Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Pedig hidd el,erre +enyhülne Bobb Sapp-is
Nem is meséltem még... 1 hónapja láttam egy brutális 12-t a paksi OMV-nél! Narancssárga metál alapra rá volt festve egy cápa, láncokkal körbekerítve, ha jól láttam CBR RR egyszemélyes verseny hátsója volt ülés alatti kipufogóval. Viszont nem volt valami barátságos tekintete a tagnak, így nem mentem oda cimbizni, meg faggatózni
Én sem Szekszárdi vok ,de ez sztem szuper jó ötlet!
Jól hangzik!
Szia!

Úgy kell elképzelni, hogy nem nagyobb a szerkezet mint 1 cigis doboz.
Vízálló, porálló, úgyhogy lehet bárhova tenni.
Az én SV-m be a hátsó ülés alatt kapott helyet pl. Nem lehet láthatatlan helyre tenni, de igyekezni kell, hogy olyan helyre legyen téve, ahol nem lehet látni. Kívülről ügye nem lehet látni, de ha valaki szétszedi megfogja találni, erre értettem az előző mondatot :)

Üdv.:
András
Elkészült már 1 ideje, nem tudom ki az aki látta, de itt van!
http://youtu.be/kSdSsHP0L8I
Határozottan jó ötlet! Ha jól tudom autókra már jó ideje elérhető ez az opció. Hogy kell elképzelni magát a szerkezetet? Feltételezem a fejlesztésnél törekedtek arra, hogy az eszköz minél "láthatatlanabb" legyen. Szekszárdon amúgy is van egy pár furi és rejtett erőforrás ember, akiknek semmi se szent
Még nem jártam erre és elnézést az ide pofátlankodásért, jómagam paksi vagyok, de sokszor megfordulok Szekszárdon is
Sziasztok.

Azért írok nektek, hogy megosszak veletek 1 jó dolgot.
Egy GPS alapú nyomkövetőket forgalmazó cégnél dolgozok. A javaslatomra fejlesztünk egy a motorosokra programozott rendszert. Sentinel néven fog futni a program. Mint az a nevéből is kiderül, örző védő funkcióval rendelkezik. Telefonra le kell tölteni 1 applikációt és ott lehet élesíteni ill. kikapcsolni a riasztót. Ez a program jelez a telefonodon rögtön ha:
- gyújtást adnak rá
- elhagy egy bizonyos területet
- megmozdítja valaki a motorod.
Éppen te vagy a telefonod nem elérhető, akkor sincs gond mert a diszpécserszolgálatunk is megkapja a riasztást és azonnal tudja hívni a rendőrséget. Ha mégis ellopják a motorod azonnal tudod nézni a telefonodra letöltött applikáció térképes felületén a mozgását és tudod értesíteni a rendőrséget.
Nem hirdetni szeretnék csak a véleményetekre lennék kíváncsi.
Várom a véleményeteket és kritikáitokat.

Köszönettel:
András
Holnap nincs kedve valakinek elnézni Daruszentmiklósra? Lesz ott valami motoros összeröffenés
Szia én ég nem voltam de tecet nagyon a videó
Sziasztok!

Tudom kicsit későn, de nem rajtam múlott a dolog...
A szezonnyitó gurulásról itt van az utolsó videó, elég sokmindent tartalmaz, érdemes egyszer végig nézni.

http://youtu.be/kSdSsHP0L8I

További szép napot!
Mivel Kisújbányán van állandó lakos (6 vagy 8 fő) ezért biztosítani kellett oda egy utat.(alkotmányos jog )

A zobáki út ezért rendes közútnak számít, bár valójában az is az erdészet kezelésében van, de azt lezárni sosem szabad. Ugyanolyan jogon közlekedhetsz rajta, mint bármilyen más közúton.
Köszönöm az infót! Zobákpuszta felől is megtaláltam az utat, de messziről láttam a táblát (amin ki van írva, hogy csak célforgalom meg ilyesmi, erre gondoltam, hogy erdészeti út, és hogy nem lehet rajta menni, meg ott állt vagy 4-5 autó), úgyhogy elmentem Magyaregregy felé... Ott volt a nyitott sorompó, de nem akartam bent ragadni, úgyhogy inkább megkérdeztem.
De akkor legközelebb Zobákpuszta felől megyünk!
Hali!

A Cigány-hegyi kilátóval az a helyzet, hogy két irányból lehet megközelíteni. Zobákpuszta felől; az a hivatalos út, az mindig nyitva van.

Magyaregregy felől; két sorompó van, az egyik a Máré vár parkolójánál, a másik fent a kisújbányai elágazónál. Elvileg az nem közút, hanem erdészeti üzemi út. Alapból úgy kell venni hogy zárva van.

Volt ott olyan hogy az erdész felment, nyitva hagyta a sorompót, kirándulók felmentek pár autóval. Az erdész nem tudta hogy ott vannak és hazafelé lezárta, az emberek meg ottragadtak a két bezárt sorompó között.

Csak gondoltam szólok, hogy Egregy felől felmenni rizikós, lehet hogy át tudsz menni, de lehet hogy nem.
Egészségetekre!
Valaki 6-án lezúdulás?
Ma toltunk Laci barátommal 260km-t Cece-Simontornya-Tamási-Dombóvár-Kaposszegcső-Orfű-Pécs-Zobákpus
zta-Bonyhád-Szekszárd útvonalon.Utánna ementem a családdal egy esti biciklizésre és azt tapasztaltam hogy a zebráknál csak a motorosok állnak meg átengedni
Az Rejtett Erőforrás hegyi kilátó (Cigány-hegyi kilátó), ahol lenne a főzés, vagy szalonna sütés, 300 méterre közelíthető meg motorral.
Múltkor voltam, és az utolsó 100 méter volt egy kicsit terepes, de addig egész használható aszfaltos út van. Amúgy sem száguldozunk az erdőben. :D
Az utat egy sorompóval le tudják zárni az illetékesek, de a Máré Vára Kempinges hölgy azt mondta, hogy ilyenkor nem szokták lezárni. Sokan mentek be kocsival is... Amennyiben ez mégis megtörténik, akkor sem esünk kétségbe, mert már a sorompó is egy szép helyen van az erdőbe. A Máré Vár lenti "parkolójában".
Jövő szombatra 25-26 fokot mond. Szerintem én Pécsre megyek hűtőtáskát vásárolni. :D Ha megjön a fizetés.
Szóval az útiterv Szekszárd-Mohács-Villány-Pécs-Komló-Óbánya-Bonyhád-Szekszárd. Eddig... :D
Óbányán lehet fent a kilátónál sütögetni, főzögetni. Egy pörköltet össze röttyenthetnénk, csak, hogy teljes legyen a nap. Jól megennénk, egy végigmotorozott nap után, aztán meg irány haza.
Hát ja..
De minden vég egy új kezdet!
szevasz gyuri most olvasom mi történt veled, pár hete beszéltünk hogy el akarod adni a paripát sajnálom az esetet de legalább neked nem esett komolyabb bajod kitartás.
Ez jövő hét, 29-e...
Reméljük addigra jó lesz!
Meg ha nem, én akkor is hajlítom a vasat! :D
Szia! Engem érdekel, bár szombattól megint lehűlést , zivatarokat jósolnak... De legyünk optimisták...
Jövő hét szombat, valami kis megmozdulás 90-100-as átlaggal?
Esetleg lehetne egy olyat, hogy a különböző túrákról egyszerre érkezzünk meg egy x helyre a nap végén...
ez külön jól esett!