Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszi Tibi!
Már én sem járok fel a Sport Motorra olyan sűrűn,
csak ha már nem bírom...
Örülök hogy ti még egyben vagytok!
Használjátok ki a jó időt amíg lehet, mert hamar itt a
Szia Gyure! Örülök, hogy nem tűntél el! Látod látod, csak nem kellet volna eladnod a vasat. De ne bánd, motor mindig van, és lesz is eladó. Én Zsolti barátommal szoktam elmenni motorozni, de nem messzire, úgymond Szekszárd környékére. Most esetleg még annyit tervezek, hogy 30.-án lesz Zamárdiban Bodis találkozó, oda még elmegyek, ha itthon leszek, de ezt még sajnos nem tudom. Ha összejön az új melóm, akkor sajna még kevesebb időm lesz motorozni, mint eddig. Ebben az évben eddig 9 ezret mentem. Remélem még egy ezres összejön. Te meg azért figyelgesd a fórumot, mert ha arra járunk, írok, és szívesen meglátogatunk
Ez jól esik!
Ha nem is élek vele, a gesztus szép Levi!
Bármikor úgy érzed, írsz facebookon és mehetsz a motorommal, hátha kicsit utána megkönnyebülsz
Szia keki!
Igen, egy hét sem telt bele és elkelt Nyíregyháza mellé.
Már naked bike ként árulják, bár a törött S es műszerfallal..
Azt mondta egy nagyon jó barátom, hogy megkönnyebbülök, ha elvitték a vasat..
Meg kell hogy mondjam, azóta csak napról napra rosszabb és rosszabb! Ez mocskos egy szar érzés! Jönnek elő a régi útvonalak, emlékek... Úgy érzem magam, mint egy szárnyaszegett madár.. Ti sokat túráztatok a többiekkel?
Nyár van/volt mindenki valahol veled mizu?Elment az sv?
Szevasztok Szekszárd környékiek!
Elég sivár lett a topic az elmúlt hetekben!
Vagy mindenki húzza neki ezerrel?
Jól is teszitek!

Vigyázzatok magatokra! Mindenkit hazavárnak!
Hali aug.24-én szombaton érdekel valakit egy Kékestető túra,hazafele a kékes háta mögött jönnénk.Kb 600km,Idulás kb9 körül.Ha valakit érdekel jelezze itt
Oké még nem fontos ha arra járok felhívlak,köszi.
Szia,

Van, többféle is. Tolnán lehet megnézni.
Adatlapomon van elérhetőség, csörgess meg!
Busára hátulra kellene 190-50-17 sport vagy sport-tura gumi,ha van hol tudom megnézni?
Sziasztok!

Sport-túra, sportgumik, supermoto és pályázott vágott slickek eladóak, 120-160,180,190,195,200 (17) méretben - többkomponensűek is.

Dunlop Sportmax, Qualifieler, KR
Pirelli SBK SC1-2-3
Metzeler Racetec
Michelin Pilot Power 2ct
Bridgestone Battlax 003,R10

Áruk állapot függvényében, megbeszélés szerint, szettben 16-24e Ft.
Motor rendszámot találtunk Mucsfa környékén! Hétfőn viszem a bonyhádi ocsmányirodába.
Bocs Tibi, de most értem haza. Délután jurtát állítottunk, túlórázni kellett. Majd máskor,másfele.

Tamás
5 óra, Béke tér! Negyed 6, fél 6 körül indulunk át Monostorra.
Sajnálom, akkor majd talán legközelebb!
Nem tuduk menni Tibcsi118 közbejött valami
Jól van péteken beszélünk
Szia!
Nem tudom, hogy milyen lesz......
Valaki azt mondta, hogy a tavalyi nem volt rossz. Én is most megyek először. Ha gondolod, Baján tudunk találkozni a béke téren, és onnan indulnánk, 5 óra körül. Eddig 3-an vagyunk biztosan, Gulyesz még kérdéses. Holnap nem leszek net közelben, de pénteken megírom, hogy mi lesz. De szerintem péntek du. 5, Béke tér. Fehér GSXR, piros-fekete GSXR, kék R6R.
Szia jó szokot lenni?Lehet hogy lemegyek mert veletek nem bírnám a tempót ezért megyek mindig egyedül
Szia Tibi!

Még nem tudom hogyan alakul a pénteki napom, de megpróbálok eljutni! Köszi, hogy szóltál!

Üdv.: Tamás
Helló!
Pénteken elnézünk Monostorra, ide:
http://www.sportmotor.hu/motor...
délután 5-6 körül. Ha van kedved, gyere el, nincs messze . Mi még nem egyeztettünk, de majd szerintem a Béke térről indulunk. Persze jöhet más is!
Pécs - Balaton túra
Augusztus 3 ( Szombat )

http://www.sportmotor.hu/motor...
Szia vitya636!

Ha megkérhetlek írj nekem emailt ( én nem találtam hozzád elérhetőséget ), adatlapomon megtalálható, add meg elérhetőséged és felhívlak!

Köszi

András
Jogos