Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Most Vasban. Azért ne alakítsunk főző fórumot....a receptet is leírjam?
Vasárnapig jó vagy nálam egy sörre.
Hát mert a sör miatt...csakis..tudod:)))
Mit főzöl? És hol is vagy?
Nem húztam fel magam.... Csak főzés közben rövid mondatokra jutott idő...

Ahol és amikor akarod, feltéve, ha Vas megyében vagyok.
Persze igen! Hiányzik, hogy meghívj egy sörre
Basszus...ne húzd már fel Magad.... Ha nem kell, hát ne gyere, csak jó volna tudni miért nem akarsz ODA menni
A sört mikor is? És hol?
Téged meg meghívlak egy sörre, ha ez hiányzik! Mondj egy időpontot, helyet, fizetek kettőt is!
Na idefigyelj Gyerek, a bolhából elefántot, mi?! Ma egyedül megyek motorozni, az már biztos!
De mi van már? Kiment kavicsozni? Vagy becsokizott? Asszem ez utóbbi nem jellemzője..karakán csajszinak gondolom
hajthatatlan szerpentin ügyben kár a gőzért mostanában félős lett de tök aranyos ahogy a bolhából elefántot tud csinálni
Te sem jönnél?
Szia Drága Kata! Nagyon szeretnék Veled kormányvéget, meg kuplunghüvelyt cserélni a szerpentinen. Kérlek ne mondj nemet, életem vágya eme művelet, sört is kapok érte, hát könyörgöm NE KÍNOZZ!
Mesélj már
Ne már milyenek vagytok
Tudom tegnap előtt mi is végigmentünk rajta de csak hárman, mert egy valaki visszafordult mikor megtudta az útvonalat... Már sejtheted ki volt az
nincs benn semmi extra pedig kanyarok hegyen hegyekben meg olyankor semmi forgalom szinte
Ha a Katit felcsábítod a szerpentinre még egyszer akkor egy sörre a vendégem vagy...
gyere fel 6 körül
Üdv mindenkinek!
lenne egy nem épp idevaló kérdésem, de hátha helyben van valakinek 160/60-as ragacsos gumma kellene - "hamahamagyorsan"
ha lesz időm ma is felnézek a szerpentinre ugyan úgy 6 körül
:(((...Áhh...képes vagyok lassulni: Kár vazeg...nem tudunk összehozni egy közös szerpentint sem
vagyogatok nem mondom

a túra hát nem tudom most vagyok szabadságon szerintem n em mostanában leszek megint

vasárnap 18.00körül kinn leszünk egy kis csapattal a Rohonci szerpentinen ha valakinek lesz kedve akkor hajráő
Vagy fordítva... A gazdi akar új gépet azért döntögeti ezt
Nem. Két éve megvan neki a kis gép, és tegnapig egyszer sem dőlt fel. Szerintem megunta a Milánt, a kis xj új gazdit akar.
Hihetetlen... Csak nem másnapos?