Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nem ezért hívtam szánalmas bunkónak, hanem azért mert az. meg nagyképű, meg kurvaokos, meg ...
Tasi nekem bármikor jó, úgy szervezem az életem.
Mivel én nem nagyon értek az idomokhoz, meg az ehhez kapcsolódó izékhez, ezért ebbe nagyon beleszólni nem tudok, de... !

1.: Dannyboy mocis boltban melózok több éve (ha jól tudom), ide én szerintem kontárokat nem vennének fel, főleg olyanokat nem, akik kicsit sem értenek a motorokhoz....
Amiért más a véleménye, ezért szánalmas bukónak hívni szerintem túlzás..

2.: Tomiboyt meg ismerem egy kicsit. Róla tudom, hoyg komolyan ért a motorokhoz, a motozoráshoz, hiszen ezekkel nőtt fel...
Amiért meg a tavalyi pálynapjain sokat "fetrengett", az egyszerűen csak pech... EZt nem lehet azzal összehozni, hoyg nem értene hozzá...vagy nem tudna motorozni...

Szerintem....
szasztok!

én biztosan nem mert költözöm!

Nekem elég annyi ha mindenki megírja ide a Topicba hogy mettől meddig ér rá,mikor jó neki!

Én összeírom aztán megjelölök egy időpontot majd meglátjuk...

Tasi
Bocsi értelmes...
Eszembejutott a lényeg ehez az egész lavinához, a kiindulóponthoz.
Ha egy idomot a szakképzett idomkészítő szakszerűen előkészít formaleválaszóval a szerszámgyártáshoz, akkor annak nem szabad megkárosítania az idomot. Erre írhat akárki akármit, de ez így van. Még ha a mindent tudó szakemberek nem is érzik így.

Attól pedig, hogy hányszor esem el a pályán nem hiszem, hogy függnének a fent leírt dokgok, vagy a szavahihetőségem.

Érdelmes ellenvéleményeket meghallgatok. Érvekkel és tényekkel alá nem támasztott "nincs igazad" és hasonló megnyilvánulások nem állják meg a helyüket.
Tasi: benne vagyok, a kérdés h mikor és hol. Jövő 7végén Devils börze jön valaki közületek??
Szasztok!

Nincs ezzel nagy baj...szerintem...

Azért nem megyek pályanapra mert az nem nekem való illetve kimegyek de nem a pályára ...sem elenor sem én nem szeretjük!

Ahhoz kicsit fogyóznia kéne a nagyseggű-nek!

ez van...no comment!

Tasi
Látod ezt nem sokan csinálják utánam. Ebben legalább élen járok. Szarul megyek, dehát ez van.
Szasztok!

most nem azért hogy beleszóljak,de olvastam tomyboy névjegyét!

-Hát nem is rossz hmm hmm 6 pályanapból 4 fetrengés szerintem?!

-Én mindenesetre örülök neki hogy új nevek is írnak néha ebbe a topicba...

Zsubaby-nak különösen....

azt hittem csak LX tér be néha hozzánk de azért van itt élet!

Berikz-nek és Dino-nak:

Legalább üljön össze a Topic sok TL-S és R-es tagja és egy körülbelüli időpontot állapítsunk meg légyszi akkor már tudnék valamit intézni!

gyerekek legyen már valami...szerintem...

Tasi
SOK SIKERT!!!! mindenkinek!!
Ennek szerintem nem itt van a helye srácok!!!!!!!!!
Buli van aprajafalván. Kár hogy most van pont sok melóm...
na, megérkezett az erősítés, vagy az utánfutó??
ne használj olyan szavakat, amiket nem tudsz leírni pl. retardált-ez így van helyesen.
szánalmas kis bunkó vagy.
Inkább semmit szerintem.
mit mondjak?
Szerintem meg abba kén hagyni.
névtelen nethuszár ez tetszik
de szerintem a vitát nem ittkéne folytatni, hanem a csevegés, anyázás, veszekedés tpoicban
Egyébként tényleg ennyire retardálrt vagy, hogy nem találod meg a nevemet?
Olvasni tudsz azért?
Nocsak, akarsz beszélni róla?
nagyon okosnak hiszed magad,mi? elég régóta olvasgatom a remek kis hozzászólásaidat. névtelen nethuszár? miért, neked csak nem a dannyboy szerepel az anyakönyvi kivonatodban? hülyegyerek
Nem mondod komolyan?!
É mire alapozod ezt az értelmes kinyilatkoztatásodat?
Csak nem egy újabb névtelen nethuszár? Nahát...
Rólad van szó
Ha megfizeted, szívesen!