Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Boldog karácsonyt minden márkatársnak!
👍️
06 30 664 3527 Tl guru Ati kérdezd meg tőle.TL-ben Ő a legnagyobb májer.
Halihó tlr szabadonfutó kosara megegyezik a sv vel esetleg valakinèl nem lapul egy tôkèletes àllapotù?
Lehet ezzel kezdeni valamit vagy csere?
De az igen
Mert nekem szabadon futóról beszèltek de akkor nem az lehet?
Önindító csattog mindegyiknél, de ez típushiba. Én nem foglalkoztam vele. Ha jól tudom ez ilyen sajnos.
Kõszi meg lett ez a hiba feszesre lett hùzva esetleg tudnál abban segíteni hogy leàllítàsnál csattan valalami igaz nem mindíg hol mi lehet a hiba?
Akkor meg lehet, hogy most nem jó a kormánycsapágyat hézaga + nézd meg, hogy az első teló úgy lett-e beállítva csere után, hogy egyenesen áll a kormány ha egyesen mész, vagy eltekeredett.
Hát ez az...
Rossz csapágyak voltak màr benne azokkal ùgy ment ahogy kell de meglesem a hàtulját is van rà idõ
Futómű vagy váz problémád lesz. Váz akkor ha törött volt vagy az vagy deformalodott. Ha futómű akkor a hátsó csillapítást kell megnézni, illetve az első telok beállításait
haló urak olyan hiba jelenség van hogy jobbra húz a motor kanyarban meg borzasztó libeg lett rajta cserélve kormány csapágy kerék csapágy új gumi hol lehet a hiba 2000 es tlr
Üdv srácok úgy döntöttem el adom a végcsöveket esetleg ha valakit érdekel.....
megkaptam nagyok köszi
Elküldtem toldacuccot-tal, ha esetleg nem kaptad meg, jelezz
Hali pityu_mihu@freemail.hu
Szia! Angol nyelvűt tudok küldeni file-továbbítóval (192Mb), ha dobsz egy e-mail címet.
Hali 2000 TLR hez tud valaki service manualt? Teló beàllítàs èrdekelne igazán
Jut eszembe lenne itt még egy dolog is: a hátsó hengerfej tetején olajfolyást látni, nem túlzottan, de jelentkezik. Amennyire 'bontás' nélkül látom olyan mintha a gyertya felöl szivárogna - ez elképzelhető, van ilyen? (nem tűnik logikusnak elsőre hogy olaj jönne a gyertyánál...)
Sziasztok,

Arra az esetre mikor a sebességmérő mutatója egyszer csak már nem mutatja a sebességet, hanem mozdulatlanul fekszik - van valami tipusspecifikus hibamegoldás? (a napi km számláló megy, a jelenségre egy kiadós motormosás után lettem figyelmes - nem tudom lehet-e köze a dologhoz)
Meg lett a hiba map senzor volt kuka
Igen lehet hogy erre a sorsra jut..
Bontsd el és áruld ki. Jobban jársz. Vagy vegyél egy jobbat és ebből javítgasd.