Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!
Néha ha vissza engedem a gázt elmegy az alapjárat és megáll, majd ha indítom egyből indul újra.
Mi okozhatja?
Sziasztok!
Olyan kérdésem lenne, hogy néha ha vissza engedem a gázt elmegy az alapjárat és megáll, majd ha indítom egyből indul újra.
Ezt mi okozhatja?
összességében a Tls-re van időm.... nem kér enni ha 2 év a rendbe rakása az sem gond.. ez mellett van még egy Cbr 1000f,es a másik Tlr is
Hát nem akarlak megsérteni, de ezt a motort inkább el kéne bontani. Nem azt mondom, hogy lehetetlen egy Tl-te felújítani, de akkora cumi, az egyre fogyó, és dráguló alkatrészek mellett, hogy én neki nem állnék, inkább vennék 6-700 ért egy másikat
Sziasztok kb.10 éve van egy Tlr-em,ami sajnos elég csúnyácska állapotban van..(repedt burkolatok,tank horpadás,stb..) amit szeretnék a közeljövöben az utolsó csavarig felújítani.. de most jött egy új projekt.. egy Tls.. amihez rengeteg minden kellene,ha van valakinek elfekvőben.. esetleg ha valaki lát fantáziát benne,akár eladó alkatrésznek,de csak egyben..még bizonytalan a sorsa.....
Szia megvan még?Üdv
Hát még kezdtem.... Gyertek már!!!
Hali!
Nekem semmi... 🙂
Amúgy is mivel most lesz hova pakolni, viszek én is valami folyékony ellátmányt. 😁
Halihó!
Hűtőbe előrendelés valakinek? 🍷 🍸️ 🍺 🍹 🍻
Jaja, megmozgattam kicsit a szörnyet.El is fosta magát a teleszkópszimeringem 😃
Voltál kalon hètvègèn?
Megdumaltuk
Az elvileg nekem is jó, én is 3-4 között tervezek indulni Taksonyból.
De ígérni sajnos nem merek semmit, mert mostanában a melóm eléggé változó. Viszont ha neked az jó, pénteken délelőtt rádírok Facen, mert akkor már látni fogom, hogy tudok -e indulni időben, vagy sem. Az jó?
Pénteken Pestről ki jönne még? Jesus? Munka után indulnék olyan 3-4-5 körül.
Ez rozsdás belülről.
Király, a hétvégén ránézek, köszönöm!
Szia! Ez alapján meg tudod mérni, nekem is ezt produkálta. Kiméregettem, tekercsek jók voltak, szabályzó rossz. Oszitól hoztam egy jó fesszabályzót, az megoldotta!
Meg tudom valahol/valahogy mérni, hogy van -e rendes töltésem? (akár alapjáraton, akár menet közben)
Jelenleg mindenhol ledes izzóm van, de az elsővel nem láttam semmit ezért kicseréltem hagyományosra. Ennek eredményeképpen kb 1 óra gurulás után már nagyon nehezen indul a motor, és az aksi feszültsége is mérhetően leesik. Ha valami zárlatos lenne, akkor izzótól függetlenül mindenhogyan merülnie kéne, ezért tippelek a töltésre. De ha valakinek esetleg van jobb ötlete, azt is szívesen veszem.
Sziasztok!
Tőlem és a kannáimtól nem szabadultak, de ha még a munkatársam táskát is meglátjátok ........ sírni fogtok.
De remélem jó értelemben.
A pontos helyszín.
Ha esetleg jönnél talis póló érdekel-e?
Hali! Egyszer már voltál a talin!
Pont ugyan ott van.
Ááá, mi nem szoktunk inni 😆 Viccet félretéve szuper társaság, frankó hely, jó kaják, sok pia, meg egy nagyon király házigazda. Én az első szentesi alkalom óta rontom ott a levegőt, és csak azt bántam meg, hogy 2 éve kihagytam egyet.....
Sziasztok! Kérdés, leginkább Borcsa felé, de báremellyötöket kérdezném. Rég jártam a fórumon, TL tali mikor és, pontosan hol? Mármint tudom, hogy Szentes tisza part, de a Gps-em is találjon oda.
Ejj, nagyon megnéztem volna részletesen a TLR-ed, kár hogy erre most nem lesz egy ideig alkalom..
Apropó, így a közös gurulásból is kimaradsz akkor..