megnyugodtam nagyon! Pár nap ès repkedhetek! . mègegyszer köszönöm a hasznos tanácsok! Győr m s megyèbe jön valaki motoros talira?
Rárakunk egy nyomásmérőt?
Ezt hogyan tudják egyébként megmérni?
Uzemanyag szivatyum keveset nyom alig2'7 bar! Csere igazatok vol! Köszi az utmutatást! Belekell rázodnom ujra mert sokidöm kiesett hibavolt!
Idom nélkül annyit szerintem nem megy, de 240körül mentem úgy. Élmény
Szia! Ènis ilyen adatot találtam260 . de közelbe sincs .okè hogy csupasz de anyit szerintem nemfog a szèl. Jolenne összegurulni valakivel akimár règóta ül ilyen mocin ès kiprobálná pontossabb lenne a tanács. Mielött mèregdrága szervizre költenèk.
17/38 a gyári áttétel. Sztem 260 körül kéne mennie.
Sziasztok! Köszönöm a tanácsokat mindnek utána nèzek,lánckerèk modositás menyire befolyásolja a vèg sebessèget ha nem gyári átètel van rajt? Egyèbkènt menyit kène mennie? Tudja valaki? 1000 s. Levan csupaszitva a moci fejidom nincs rajt plexi nèlküli lámpa van rajt.
Sziaztok! Kompreszio mèrèsre gondoltam ènis ,mivel csak 25- e van benne 2006- óta állt csak pès rendszámal gurult pár száz km ert. Hátsó fogaskerèk nem gyári mèret 39- es elsöt nemvolt idöm megnèzni. Strefaiter nak van átalakitva lehet inen ered a kevès sebessèg! Köszi a tanácsokat!
A szívótorok nem volt leszűkítve?
Valahogy nem jött össze ez a nyitóbuli.
Örülök, h nem esett bajod. A motor meg meggyógyul.
Szia! Nekem volt hasonló problémám Tl1000R-el. Nálam benzinpumpa volt rosssz, nem volt elég nyomás. Csere után jó lett. Ajánlom a www.ko-csi.hu-t olcsón, gyorsan küldenek, segítőkészek.
igen.
Lehet az a baj, hogy 180-nál még csak a negyediket kell rakni, nem a hatodikat
Hát megmondom őszintén ilyenről itt még nem igen hallottunk. Én mernék egy kompressziot a hengerekben mert az megmondja h döglött e v sem
Sziasztok! Nemrèg vettem egy tl 1000- s t jo meg minden de mègsem! 180- ig pik pak felmegy ott rakom a hatodikat ès 195 nèl megál nyitott ès gyári dobbalis. Levegö szüröt kimostam de nem hatott. Motor hangja szèp nem csörög olajat nem eszi,tudnátok tanácsot adni milehet a gond? Csaknem halott a motor? Elöreis köszi.
Sziasztok!
Készülök egy TL1000S-t venni. A forgalmijában az szerepel, hogy 75 vagy mennyi Kw a teljesítménye. Jól érzem, hogy ez valamiféle fojtott motor?
Előre is köszi a segítséget.