Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hali!
Nagy vonalakban három napos tivornya. 😂
Amúgy általában péntek délután érkezés, kipakolás, alvó helyek lestipistopizása. Van aki sátrazni szokott, de jut ágy is mindenkinek ha kell.
Kaja pia ezerrel, Tiszában lehet fürdeni, amúgy meg kötetlen minden. Szombat este legtöbbször szokott buli is lenni. Mindig kitalálunk valamit, motorozás valamerre, ilyesmi. De alkoholmennyiségtől függően inkább kamillázás van egész nap. 😅
Borcsa király házigazda, mindenki jó arc, úgyhogy csak jól telhet a 7vége.
Szívás, hogy nem motorral megyek, az ügyem még nem tart sehol. Na de majd jövőre... 😁
😆 Ezt Imi tudná szerintem legjozanabbul leírni 😋
Sziasztok!

Érdeklődöm, hogy TL találkozó hogyan szokott lezajlani, mire lehet számítani - így ismeretlenül?
Szia Oszi! Engem èrdekel, holnap rád csörgök
Hi Urak,
Valakinek kell egy fekete TLS tank? Itt-ott festés hibák vannak rajta, de nem horpadt. Üzemanyag pumpa csavar helyek rendben, belül nem rozsdás. Y7L színkódú 1999-es. 10e Ft
Úgy néz ki meg is oldódott
Sziasztok

Valaki sos tud kölcsön akksit? Meghalt az enyém, Csopak- Balatonfüred közt állok.
R esbe kéne
Telefonszám: 06303992377
Köszi
1 db és xl fehér
Sziasztok zsiványok!
Póló ügyben érdeklődnék.
Ki mekkorát és hány db-ot,milyen színűt szeretne?
Vagy mi rakjuk össze péntek este neked, de azt lehet nem köszönöd meg 😆
Baba, de gyorsan tedd össze mert nemsokára Találkozó
Megjött a nyári mikulás!! 😁
Ahh... nem lesz kiárúsítva akkor? Pedig már csorgott rá a nyálam.. :-D
Köszi srácok, én már teljesen egyben vagyok. Volt pár horzsolásom, de már rendbe jött mind. A motor még sztenderen lesz egy darabig, de nem lesz nagy ügy lábra állítani, ha úgy alakul. 🙂
Sziasztok!

Nagyon sajnálom Imi...jobbulást kívánok ha megsérültél,de ez a motor már annyiszor megmenekült talán "Japanunicorn"megoldást tud a bajra!

Őszintén minden jót kívánok neked!

Tasi
😧 😱
Szia! 2 éve május 1-én láttam élőben a gépedet Kunmadarason, jól körbe is fotóztam... Sajnálom, de a lényeg tényleg, hogy jól vagy - így ismeretlenül is.
Van itt egy motoros társunk nem ismerjük egymást személyesen, de mikor barátom neje vette az ügyet a kezébe az 500ezer amit adott volna a biztosító, abból egy nap alatt lett éppen a duplája! 😏
Kocsival volt már hasonló esetem, ott két évig húzódott, fizettek valamennyit de bukó volt, szóval fel vagyok készülve a legrosszabbra is. Azért próbálkozok, majd meglátjuk mi jön ki az egészből...
Szia!
Tudok segítséget ha kell, ilyen ügyekkel foglalkozik. Ha minden klappol az utolsó alátétet is kifizetik majd!
Sajnálom ami Veled történt. Nem akarom a kedved elvenni, de a biztosító nem fogja az extrákat kifizetni. A motor szempontjából is egy nyomott árat ad majd.
Sajnos én is benne voltam egy ilyen küzdelemben és inkább feladtam, mert végeláthatatlan lett volna az egész téma. Nekem az autóm tört össze. A károkozó a helyszínen elismerte a károkozást majd később visszavonta és pénz nélkül maradtam egy törött autóval. Egy darabig ment a jogászkodás majd hagytam a fenébe. A biztosítók sajnos nagyon inkorrekt módon járnak el az esetek nagy többségében.
A bürokrácián múlik minden.
Csak akkor kezdek foglalkozni az egésszel, ha lezárult az ügy.
De még el se kezdődött.
Tutira hosszadalmas lesz, eleve az egyedi motor miatt. Még ha kapásból fizetne is a biztosító, küzdés lesz, hogy ne csak egy lepukkant gyári motor után akarjanak perkálni...
Aztán motor ügyben körvonalazódik valami?
Lehet számítani valami kártérítésre, lesz donor motor, maradt valami menthető vagy teljes felszámolás?
🤔
Hali!
Tök poén volt így szebe találkozni egy TL-es arccal, meg dumálni egyet. Az idei első motorozásom volt úgy, hogy jó is a motorom. Nem gondoltam, hogy a második meg az utolsó lesz...
Pont F1DO-val bandáztunk volna egyet, hát az már nem jött össze...
Úgyhogy kénytelenek leszünk augusztus végén a szentesi bulin mítingelni. 😀
Basszus, nagyon sajnálom.
Szombaton délután találkoztam vele egyből megfordult ő is. Fórumon már évek óta meg csodáltam a motort de élőben áá kész voltam. De a legfontosabb hogy nem lett semmi bajod.