Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A buta gázreakció sem volt szép gesztus:-))))))),az enyém 16 év alatt soha nem csinált butaságot:-))))))csak én.....erről ennyit.
az euroringen nekem a kihajtótengely szimering halt meg kb 2010 ben zxnorbi val,asszem az időpont nem biztos de hazajöttem vele ,rsv1000,slovák999r,sóderba végezte,de az sk999r megdícsérte a YOSHIT!!!
bocsi, utoljára fordult elő...
Dugattyút a Pinkmotors-tól vettem. Nem tudom hogy más is forgalmaz-e Wiseco-t itthon, neten rákeresve ezt találtam, bevált.
Injektortuningot én is a TLZ-ről lestem el, majd meglátjuk beválik-e... Ki fogom próbálni PC nélkül is, de ha beválik, akkor azért be lesz padolva rendesen.
Ha a TLS-t moddingolnád, arra figyelni kell, hogy ott csak 2db injektor van(TLR-nél 4db), szóval a CBR-é egyből felejtős. Kristóf kísérletezett Subaru befecskendezővel, de nem lett jó valami miatt... Majd elmeséli...
Amúgy én is csak a buta gázreakcíót próbálnám finomítani vele, mert a gyorsgáz még biztos rádob majd egy lapáttal az on-off érzésre.
ez HESUSnak szólt:-)
én még nem hagytam el a púpot!és még a tanktömítésem sem szart be 2002 óta,valószínű én kivételes eset vagyok:-))))))))a kábelköteggel kapcsolatban segítek ha tudok !de csak ha hozod a kutyikat !!!!:-)))))))
dobok fel slick-et a PANTHER-ára! csak tudjuk hogy mi lessz?csak ne essen...
Az enyém is lett már cserélve..... Euroringre akartam menni, és reggel láttam, hogy elfosta magát. Ring ugrott, nap elcseszve, nem voltam ideges, dehogy :D
De csere egy másik tömítésre, és azóta hibátlan...kopp,kopp.
Bár ezt a kört szerintem mindenki megfutja, akinek nem 1-2 évig van a TL. Aki nem az meg örüljön :D
Ez kb olyan mint a púpot elhagyni
Én Szigetszentmiklóson vagyok, de velem nem mész sajnos sokra, nem értek hozzá ennyire .

Keresd japanunicorn-t, vagy bigoneoszi-t szereléssel kapcsolatban Bár ők nem a környéken vannak, de cserébe értenek a TL-hez, nem is kicsit.
AZ IMI SZÉTBASZTA A TANKOT!csak szuszpenzorral!PERVERZ!
mégjóhogy
júni 9? megyek én is !de ha csak majomkodás,akkor BLACK PANTHER,:-))))))))ha odabaszunk akkor PINK PANTHER:-)))))))
Én igen. Akkor ha nem tervezési hiba, akkor meg az van amit Imi írt le. Az összes, de legalábbis nagyrészük volt már hempergetve, és deformálódik a tank azon része. Mindenesetre eléggé fura hogy sokunknak szivárgott és nyilván nem véletlen hogy egy jó csomó topic van a zone-on meg a planeten a témával kapcsolatban. De értem a lebaszást.
LIBERÁLIS....
ne írd hogy 1000rr mert akkor öszvér lessz,írd hogy DENSO 1234...
policemann ,te írtad le a tervezési hiba szót???.......nem volt szép tőled.....
az enyém 18éve benne van és nem ereszt ,ennyit agyári hibáról!!!!!bocs 19!!!!!!
Jól hangzik k. Honnan tudtad beszerezni a dugókat?
Ezt az injektor tuningot eddig nem is tudtam. Meg is mondom haveromnak hogy tuningoljunk

www.tlzone.net%2Fforums%2Fperf...]https://translate.google.com/t...[/url]
Én már voltam vagy háromszor Egy órája szálltam le
Hungaroinges téma is érdekel, meg a május is, ha nem pünkösd előtt lesz. PErsze lőbbi erősen függ, hogy tudok-e TL-el menni.
Én mennék már nagyon. Csak időm nincsen semmire. Idén még a motorom közelébe nem jártam, már a színére sem emlékszem. Közben meg megőrülök hogy 28 fok van, gyönyörű idő, mindenhol motor stb...

Szerintem májusban azért csak gurulunk már egyet, lesz itt jelentkező.
Nem sokkal, de magasabb a sűrítés. 11.7:1 helyett 12:1 lesz. Remélhetőleg hoz egy pár lóerőt az 1000RR befecskendezőkkel, meg autotunerrel. Majd a padon kiderül. Csak már ott tartanék...
Ezekkel magasabb lesz majd a sürítés, vagy gyári méret?
Hi, ez lesz akkor az első tl-es esemény? Vagy lesz a gurulás is amit Jóska vetett fel?
Csak összegyűlik a csapat. Igazi márkahű csapat.