Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Akkor gyere el ide. Innen határozottan úgy tűnik...
Nem mondod, hát innen nézve nem.
Ma meg ezerszer jobb az idő mint tegnap...
Nem de nagyon hasonló
Az azért nem ugyanaz.
Lehet de azt táppénznek hívják...
Ez nagyon szomorú....olyat nem lehet, hogy nem megyünk, de utalják a fizetést?
Ehh... ez a szar idő... megint 7végén:S
nekem is vége a szabadságnak holnap meló
Nyugi nekem is be kell mennem a munkahelyemre holnap...
szegény kölyök , már tegnap is elég lefárasztott fejjel távozott tőled Már látom is lelki szemeim előtt a feladatokat: Ha Katica 1 tankkal 300km-ert tud megtenni akkor hányszor kell tankolnia, hogy leérjen az 1000km-re lévő görögországba ? ..stb

Nem az a kérdés mit, hanem, hogy mit nem nem raktam magam után rendet egyik nap sem, így halmokban állnak a szennyesek a szobában, a konyhában, egy kis porszívózás se ártana minekutána chipstől a kétszersültön át mindent a szobába ettem, meg közbe motoros bakancsba vissza futottam valamiért mindig a lakás többi részébe a felhalmozódott szemétről nem is beszélve szóval van dolgom
De. Most írom a hétre a háziját a srácnak, biztos fog érte szeretni.... Már a 14. feladatnál tartok, amit szombatra meg kell oldania....
Te meg mit műveltél otthon, hogy két napig kell takarítani? Már egyszer hivatkoztál erre....
mindjárt matekozol nem?
ma nekem sincs időm motorozni, mindjárt megyek eddzőterembe, aztán folytatom a tegnapi takarítást, utána szét kell kapnom a számítógépet, valami nem fasza a hűtővel, rohadtul melegszik, aztán este irány a meló, mert nekem is vége a szabinak de majd jövő héten motorozunk
Ha lenne időm, azért én most is mennék...... De vissza kell mennem..... Vége a szabadságnak
nem lehet mindig motorozni megunja az ember
szerintem aki így áll, hozzá, hogy divatból azokat szoktam max 2-szer látni a teremben és többet soha, aki legalább egy hétig jön normálisan az már általában marad is, azt meg szerintem aki hónapokig, évekig csinálja nem lehet divatolónak nevezni, mert ahhoz egy "kicsit" fárasztó és kitartást igénylő dolog hosszútávon. Amúgy meg a legjobb benne, hogy a terembe mindenki egyenlő, nem úgy mint a motorozásban, hogy a HD-s lenéz , meg le japán műanyagozza a motorod, mert pénze van és játsza az eszét, itt lehet akármennyi pénze ha nem csinálja rendesen akor is csak egy darab szar akármennyi pénze van. Sok kurva gazdag ember jár le a terembe de itt egyet nem hallotam még nagyzolni, minden máshol igen.
Tudom nagy divat újabban ez a gyurmázás, de én inkább maradok a sörnél...
neked is inkább gyúrni kéne, nem a sört vedelni mondjuk ma irigyeltem az áramvonalas tested, alig libbegett a szél előttem
Pedig lehet jól állna
most erre mit reagáljak drága? nem megy az idegen nyelv, ez van, asszem nem egyedül vagyok a világban még így ezzel szal leszarom más meg máshoz nem ért az alkohol rossz hatása sem izgat amúgy sem vedelném, az alkoholnak ösztrogéntermelő és tesztoszteroncsökkentő hatása van , szóval köszönöm szépen nem szeretnék nőies kerek csípőt, combokat
Tőlem nem vetted....
de vettem, hogy beszólt, és válaszoltam, hogy nem érdekel a forma1, ezzel arra utalva, hogy a forma 1-ről annyit tudok, hogy üveghangú gördeszkák körös körbe mennek , nem túl izgalmas, egyszer valamit jobban tud és már játsza az eszét
Már megint nem vetted a lapot.....