Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Continental raceattack 120/70-es ha valakit érdekel egy 12 ért odaadom. Balos palyan ment (kép) a közepe szűz.
https://www.m0moto.hu/tourmaxk... ha jó a tiédbe, ez nagyon baráti áron van.
Borcsa Vezér akkor Júli 28-30? Vagy arrébb kerül? 😀
Ez is egy jó cucc
Jó reggelt,
Gyári vagy EBC.
https://ebcbrakes.hu/motor-kup...
Sziasztok ki milyen kuplung szettet ajánlana? Linket elfogadok, előre is köszönöm!
Szia,

Nekem a TLS-ben SV főtengely volt + SV pumpa. A többi maradt a gyári. 2017-óta megy a motor, igaz már nem nálam. Képen talán látszik milyen a főtengely ami belekerült.
Sziasztok, kérdésem lenne, remélem tudtok segíteni. Cagiva Raptorom van, megette a főtengelyen a hajtókar csapot.(szerintem oldalra feszülés miatt, rossz méretű támcsapágy lehetett a ludas, a sikló csapágyak kereszt irányú kopása miatt gondolom).

Szereztem főtengelyt, hajtókarokkal sv1000. Minden passzol, kivétel a hajtókar alján nincsen olaj jet ami a dugattyú aljára nyomja az olajat. A SV-tlr dugattyúja kicsit másképp van kialakítva mint a tls-nel.(messzebb helyezkednek el az olaj lehuzó furarok, és a dugattyú csap melletti anyag kiképzése is más)

Szükséges olyan dugókat szerezni, van vagy jó a tls-é is? Most van itthon 4 dugattyú art 1;3;4;6 jelölésű, a 6 merőben más kialakítású mint a többi,a motorban a régi főtengelyel 3-4 volt. Az 1 és teljesen olyan mint a 3-4.
Szerezek olyan dugattyút mint a 6os?
Félek össze rakni a régebbi kialakítású dugattyúval, nehogy baj legyen belőle.

Előre is köszönöm a segítséget.
Így kell légteleníteni a gyári kormánylengés csillapítót. 🙂
Hali esetleg valakinek lenne tankja eladó 2000 tlr re
Ago nem szokta... Mert egyből teszi a helyére. Vagyis nálam ugy volt
kiindulási görbéket nem adják oda?
Összehasonlítás képpen az enyém ilyen volt
Nagyon szép görbéd lett. 😇 Húz mindenhol 😉
Keréken
05.19.-én
azóta kicsit átgondoltam a légszűrőházas témát 😋 ilyen lesz :)
jaaa értem. Te mikor viszed? Én 05.25.-én 😇
R-hez nincs már más forgalomban azt mondta ago.
Amcsiból kellet rendelni,
Nézegettem a 6ot is de nem jottem ra az mivel tud többet?
Én vagyok az a másik 🤪
Pc6 megy bele.
Ha az S-es PC III jó lenne bele akkor én lettem volna, de R-hez nem nagyon hirdetnek használtan és az újhoz meg spúr vagyok 😁
Köszi
oké, köszi!