Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok.
Eladó a motorom,ha valaki venne egy NSR-t az szoljon.
http://www.kepesmotor.hu/honda...
én már 2. hete csak biciklizek...nincs benzinre keret :S
Addig kapott egy monsteres tompítóburkolatot :)
Holnap délután őrségi túrázunk.
Ha valaki kedvet kapna jelezze.
Szívesen látjuk!
Hát én pl. most vittem 2 héten belül másodszor szerelőhöz a gépemet ..Szombathelyen nem tudták megoldani a baját,most a helyi szerelő kap egy lehetőséget.De ő csak a jövő héten tudja megnézni.Pedig a jövő héten lesz a nyári szabim első fele+Alsóörsön a találkozó.És úgy néz ki nem lesz motorom .
Szép estét!

Látom intenzív lett a topic...de ez azt engedi sejtetni, hogymindenki húhha a gázt, és nem ér rá fórumozni vagy már a gép is elment benzinre?
Szívesen, Neked is!
Nagyon szépen köszönöm! Holnap vihetem is! Szép napot
Kimész a Körmendi útra, a Volán telepi benzinkút előtt jobbra fordulsz a szemétlerakó felé és a csempebolt/asszem/ után balra az udvarban csinálnak gyorsan és hamar eredetvizsgát. Talán BGP Kft vagy mi a nevük. Babos István az egyik - 30/9010547
Sziasztok, vettem egy műszakis motort , vinnem kell eredetvizsgára esetleg valaki segítene merre tudnám elvinni? Szombathelyen vagy Sárváron is jó lenne? Segítsetek köszi szépen!
Láthatod, úgy jártunk, mint a dinok. Kihalt a topic...

Biztos mindenki mocizik
Jó napot :)
Mi a helyzet erre felé? :)
Egyszerű Felhívod a ringet telefonon és megmondják, hogy a szervező felenged-e "idegen" motorost, mitől meddig és mennyi pénz.
Vagy bejelentkezel egy szervezőhöz és motorozhatsz. Pl.: júni 1. Phoenix (magyar).
Ha valamikor akarsz menni szóljál, ha tudok segítek!
Honnan lehet tudni hogy mikor és mennyiért lehet P-ringen motorozni?
Holnap P-ring 14:50-15:30 15 Euró
16:15-17:45 15 Euró
Hétvégén Körmenden motoros tali...vagy mi... gyertek gyertek!
Bocsi, elb..tam, itt a helyes link:

http://www.facebook.com/#!/event.php?eid=196779600367047
Vezetéstechnikai tréning, tágasabb, új helyen, normális aszfalttal

link
Pont arra vadászom csak itt nem láttam még sehol..... na majd megkukkerolom.
Köszi! Jó ötletet adtál!
Zirc és környéke pont jó.
Ha valakinek van kedve jönni, jelezze!
Gyerekek!
Aki teheti, guruljon el a Bakonyba, gyönyörű az erdő alja. Virágzik a medvehagyma! Olyan fokhagymaszag van, mint ha be lenne kenve az egész erdő
Sajnos ebben igazat kell adnom
így van! ...
mondjuk engem nem a "helyi sztárpilóták" zavarnak , mert azok simán körbemotoroznak. Hanem , az ottaniak ellenséges viselkedése és a kinti önjelölt seriff ek, akik a cobra 11 be képzelik magukat
Örülök, hogy van, aki így gondolkozik!
Ugyan is az az út egy gyönyörű, ésszerű keretek között élvezetes túraútvonal. De az önjelölt Rossik miatt nem lehet tudni, melyik kanyarban üt ki a nyeregből valaki, ezért elég stresszes a közlekedés. Számtalan baleset után sem tanulják meg, hogy a ringen a helye a kanyarvadászatnak!
Nekem a rémhírektől el is ment a kedvem... f.szom se megy oda... Inkább a ring, és ott fizetek fele annyit mint a kinti büntetés....