Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszi, hozok cserèbe èn is valamit 😉
Kérés teljesítve 😀
Lehet, legalább lenyírod a füvet 😄(vicc)
Én kérnék 10 doboz Sopronit ha van még rá lehetőség. Köszi!
Hali!
Nekem semmi különleges igény, üdítőt viszek pár félét, meg vizet, azzal elleszek. 🙂
Délután 3 körül lehet már érkezni?
Sziasztok Zsiványok!
Valakinek még esetleg valami italféle előrendelésre a hűtőbe?
Mennyit megy ha 3bol vissza valtod 2be?😅
https://www.facebook.com/groups/2225656444219474/permalink/6405657766219300/ lecseréltem a gépet erre a gyöngyszemre.
Vezír! Egy tálca gösser dobozos sör ital, a részemre!
Többiek is írjátok le kinek milyen nedű kell?!?
jól emlékszel ;)
Mintha azt olvastam volna, hogy az 97-es évjáraté volt más mint a későbieké. De csak rémlik, nem vagyok nagyon otthon az S dolgaiban
Szuper, köszönöm, hozom cserébe a hátsó indexeket. 😉
Ha nem raksz rá sportdobot meg semmit, akkor lehet hogy elég ha beállíttatod a gyári ecu-val. Előtte én mondjuk egy nagyszervízt elvégeznék rajta, ha nem volt mostanában. 25-nél úgyis aktuális a szelephézag, szinkron állítás.
Akkor oda elég egy jó szinkron (valószínű meg is oldja) , illetve a vakum csövek szivotorok gumik atnezese. Csinaltathatsz egy injektor tisztitast is az sem art neha, plusz gyertya és szűrő csere .
Nem. Van az S-ben 5 és 6 rugós kivitel.
Feltúrtam a garázst, de csak egy jobb oldalit találtam. Ha kell, viszem a talira.
🙂
Ugyanitt keresek első kerék tengely anyát...
Hali!
Én úgy tudom, hogy minden évjáratban ugyanaz, nem volt változás, viszont teljesen más mint az R-ben.
De az R kuplung berakható az S-be kompletten.
Szia Janó, igen Csunderlik Csabinál voltam anno az ezres raptorral Űber faszára állította sportdobokkal. Tok egyforma az ECU 5% + - állítható elmondása szerint. De nem akarok se tuningolni se sport kiput csak “finomhangolni” a motort.. megy működik üzemel, csak kissé leng az alapjárat és sok benyát kap, gázfrőccsnél és visszaváltásnál durran egyet. Ez zavaró nekem. 19 ezer van benne, tehát nem valami agyon kopott szar..
Sziasztok!
Kérdés,az S kuplung lamellák,rugók,csúszólemezek minden évjáratban egyformák?
PC nélkül nem biztos, hogy menni fog.
A cagivát nem ismerem, de a TL elektronikája korlátozottan ugyan, de írható. Ha a cagiva is ilyen akkor keresd a prop-techet.
Szia! Nekem pc6-ot rakott az R be
160e volt+40e a padozás(1 hónapja volt a mutatvány)
Sziasztok,
Köszönöm az infót Agóval kapcsolatban, vennem kellett volna egy 160ezres pc3-at alapból és csak utána nyúlnának hozzá. De csak egy állításról lenne szó.. 😥
Nincs valakinek elfekvőben két gumi ami a légbeömlő és a váz közé kell? Nem kell szép legyen, csak ne legyen szétszakadva cafatokra.
Illetve R-re ha van valakinek hátsó sárvédő olcsóért, az is érdekelhet. Pályagépre lesz mindkettő, esztétika nem számít, a funkció a lényeg 🙃
Akkor ezt duplán utálni fogja, mert rommá kell szedni a motort h hozzáférjen állítani.. /Cagiva Navigator/