Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Lecseréltem, és kitakarítottam az egész "külső" rész a kuplunghoz, friss olajat tettem bele, de még mindig ugyanolyan rossz, ezért gondoltam, hogy lamella. De majd ha leszedem a denkit, úgyis látszani fog, hogy kiemel -e rendesen. De előbb biztosra megyek, és beszerzem a deknihez a gumitömítést.
Még sajnos nem értem el a odáig, hogy vegyek. Mindig azt a motort használom ameliyk épp jó
próbáltad a viton gumitomitest?
kiemel rendesen? amugy igen ahogy irod csak a jelolesekre figyelj
Aha, kb. annyi, tök egyszerű. van a legalján két tányérrugó. Ott figyelj, hogy megfelelő szögben álljon. Már ha kiszeded.
A dekni gumitömítését érdemes mindjárt cserélni, mert sanszos, hogy nekiáll ott majd dőlni az olaj. Hiába kentem be szilóval, semmit nem ért.
Úgy néz ki hogy tényleg elfogyott a kuplungom is, sebességben behúzott kuplungkarral is elindul a motorom....
Cseréltem már lamellát, de 02-es R1-en amin sima kuplung van, mennyiben más a TL-en ha egyáltalán más?
Vagy ez is csak denki le, 5 csavar ki, régi lamella ki, új(helyes sorrendben) be, csavarok vissza, dekni vissza, és ennyi?
Sajnos a szombat nekem is felejtős lett, mert megint összejött minden. Majd pótoljuk Szentesen .
sajna nekem ez kimarad. lecsusztam róla
15:40 én is
előbb megnézem.
imi elmozizta az öhlins-t egy nappal!
Nekem az s hátulja jó, haverom akart még tavaly az r-be valamit bemonyakolnim. Megkérdezem erdekli-e. Mennyi az ára?
s be néztem de úgy néz ki lessz egy bitubo,akkor nem faragok...
s be megoldható de csak rugó nélkül,r be alul pont jó,felül kell konzol ,de ott még rugóval együtt is elvileg,bele kéne másszak.
Melyikre kerül?
Szép a felhozatal.
R-be nem jó egy másik konzollal?
S -be valakinek?
Kápolnáson jártam, VADDISZNÓKAT láttam!
Question of time!
Bár a 200/60 nem fog elférni hátul,meg kanyarodni sem fog de majd kiderül!!!:-))))))))
Felkészülünk a 06/09 re!
Most volt nálam tl találkozó de csak én jöttem el rá ;-)))))))))