Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hello!

Pont motorvásárlás elött állok és a kiszemelt példány egy TL-S. Tasi-írtad hogy piros színben nem volt gyárilag. Találtam egy piros kevés kmes 98as TL-S-t és a gazdája megesküszik hogy gyári,karcmentes, Magyarországi a gép. Csak fényképen láttam.Nem tudná valaki hogy adtak e ki ebben a színben?
Még valami... Én láttam már TL-S pirosat is...de azt senki nem adja be nekem hogy az gyári volt!!!

Szerintem

Szasztok:Tasi
szasztok!

Nekem megvan Berikz a lista felrakom a hétvégén,mellesleg nem bonyolult...

98-ban csak Gixxer színű volt!
99-ben jöttek mellé fekete szürke hassal,és ugyanez sárgában!
00-ben ugyanezek csak a Gixxer színűt máshogy feliratozták már és a sárgán is megjelentek az új felíratok...

Mellesleg a K3-mas sárga fekee volt a legszebb de abból itthon még egyet sem láttam lehet hogy az enyém lesz az első,mert én szívesen maszatolltatnám ilyenre Elenort!!!

Szasztok:Tasi
1 pár TLR kép

http://www.gwfweb.com/cycles/pages/tl1000r.htm
Köszi,de azt ismerem
BerikZ

Talán itt próbáld meg. Nem a legtutibb, de nincs jobb ötletem

http://www.bikepics.com/suzuki/tlr/
Szevasztok!
Az évjáratok szineit nem tudom, de azt hiszem az usa verziók más mintával vannak festve(matricázva) mint az európaiak.

Egy kis drag:
Ja még valami! Valakinek nincsnek képei arról,hogy melyik évben ppontosan milyen színekkel jöttek ki az R-es modellek? Valamennyire tudom,de jobb lenne,ha valaki segítene.

Egy tuti...ez 98-as
Na a képek lemaradtak
Hello!

GSX-R 1000 hátulj az enyémnek is van....volt Egy K3-as farokidomot tettünk rá.
Szevasztok!
Szerintem jól néznek ki!
Van még vhol egy kibaszott dögös fekete-sárga...fekete vázzal és spéci kerekekkel..nah az vmi isteni, csak nem találom sehol.
Szasztok!

KISHAPSI-nak !!!

AKKOR +neked magyarázzam...tudod te mi a dörgés

Szasz:Tasi
Szasztok!

Berikz megy majd az E-mail!

nem rossz képek de ezek már megvannak...majd én is dobok fel hétvégén pár jó képet!

EVIL küld címet és küldök képet luciferről mellesleg tényleg 55 lovas akkor is ha ti nem láttatok még ilyet ...Japánban csupa ilyen rohangál 2002 évvvégi modell...Európába nem sok jött át mivel ide az olasz és a spanyol gépek kerülnek minek küldenék át őket a tengeren hiszen itthon is vannak összeszerelő üzemek lásd Aprillia stb!!!

Szasztok:Tasi
Pár kép nézegetni
Hello Tasi!

berikz@freemail.hu-ra küldd el az msn-es címed!
wazze százhalombattai vok
mi a már sima benzint tszünk a vfts be a hodulának a gyakorló ladájával szoktunk csapatni.
Hello Tasi!

a gs500-ról tudnál mutatni valami képet meg infot mondani róla?
folyt.köv képeknek!

Tasi
Szasztok4

Boborjan3-nak,én egyenlőre még semmit de az ismerős azt tanácsolta,hogy ne a tiltáskivétellel kezdjek,elöször illdomos a levegő üzemanyag fecskendezést kapcsolgatni,már az is érezteti a hatását

És ami a lényeg a két kapcsoló egymástól függetlenül is működik,és variálható!

PL:kiválasztod hogy szabályozza az üzemanyag mennyiséget,de csak bizonyos fordulat felett és csak 1-2-ben...ez annyit tesz hogy első és másodikban mondjuk 4000-től már úgy emelgeti az elejét mintegy GiXX-er...

Berik Van MSN-em elküldöm a címét privi-ben ha lehet!

Üdv:Tasi

Egy két jóféle dolog karbonból a ló-ra!!!
Hello Tasi!

Van msn-ed? ha igen cserélhetnénk címet.

Nem erről a szépségről volt szó?
Hello Tasi!
R-em van. Az elérhetőség ha jól emlékszem csak tel szám. Engem konkrét kép érdekelne hogy kell-e hozzá vmilyen konzol és ha kell akkor hogy néz ki. Nem akarok marha nagy pénzeket fizetni érte ha nem kötelező. egyszerűbb dolgokat megpróbálok magamnak legyártani. Ha a te motorodon van gomba megtennéd, hogy csinálsz róla közeli képet amin látszik a felszerelési módszer
Szasztok!

sziho...masternek neked nincs meg a helye,mert az enyémen van!

R-vagy S?!

Vagy hogy hogy hogy mert ha nem találsz hozzá gombát ha visszakeresel itt a fórumban találsz ezügyben egy elérhetőséget!

Szasztok Tasi