Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ráadásul nem is akart motorozni...... Csak tisztította az olajtól, ami tegnap ráfolyt.....
megint felborult? nem mondod
Milán a héten már nem nyúlhat semmihez, ma reggel feldöntötte a motorját, tegnap kevesebb lett egy index búrával, ma egy fékkar véggel és egy lábtartóval......
Ja, képek vannak, majd felrakjuk.

hát mert a lapátozáshoz sok helyen fel se tudtam volna emelni a kezem akkora hely se volt meg így gyorsabb volt tudom attól féltél, hogy egy erőteljes mozdulatnál letépek 100-200 kilós darabokat a sziklából és pont rátok esik
Akkor elég eseménydús nap volt...
Elindultunk kettő körül Ikervárról.... Engem két percen belül nyakon csípett egy darázs kétszer. Mivel eléggé allergiás típus vagyok, vissza fordultam meginni 1000 mg kalciumot. Szükségem lett volna allergia gyógyszerre is, ami természetesen nem volt itthon, így Milán elment gyógyszertárba, ami előtt szinte állásában megfektette a motorját (nem is értem, ilyesmi még nem történt vele), amiből ezt követően folyt az olaj. Kicsit még tesztelte, megvártuk, hogy útbiztos legyek én is, és négy körül el is indultunk.
Aztán mesélj már milyen volt? Sokat fényképeztél? Megnézném a képeket...
Én már ötkor hazafelé akarok indulni.... Ráadásul tőled akkor nem maradnék le, ha mögéd ülök!
Valaki ma 5 után képes motorozni VELEM?
Azért ennek van előzménye... Mi már kora délután elindultunk, aztán kicsit máshogy alakultak a dolgok.
Már minden ok. Csak ne kérdezgesd a nyakam előzmények nélkül, mert a végén olyan lesz, mint a "Roli póló nélküli" mese, aztán Isten se mossa le......
Megmagyarázhatod, hogy miért kellett magunkat a barlang oldalának és tetejének segítségével kézzel lökdösnöm, hogy haladjunk, de szerintem felesleges......
Na majd legközelebb elmegyek, persze csak hanem megint késő délután indultok a legnagyobb melegbe

nyakad milyen állapotba van?

Mondtam, hogy rövid volt az evező, nem csónakhoz való evező volt az, az olyanokat kenukban használják ami szűk és merőlegesen lehet vele evezni, ebből a csónakból alig tudtam a rövid nyelével a vízbe mártani és azt sem olyan szögben ahogy ezzel az evezővel kellene, ráadásul csónakhoz két evező jár hiába minden igyekezet, ha a technikai feltételek nem adottak
amúgy meg ha nem vagyok még most is a víztől 2 méterre szorongatnád a korlátot, mert ahogy megláttad, hogy az evezés a látogató dolga valahogy földbe gyökerezett a lábad, nem nagyon akartál megindulni a csónakok fele különben is mások annyi idő alatt szálltak be elől amennyi idő alatt mi végigértünk
Lehet, hogy jó ötlet, de úgy tűnik szúnyog lehetek. A vaníliával engem is el lehet kergetni!
Hát, tényleg megleptél... Ahogy eddig nyilatkoztál a kutyákról, csodálkozom, hogy szóba álltam veled!
A kis fehér egy édes, nem csodálom, hogy tetszett! Tényleg meglepsz néha!
Hát még az evező tudományod! Ha nem vagyunk megfeneklik a csónak, aztán barlangi múmiák leszünk!
Sajnálhatod Zoli, hogy nem voltál!
na hívott apám , hogy trogirba vannak, persze anyám volt megint a nyügős, meg a hulla fáradt szokás szerint apám motorozta le a 650km-et ma, de anyám fáradt el
kutyus? Tegnap még négylábú szőrgombóc volt...
azért nem jön, mert már várta a szerencsétlen delikvens esti matekozásra , amúgy meg helyettem ő volt ma a szó szóló, mesélt a kutyáiról, az meg katicánál nem egy szófukar téma
megismertem az ebeit is hogy meglepődött mikor megsimogattam őket nem tudom mit hitt eddig rólam , hogy egy vietnámi szakács vagyok akinek kutyapörkölt a specialitása vagy nemtom szerintem nagyot nőttem a szemébe ma
hát még ha tudná, hogy a kis fehér kutyust csípem
Szegény Katicának mennyit dumáltál ma? Nagyon lefáraszthattad ha már fel sem jön ide...
bőven elég ami van, csak ilyenkor ellepi az utakat a sok turista aztán muszáj előzni egyfolytában.
Dehogy akarok... Úgy ismersz?
Na majd neked is kerítünk valami normális motort...
jah, mert? be akarsz törni? csak szólok, hogy másfél méterre van tőlem egy szekrény amiben van vipera, ávh-s gumibot, és 3 tőr