Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Attól tartok, hogy tényleg egy darabig marad a szar idő! Lassan már örülök neki ha április közepére, vagy májusra megjön a stabil motorozó idő...
Hát jelen állás szerint ahogy kinézek az ablakon, hmmm szerintem egykét hét:) reméljük a tavasznyitóra lesz 15-20fok:)
Tavaaaaszt akarooooooooook :)

moooooost!
Tud valaki valamit, hogy a tavasz elmarad, vagy idén nincs rá keret?
kár,pedig amit elmondtál a rádióba róla,jól hangzott:)
De jó hogy a képet meg nem tölti fel
Kapott egy kis karbont a paripa :)
hát őt nemtudom,hogy ki de ha veszprémből kell valami heti 2szer megyek!
Sziasztok egy kis segítséget szeretnék kérni Veszprémben volt egy független márka kereskedés JAPANSPEED KFT-volt a neve az érdekelne hogy most működik e még a vég mert úgy tudom hogy most a Hold utca végén van de a lényeg hogy régen egy Farkas László nevű úr csinálta a véget én őt szeretném elérni de sehol nem tudom pedig nagyon fontos lenne nekem és másnak is aki ott vásárolt motorkerékpárt aki esetleg tudja hol találom az illetőt az legyen szíves jelezze köszönöm
Valaki most egy körre?:D:D
Nagyon fasza lehetett!
Szilveszteri gurulás videó:
http://youtu.be/lS7PRziioN4
szomorú dolog ez! sajnos a kamerákkal szerintem nemsokmindent érsz egyik ismerősöm bicaját főtérről lopták el a kamerák alól! 100e Ft merida amikor bement a rendőrségre akkor csak kiröhögték:S

de sok sikert! az arcukat dönsd a betonba!
Szerbusztok

Sajnálatos hírrel kell szolgálnom a robogómat MA 2012.12.15. 18:20 és 20:00 között valaki- valkik feldöntötték. Az MMIK Szombathely, Ady tér 5. főbejárat előtti részen
Esetleg valakinek tudomása, hogy ki -kik voltak vagy ott térkameráról tud valaki? Ami rögzíthette az eseményeket....

Segítséget előre is köszönöm !

Aki meg ezt művelte-művelték hát gratulálok neki hogy nincs jobb szórakozása.. Ha unatkozik... menjen az erdőbe ott vezesse le a feszültséget..
tavaly 14 fok volt szilveszteri vonuláson,míg a szezonnyitón csak 6
Látom él még a fórum szilveszterkor bakker már most törnek a macskák a kanyarban nem akkor össze fagyva mennni grrrrrrr na de ti tudjátok
Szilveszterkor meg ha esik ha fúj:)
Mikulásmotorozáshoz mit szóltok?
Szilveszteri gurulás 2012-ben is
http://youtu.be/uZl2BfGdgg8
Én bennelennék nagyon szívesen! főleg akkor lesz egy éves a motorom:):):)
Sziasztok!

Nem lesz mikulás felvonulás szombathelyen majd?
Ajajj:( sok a motorosbaleset most, juhász gy,mátyás király utcák kereszteződésénél megint helyszinelés van:(
Ki esett a kék sv vel?:(