Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ja, közben ilyen is történt:
A szín jól adja, de ha eljön az ideje, én is a Braking-et fogom venni.
A németországi Braking-re csak a 22eur postaköltség jön rá, semmi más. De németországi címre küldve ingyenes a szállítás, és van kint élő cimborám, aki ha kell megveszi, el is tudja hozni.
Nekem sincs bajom a brakingel csak ezekre még rájön a vám, áfa..
Vagy amúgy szerintem ha már kínai tárcsa is játszik, akkor az Arashi (Braking koppintás) is jó lehet, sokkal olcsóbban. Nekem hátul ez van, semmi baja, teszi a dolgát...
https://www.ebay.com/itm/Arash...
(itt nem néztem utána, hogy ez TL-re pont jó-e, csak mintaként linkeltem)
+1 a Braking-nek, az R6-on az van nekem is, tényleg nem kopik, és egy fasza betéttel fog mint az állat
A Braking tárcsáimba (amit amúgyis használtan vettem) raktam kb 60ezer km-t. Ezalatt sikerült elkoptatni 5mm-ről 4.9mm-re.
Ez brutál jó szerintem, bár pont ez miatt zabálja a fékbetétet.
Nem tudom milyen ársávban gondolkozol, de ha nekem most cserélnem kéne, én ezt venném:
https://www.ebay.de/itm/Suzuki...
Kérdés, hogy milyet akarsz
Elég sokan futnak közülünk kínai tárcsákon gond nélkül és elégedetten, nekik talán van valami tuti kontaktjuk, ahonnan érdemes rendelni.
Ha EBC, Brembo, stb. amit nézel, akkor inkább német, vagy angol e-bay, mert ha nincs itthon akció, akkor az elég húzós tud lenni
Yoshi,de nem tudom mekkora, majd lemérem.

Honnan érdemes féktárcsát venni?
meg az átalakítót is!
06307471777.
de ha a SCHLOSS ADLER ben vagyok felveszem vagy haggyatok üzenetet! csak jobb kézzel!:-)
kölcsönadom a dobokat ha kell.
hú bazdmeg ,bocsánat intézem ,csak mekkora ?yoshimura?az nagyobb mint az m4 2.5 mm el
Meg ha valakinek van 2 gyári dobja eladó, érdekelne. Japokám! Hogy halad az átalakító?
Erre a jún.9-re megpróbálok én is menni. ;)
Köszönöm szépen. Szombaton megyek, már le van egyeztetve :)
Bizony, így már két TL-t szerelhetek alkalomadtán
Valami rémlik, hogy láttad már a sajátodat belülről...
Meg most már rémlik az is, hogy vett a haverod egy R-t.
Na mindegy, azért várjátok meg, hogy nálam mi lesz a teszt eredménye...
R-esre gondoltam S-nél tudom, hogy csak egy injektor van hengerenként, így legalább még "finomabban" adagolható a gáz
Az enyém most csak úgy van, még el kellene dönteni mit csináljak vele. Egyelőre úgy néz ki értelmes áron nem kelendő. 400-ért meg minek eladni
minden ok!
És mi újság a svéd acéllal?
A szintén suzukira gondolsz? nekem bejövős. Harakiri!
azt azért tiszteletben kéne tartani hogy a japánoknál senki sem tud többet az anyag minőségéről!nem tudom hogy kinek mit mond a KATANA !!!!!!!